• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRMNKAsijska kuchyne a recepty (thaiska, indicka, cinska ...) /cekujte nastenku - seznamy obchodu, restaurace, tipy, odkazy..
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    RUTHLESS: tyhle mi pokazdy vyjdou dokonale

    https://www.kitchensanctuary.com/gua-bao/
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ahoj, mate nekdo osvedceny recept na bao buns? Nejaky triky? nikdy jsem to nedelal a rozhodl se, ze je udelam ke kachne v nedeli. Dik!
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Nudle jako závislost. Číňanka si otevřela v Praze autentickou restauraci — Forbes
    https://forbes.cz/nudle-jako-zavislost-cinanka-si-otevrela-v-praze-autentickou-restauraci/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Uncle Roger Found THE MOST IMPRESSIVE FRIED RICE
    https://www.youtube.com/watch?v=xFTXwNIU514
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    PALEONTOLOG: Nojo, vzhledem k tomu, ze nejvetsi prunik na jednom datu v ankete byli asi 3 lidi, tak jsem uz nejak neceril vodu s tim. Ve trech planovat hostinu s karaoke moc nedava smysl, popravde. Tak snad priste treba
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MC_KALAPU: pokud by kazdej musel zazpivat karaoke, tak me zapiste na seznam
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Kdysi jsme ji měli doma. Byla ok.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Máte někdo zkušenost s touhle rybí omáčkou?

    Tra Chang rybí omáčka 68% 700ml
    https://www.mixbox.cz/produkt/8420-tra_chang_rybi_omacka_68_700ml

    Je celkem velká, tak váhám, jestli ji brát.
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    POHODAVOLE: myslis korejsky obchod? ten je tady 50.00219788619749, 14.475171156632044
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Muzete mi prosim poradit tu specialku v sape na kimchi a veci okolo? Nekde na nyxu jsem to tu videl, ale nemohu najit.

    Diky.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---

    Doplnek data

    3 hlasy od 3 respondentů

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MC_KALAPU: Středa 11.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---

    SAPA kdy muzes a chces?

    11 hlasy od 6 respondentů

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja nemuzu nic slibit. Bude zalezet, jak se bude krmit mimino 🤷‍♀️ takze se nejak domluvte a ja budu vedet treba tyden predem, jestli to uz zvladnu nebo ne..
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    MAKROUSEK: Zavrena urcite ne, vetsina podniku je zavrena, ale bral bych to tak, ze by to bylo o domluve... Kdovi, treba by bylo i karaoke a mozna prijde i kouzelnik!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MAKROUSEK: Taky bych rek, to je spis na vikendovej obed.

    MC_KALAPU: Rijen by byl cajk, akorat prvni vikend jsem slamenej s poterem 5 + 2 yo (jindy budem na kroceni se zenou 2). O tyden driv taky ne, jsme v Treboni.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MC_KALAPU: Neni vecer SAPA zavrena?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MC_KALAPU: ja jsem pro, za me stopro vsedni den, vikend rozhodne nedam v zadnym pripade.

    neco od sesti je pro me uplne ok. Rijen je taky ok.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    Tak ja bych si dovolil to nakopnout zde, vzhledem k tomu, ze je tu vetsi mnozina sledujicich a pripadne dohadovani v urcite fazi muzeme presunout do zmineneho dedikovaneho auditka, coz?

    V zasade jsou asi 3 hlavni veci, co bychom si meli domluvit:
    1) Kdy? Za me spis dele dopredu, at si to muzem dat do kalendaru. Konec srpna mi prijde uz moc narychlo a zari vim, ze budu pomerne zabity, takze bych lobboval za prvni pulku rijna. Je to ale k diskuzi.
    2) Kde? Mate nejake podniky v SAPA, kde myslite, ze by tohle bylo dobre, nebo byste je chteli intenzivne vyzkouset? Podle me by to mohlo byt zajimavy v tom Ruby, pripadne v Lotusu, kde delaji i hotpoty, takze tam by se to dalo asi nejak nakombiovat z jejich menu, zatimco to Ruby by asi byla spis jizda naslepo, kdy bychom se oddali zcela do jejich rukou (ale zas mam z vybaveni toho lokalu pocit, ze vecery tam delaj karaoke a obecne se tam lidi asi chodi i bavit (ja tam byl vzdycky jen pres den, ale trava nalozena v alkoholu na baru dava tusit, ze se tam mozna umi bavit)
    3) Kdo? To uz je na tom, kdo se rozhoupe

    Jako poznamku pod carou bych se rad predem zrekl vsi zodpovednosti za vasi spokojenost, protoze komunikace je vzdy trochu slozita (a treba si to predstavuju jinak, nez to nakonec bude mozne), takze hlavne necekejte perfektne zorganizovanou tour de sapa. Nabizim se jako nekdo, kdo se zkratka pokusi domluvit nejake prekvapive menu v nezruinujicim rozpoctu, ktery si vzajemne domluvime.

    Posledni otazka, ktera me jeste napada je, zda to zkusit hecnout jako veceri, resp. vecerni zabavu, anebo to sunout spis na nejaky vikendovy den. Mne by osobne zajimal vecer v SAPA, protoze den uz tam tak nejak znam, ale je to opet na domluve.

    PS "Taguju" lidi, co tu o to projevili zajem, at se Vam to zobrazi jako odpoved a jste v obraze.


    RUTHLESS MAKROUSEK MOIRAIN KASUMI SAMOUT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam