• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    QUAACA: Mně se právě líbí ... připomíná mi to les ... smrkový.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MAARISTAAN: pěkný, až na tu zubatou výmalbu, to nepůsobí zrovna útulně
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Dráha pro autíčko ...



    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Jeden pokojík ...





    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    KAWALSKI: a nevyřešil by to sourozenec?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KAWALSKI: mooooc díky :o)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    VERONIKA22: ja byhc tu loznici nepredelavala, jak uz bylo recnoe, deti budou stejne tam, kde jsi ty ;-) donedavna jsme spali tri v garsonce a co jsme se prestehovali do baraku, doprala jsem synovi (6) luxus mit vlastni pokoj a je to spis k vzteku, je mu uz 7 a stejne pobrekava, ze musi spat sam, ze si nechce hrat v pokoji, kdyz my jsme v tom nasem pokoji, taha nam sem hracky a jedinny okamzik, kdy pokoj obyva, je kdyz mu tam leze bratranec ( 2,5 ) a hraje si s jeho hrackama, to se pak muze posmát, ze mu tam nekdo leze...
    prijde mi to adekvatni tak od te prvni tridy, pokud na to je dite dost vyspele, jinak imho detsky pokoj zbytecnost, kdyz mas 2+1...
    add postylka, mladej od miminka odevsad pada, jak ve spanku "putuje", takze do tech sesti mel vysokou matraci primo na zemi a ted ma nizkou postel obklopenou ze tri stran zdi/skrinkou a pred ni davam chlupatou deku, kdyby spadnul...
    SMAROWA
    SMAROWA --- ---
    MONKA: jj koupila nam ji znama v USA a poslala nam ji primo ona. Oni to prave neposilaji. Chce to nekoho kdo to koupi a objedna si to primo tam. Krabice nebyla nejak zvlast velka. Matraci jsem kupovali tady. JInak tu DORA BED, kdyby mel nekdo zajem tak mohu nabidnout k prodeji. :)
    MONKA
    MONKA --- ---
    LANTHAL: aha
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    taky jsem na to koukala, ale neposílají do EU
    MONKA
    MONKA --- ---
    SMAROWA: na tom walmartu by se nějaká postel našla co by se mi líbila.................to jste si to objednali přes tyto stránky?
    SMAROWA
    SMAROWA --- ---
    MONKA:
    VERONIKA22:

    u nas ve dvou a kousek sla na malou detskou postel http://www.walmart.com/ip/Dora-the-Explorer-Toddler-Bed/2385840 a v ctyrech a pul uz normalne na velkou http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50080315/ . Bez problemu. Asi zalezi na diteti a jeho spanku.
    CONTENIDONETO
    CONTENIDONETO --- ---
    Téma: Designový dětský nábytek
    Ekonomika +: 20. 12. 2011 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10249971631-ekonomika/211411058391220/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TIMA: já to zatim plánuju teoreticky.....jak prostě tak za 7měsíců naměstnat dvě děti do malé ložnice.
    možná tam nakonec budeme muset mít dvě postýlky protože ty zábrany budou nutné :o( - uvidim.
    TIMA
    TIMA --- ---
    VERONIKA22: Jak moc vyvýšenou postal myslíš? Nedávno jsem zrovna četla, že na palandu by nemělo jít dítě mladší šesti let (plus mínus). Určitě ale záleží i na konkrétním dítěti. Třeba náš kluk sebou v noci tak hází, že bych se bála o jeho život.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VERONIKA22: rošt tam je, jen matraci jsme kupovali zvlášť
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ILLUZE: teď mě vlastně napadlo - že ta růžová postel nemá rošt co? a spí se jakoby na tvrdém?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MEDVED007: My jsme třeba synovi malou postel 150 cm koupili, ale mělo to ten důvod, že jsme věděli, že je to dočasné řešení, protože za pár let budeme stejně předělávat pokojík pro dvě děti (mladší až doteď spal s náma v ložnici). Tu postel jsme pořídili v IKEA za tisícovku sakumprásk, to fakt nebyl výdaj, kterého bychom litovali, navíc ji teď přepustíme kamarádům pro jejich chlapečka.

    A jinak naši kluci tráví ve svém pokoji více času až tak v posledním roce, vlastně až od té doby, co se naučili si spolu hrát. Mají tam totiž nejvíc místa na všechny své stavby, koleje a tak podobně.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VERONIKA22: my jsme na něco podobného narazili ve Studiu zdravého spaní - chtěla jsem ji ozkoušet, když jsem o téhle kombinaci materiálu četla tolik dobrého... přišla mi hodně tvrdá
    nakonec jsme koupili jinde zn. Claudie - obzvlášť teď, na konci těhotenství jsem fakt ráda, že jsme ty obchody tenkrát poctivě prošli a ozkoušeli je


    VERONIKA22: osobně bych ji nekoupila, ale hlavně, že je malá spokojená a cítí se v ní dobře :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ILLUZE: díky za osvětu, fakt jsem to zatím nikde neviděla

    ILLUZE: ta růžová je roztomilá :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam