• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    zaujal mě stolek na vláčky
    Wooden Honey Train Table Design for Kids | Furnikidz.com | Best Children Furniture Design
    http://furnikidz.com/the-honey-train-table-from-kidkraft/wooden-honey-train-table-design-for-kids/
    (bohužel fotku nejde nalinkovat )
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    XMARTT: kamarádka s mužem vyrobili krásný domek z krabice od televize - no vydržel dobré dva roky , pak už měly děti jiné zájmy, a to ho fakt nešanovali
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    XMARTT: souhlasím, můj elán vyrábět z kartonu už po menší zkušenosti také opadl. ač vlastně když si vybavím mé dětství řekněme od 8let výš tak jsem si opatrně dokázala hrát s čímkoliv a byla neskutečně vděčná za to, že to vypadá jako dospělácké zázemí
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    LAURA: jo i to věřím, ono záleží i na typu kartonu.
    LAURA
    LAURA --- ---
    XMARTT: to je otazka, kartonove vytvory muzou byt odolnejsi nez se zda.. ja takhle vyrobila synovi domek z krabice a vydrzel skoro rok.. a to ho teda chlapecek neskutecnym zpusobem mordoval..
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    VERONIKA22: nevím, ale u nás by se to pod náporem hry asi brzy rozpadlo.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    MEDVED007: to ani ne, ale jakmile to má ten 3 výškový rozměr, tak je to trochu zajímavější. A taky se do kolize s prostorem dostane holt víc lidí, co jsou ochotni si pokoj vyfotit a dát na internet :)




    herna:






    můj oblíbenec:



    supr koberec, ale nechtěla bych ho luxovat v herně... :

    sorry za tapety, nikdy nevim, co vybrat...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: to zírám.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: v mém dětství jsme to měli plné....byl to takový silnější papír....koukala jsem na to léta zespoda :-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MONIA: v mém dětství ( 25let zpátky ) jsem měli palandy s roštem ( prkýnka ) nic plného. dnes se to dělá plné?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MONIA: měla jsem tam dřevěné šprušle - než jsem tedy horní postel sundala dolů, poté co odtud starší podruhé shodil mladšího .-(
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    MONIA: plné dno ych nedala ani za milion. jeste kdyz na nej dam futon!
    nechali jsme si udelat rohovou patrovou postel od truhlare a dodal k ni i kvalitni rost. pohled zespodu mi nevadi. a matrace dycha.
    MONIA
    MONIA --- ---
    já u všech patrových paland řeším jak je to s odvětráváním. většinou to má plnou výplň ze spoda, což z hlediska hygieny není úplně vhodné. Je mi jasné,že pokud tam z podhledu budou nějaké šprušle,tak to nebude tak pěkné,ale určitě praktičtější. řešili jste to někdy někdo, přijde mi,že postele pro dospělé řešíme důkladně,ale u dětí mě to občas přijde trochu odfláklé.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    TAIRA:
    VERONIKA22: holkám je aktuálně 5 a 8, ale brzy budou mít obě narozeniny, čili vlastně 6 a 9, mladší jde od příštího roku do školy.....plánujeme udělat velké přesuny do doby než nastoupí do školy....ostatně jsme to tak i plánovali, že až budou obě školačky, tak budou mít každá svůj pokoj a tak nějak se to i potkalo s jejich soukromým pocitem....ještě před rokem by nedaly hernu za nic na světě a teď (hlavně ta starší) velmi touží po soukromí.....
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    VERONIKA22: Moje jsou 8 a 10 a zatím stále dobrý. Ale kamarádka má stejně starý a ty už přes tři roky mají každá svůj pokoj. Upřímně si myslím, že je to spíš o komunikaci v rodině, než o věku.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    To je fakt - tady bych se ze zvědavosti zeptala. V kolika letech začne 2 holčičkám vadit společná místnost na spaní? +-autobus
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    MEDVED007: Můžu se zeptat,kolik jim je? Taky zvažuji společnou ložnici a hernu, tak by mě zajímala trvanlivost tohoto řešení :-) díky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZARZAROSA: já to nemyslela zcela do detailu nejspíš ani v garsonce by to takto nikdo z nás neřešil. Ale jako námět pro ty co si objednávají palandy a pokojík na míru.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: tak to mají děti teď , jeden pokoj je jen herna.....ale chceme je už oddělit resp. ony to chtějí samy...hernu zrušíme a každá bude mít svůj pokoj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam