• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    DYSTOPIK: Jsem si ani nevsiml, dobry ;]
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    tjn :) kdo to vymejsli :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    anketa na csfd pobavila..
    všude se najde dobrých lidí :D
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    zdravím, sice nejsem nějak moc csfdaktivní user, ale tak z kolegiality :)
    csfd ID: durdin
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ahoj, csfd ID: Loizee
    113KW
    113KW --- ---
    new nastěnka
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    caute, jsem tam uz taky dyl tak kdyby neco tak :)

    ID: maslic
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    ty jo i tady to de na nastnku jo :)
    tak ja ci takyyyy :D

    ID: dickadonna
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jo a já bych taky prosil. sic tam nejsem registrovanej dlouho a nemam tam žádný komentáře, nebo tak, ale abych byl kolegiální.. :)
    ID: dystopik

    děkuji
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ahoj, chtel bych poprosit na nastenku - CSFD ID: Ernst
    DATEL
    DATEL --- ---
    SACKX: to máš pravdu, můj problém to ale neřeší :)

    Fakt by mě zajímalo, kde vzít volně použitelné informace o filmech (tj. mohu z nich vytvořit vlastní databázi, kterou mohu poskytnout dále - stačí pro nekomerční použití). U těch novějších by se to dalo asi dohledat na stránkách distributorů či výrobců, ale co staré filmy? Třeba z dvacátých až sedmdesátých let minulého století? Odněkud to ty lidi na imdb, csfd nebo fdb museli taky vzít.
    SACKX
    SACKX --- ---
    Osobně se mi zdá že to není nejlepší nápad, není to první projekt kde by si lidi přidávali sami - brzo bude úrověň tak nízko že radši každej bude vykrádat ČSFD nebo Wikipedii.
    EL_K
    EL_K --- ---
    CYBERN: jou, aha.)
    CYBERN
    CYBERN --- ---
    EL_K: Cajt ma na mysli novy film Control o Ianu Curtisovi a Joy Division od A. Corbijna, ne madarske Revizory. Mimochodem film u nas pujde v distribuci Aerofilms, premiera 13.3. ;)
    DATEL
    DATEL --- ---
    113KW: no, s těmi povoleními ani nevím, jestli to mám zkoušet. Možná zkusím kontaktovat ČSFD, ale nemyslím si, že by někdo stál o to, aby mu někdo - ikdyž nekomerčně - vybíral databázi. A pokud, tak to bude chtít zacvakat.
    113KW
    113KW --- ---
    DATEL: jj, jen dokumentarni. na hrane filmy ne. vis co, asi takova databaze o hranych filmech neexistuje. a pisemny povoleni myslis ziskat nedokazes?
    EL_K
    EL_K --- ---
    CAJT: film Kontroll sel pred par lety v projektu 100...
    DATEL
    DATEL --- ---
    113KW: neznám. Koukal jsem na to, ale to jsou jen dokumentární filmy, jestli jsem to dobře pochopil? Já mě lna mysli normální filmy, ale s tím, že data by byly normálně k použití kýmkoliv a jakkoliv a doplňovat by to mohli uživatelé. Zatím všechny filmové databáze, na které jsem narazil, musí mít písemné povolení k využití dat nebo je to zakázané úplně.
    113KW
    113KW --- ---
    DATEL: tjakoze by to uzivatele mohli doplnovat ?
    znas http://freedocumentaries.org
    DATEL
    DATEL --- ---
    SACKX: no jo, ale na wikipedii to těžko bude mít nějaký jednotný formát, aby se to dalo rozumně parsovat.

    Skoro si začínám pohrávat s myšlenkou udělat obdobu wikipedie, ale na filmy, s tím, že data budou absolutně free... Myslíte, že by to mělo cenu / smysl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam