• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    113KW
    113KW --- ---
    FRIZER: samozrejme to neni, nekteri z nas nemohou na csfd pouzivat stejne id jako na nyxu, protoze uz ho ma nekdo jiny (napr.berry - jeho ID uz ma naka holka)

    JOHN_KRYSPIN: hm, aha.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    113KW:Jo,sorry,samozřejmě že je stejné...
    113KW
    113KW --- ---
    FRIZER: ale nenapsal jsi pod jakym ID jsi na csfd - je to "Frizer" ? potvrd, pls
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Tak mě napiš na nástěnku klidně taky...
    113KW
    113KW --- ---
    hele nevite nekdo jestli je ten POMO na nyxu? nebo nekdo z lidi od nej? a taky pokud mate kamose o kterych vite ze sou na csfd i na nyxu, dejte jim vedet o existenci tohodle klubu...spamovat do vsech filmovych diskusi nechci....
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: asi jo... taky na ty diskuse koukam...
    113KW
    113KW --- ---
    nasťa updated
    113KW
    113KW --- ---
    KEMAL: ja taky nevim, ovladani csfd je pravda dost zmateny. ale to mas i tady na nyxu - napr. nechapu proc jsou veskery filmovy diskuse zarazeny v kategorii "graficka tvorba". jakoby snad film byl grafikou?! haha. ale co, to jsou "organizacni detaily" vid.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    JANDOS:
    to jsem neměl zrovna na mysli to nejsou ani tak informace o tom jak to ovládat jako spíš popis projektu pro případné zájemce o sponzoring.

    Vidím tam tu začátečnickou diskuzi ale tam jsou taky jen takový kecy, navíc to nemá žádný vyhledávání takže se nemám šanci dozvědět jestli to na co se ptám už nebylo zodpopvězeno (čti: jestli ze sebe nedělám debila). A 332 stránek té diskuze fakt číst nehodlám.


    Mi ten projekt příjde takovej nedotaženej ......
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Kliknes na tu knizku s otaznikem u ktere je napsano navod k pouziti. Je na hlavni strance vpravo ;]
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    hm je na těch stránkách nějaký FAQ? abych se nemusel ptát na všechno tady....
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    KEMAL: A když ten test neuděláš tak buď můžeš čekat až ohodnotíš 500 filmů a pak můžeš komentovat automaticky, nebo můžeš napsat mejl správci a doufat že ti dá tu výsadu dříve :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Musis nejdriv projit testem filmovych znalosti ktery se ti zpristupni po tech 200 hodnocenich tusim
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    poraďte mi pls někdo jak se do csfd vkládají komentáře. jsem na 202 hodnoceních a naivně jsem si myslel že se mi nabídka na horní liště po restartu webu rozšíří o položku "komentovat". ale ono nic a nenašel jsem to ani jinde

    díky moc
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEMAL: Taky jsem dal ***** za (nejen) Spider Pig, hospodu, Ralpha v logu a prezidenta
    BERRY
    BERRY --- ---
    simpsni ***** nejdřív sem chtěl dát **** ale přesvědčili ste mě, těch 5*si to zaslouží
    113KW
    113KW --- ---
    113KW --- --- 23:08:42 29.7.2007 hlasuj v ankete :-)
    113KW
    113KW --- ---
    Nástěnka updated! prosim aby vsichni zcekovali (ve vlastnim zajmu) jestli jsou jejich ID napsana spravne :-)


    ALESH: scena s kostelem a hospodou kdy "SOUDNEHO DNE" stamgasti z hospody zdrhaj "plakat na jezisuv hrob - jezis sorry ze jsem neveril" do kostela, a pobozny lidi z kostela, bezi do hospody na znameni "ze tak husty si nam to boze nepopisoval" je MOC... jj, davam pet, neskonale lepsi nez southpark-peklo na zemi...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Jasnych 5 ;] Jet, jet, jet, skoc, skoc, skoc, jet, jet, jet. Proc me nakonec opusti kazdy koho bicuju ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam