• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud vím, tak se Eliška nejmenuje :-D Mám Toníka :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    nejsi nahodou matka meho ditete ?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LENIEUX: a to tě poslechly takhle malý, já mu řeknu ne,ne...tak se tam přestal plazit ostentativně, ale tajně, třeba dělá, že má namířeno pod hrazdičku a najednou nabere dráhu a už ho tahám od kabelů.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    u Elisky je kabel a hadice vysavace naprosto uchvatna vec a v momente, kdy slysi vrcet vysavac, tak zanechava jakekoliv jine cinnosti a jde po zvuku..pak se vetsinou zasmodrcha do privodni snury :)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYSHA: vysvetlovala jsem dvou detem...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud mozno se ktomu nedostalo vubec
    LENIEUX: vysvětluj si to osmiměsíčnímu, když si hraček nevšímá a pořád jen spřádá plány, jak se dostat na jakýkoli kabel...
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    GINGERCAT: taky mi to přislo jako typická městská legenda, ale raději se zeptám.
    (obávám se, že jsem to četla na novinkách nebo něčem podobném)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    DISONANCE: kdes to četla? :-))))

    Imho je to naprostá blbost - ta pěna se vytvaruje, to je fakt, ale není to tak, že by v tom dítě bylo celou noc zalité jak do betonu, proboha! :-D
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    Dotaz: před nedávnem jsem četla, že pro děti nejsou dobré matrace z "líné pěny", protože se vytvarují podle dítěte a to pak nemůže během noci růst? Co je na tom pravdy? Chtěla bych do budoucího dětského pokoje koupit velkou matraci, na které bych mohla spát s ním, ale nechci vybrat špatně. Díky za rady.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    SWATKA: tohle si myslim take...:)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    SWATKA: tohle si myslim take...:)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: tak to máš opravdu způsobný děti - buď ráda! ;)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    QUAACA: jako ta krabicka se mi libi z estetickeho hlediska, schova furu kabelu :)
    ale jinak nevim, mam asi divny deti, ale kabelu si vsimaly, ale nejak se to odnaucily :), tak jsem to nikdy neresila
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: máme pod stolem kabely ke dvoum kompům, prodlužovačku od lampičky, televize, zesilovače.. prostě je tam asi 12 kabelů a bez tý ochrany si to nedovedu představit. chvilka nepozornosti, dojdeš si na záchod a dítě kouše kabel. a pak dělá nenene, tytyty a směje se u toho :)

    tady je lepší obrázek té signum krabice, za mě tomu výrobku dávám 1*
    - ale zdá se, že to tam teď nemají

    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Ja nevim, ale neni jednodussi naucit dite, ze na to nema sahat?
    Pochopim spunty na zasuvky nepouzivane....ale kabely?..
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    QUAACA: série SIGNUM
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MARKYSHA: my máme z ikey takovou bílou zacvakávací plastovou bednu na kabely, vejdou se tam i trafa, zásuvky. geniální záležitost, jen to teď nemůžu najít na jejich stránkách
    ještě tam mají toto, ale to není tak dobrý http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50138302/
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    aby se tim decko neomotalo nebo aby to neprokousalo ?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    prosím o nějaké typy na bezpečnostní ohrádky na elektroniku, kabely a pod.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Do dětského klubu hledáme nápad na uskladnění sportovního náčiní - hokejky, míče, sítě, palky ...jak to řešite vy doma?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    DISONANCE: dobrý nápad!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam