• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    REFLEX: ikea ne?
    Prodám dětskou postýlku | Bazar nábytku | IKEABAZAR
    http://www.mykea.cz/inzerat/6066-prodam-detskou-postylku
    SUNDVIK Dětská postýlka - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90210782/
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    REFLEX: zajed do detskyraj.cz a vyber si na miste.. nejlepsi zkusenost
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    REFLEX: dětská dřevěná postýlka Tuhle jsem koupila já, před pěti lety v trošku jiném designu, ale od tohoto prodejce. Je stále jak nová (za ty prachy jsem tomu nevěřila - tehdy k tomu byla v ceně i matrace) jen už v ní spí synovec, protože jsme Hugovi do nového pokoje koupili "letiště".
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Nedari se nam s manzelkou vybrat postylku pro prckyni, chcem neco, kde pujde odendat bocnice a vydrzi tedy dyl, bezpecnost a taky teda ne moc velka cena

    Muze nekdo neco doporucit prosim?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ... a můj 5r syn tady kříčí, jak je to krááásnéééé .-)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    FOXOVA: mně kamna!
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VERONIKA22: pripomína mi to vrak nez bunkr....:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    náhodou jsem našla
    Palanda "Bunkr" / Zboží prodejce Ozdobená příroda | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/palanda-bunkr-2457819
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    to mi připomíná, že jsem asi v 9letech přesvědčila mámu, že trička s obrázky Disney jsou nejlepší na světě a nakoupila mi jich opravdu hromadu a to už velkých velikostí a já jí za 12měsíců oznámila, že všechny vyřazuju a stydím se v tom chodit :oD a v poličce mi zbyla 2 trička
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    GINGERCAT: v deseti bych tam jeste bral celou tridu, ale horsi by to bylo v 12cti, kdybych tam chtel vzit svoji prvni holku :D
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    JUDAS: A v deseti ( možna i dřív) by seš do takového pokojicku styděl přivést kamaráda ;)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    JUDAS: však taky píšu pro mě. proti gustu žádný dišputát!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    QUAACA: je jedno co je to pro tebe. Kdybych jako petiletej dostal postel ve tvaru stihacky, tak jsem nejstastnejsi dite na planete!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    pro mě jsou to hrozný kýče přeplácaný přeslazený neútulný. a ty postýlky uprostřed pokoje, to musí být docela nepříjemný takhle spát, v tom snad nikdo nemůže bydlet, to je jen do katalogu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VERONIKA22: zvláštní... když jsem čekala první dcerku, tyhle komplexní pokojíčky mne až dojímaly a dost se mi líbily... čím jsou holky větší, tím méně mne podobné slaďárny berou...

    momentálně by mi ke štěstí bohatě stačilo, kdyby jeden z truhlářů, na něž jsme dostali dobré reference, že jsou šikovní a cenově dostupní, dodržel slovo a opravdu se pustil do výroby skříně v dětském pokoji, kterou tak urgentně potřebujeme...
    prstíčkem hrabat po někom podobném v Praze a okolí...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    QUAACA: měli jsme podobnou půjčenou od zdejšího ID - navždy jí budu dlužníkem - úžasná věc...
    byly jsme s malou pořád spolu, usínaly jsme držíc se za ruce, velmi dobře to usnadnilo přesun malé na kojení, když chtěla, přelezla si ke mně
    lituji, že jsem tohle nezažila i se starší dcerkou
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ZARZAROSA: tomu věřím :) já spím s miminem na rozkládacím ikea gauči a to je stejně nejlepší ;)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    QUAACA: segra tohle chtela a pak jsme si vsimly, ze to je strasne mrnavy, pro dite tak do 3 mesicu, max do pul roka.... da se to ale sikovne udelat i z vetsi postylky.
    VERO
    VERO --- ---
    QUAACA: to bezpochyby, achjo...
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Máme nového slona.) Domi ho tedy uvidí až za dva týdny, je to jeden z jejích narozeninových dárků:)

    Můj dům, můj squat: Ke 4. narozeninám Elephanta od Vitry
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2013/05/ke-4-narozeninam-elephanta-od-vitry.html
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    VERO: pokojík je hezký, ale to co se stalo tomu chlapečkovi je hrozný! :(
    VERO
    VERO --- ---
    hezka promena pokojiku:
    Dětský pokojík pro chlapečka s velkým postižením
    http://www.iprima.cz/jsss/detsky-pokojik-pro-chlapecka-s-velkym-postizenim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam