• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    MONSIEURLOUP: To je fór nebo víš něco co já ne?


    NAVARA: Jak? Jak? Kde? Ukázat, objednám!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    btw. obchod do CR dovazi, jen je to 'revsky drahy :)
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    MYYSHA: Je rozhodně rodu středního. ;)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Btw. Co myslíte, je příšera ve stínech mužského pohlaví? Pitomý příčestí...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Taky true... :( Tak jen doufám že zrovna zelená příběhovou souvislost mít nebude. Tu 100 dílů už předělávat nehodlám :)
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: no, pokud jsi pripraven sahnout do pribehu, tak je to imho vazne chyba, protoze ten tvuj neni. opet nazor, nic vic.

    papir bohuzel taky nemam.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    ANDY: V erbu mají klacík, víc nevím. K papíru jsem se bohužel nedostal, ale kolegové z práce pojedou do Améru, snad by mi mohli pořídit Start of Darkness, já to stejně žeru jen kvůli Xykonovi. (Což z mé ikonky hádám vůbec není poznat.)

    Pokud bude mít "Green" příběhovou souvislost, bude to smutné, ale budu muset hnout i s tím příběhem. Mně Zelenojílec vážně připadá hodně mimo.

    Taky výzva pro všecky: Kdyby se kdokoli jakkoli dostal k nějakému papírovému dodatku OOTS, neváhat a psát.
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: jeste jedna vec - cetl jsi ty, co jsou jenom na papire? "on the origin od pcs" a pak jeste nejaky dodatky k normalnimu pribehu prej jsou. jde o to, ze udajne ten "stick" v nazvu ma nejaky velmi konkretni vyznam souvisejici nejenom s tim, jak je to nakresleny. nevim, jestli to tam nekde bylo vysvetleny a podle toho mas ten preklad, nebo jestli je to jenom nastrel.
    ANDY
    ANDY --- ---
    jinak otazka pro vsechny - mate to precteny cely? sledujete pravidelne novy? myslim ted original... ja sleduju a fandim, rich je genius :-)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    MYYSHA: Dobra prace, o tom ze nekdo preklada OotS jsem nevedel :) Aspon to muzu konecne dat v klidu precist par svym pratelum kteri anglictine neholduji.
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: v tom pripade bych si dovolil pripomonkovat rozdil mezi ekonomikou a ekonomii na strance s predstavenim postav ;-)
    ANDY
    ANDY --- ---
    a rovnou jedna pripominka - myslim si, ze modrojilec je chyba. vyzaduje to zmenu grafiky a muze to mit pozdeji pribehovy souvislosti s tou konkretni barvou. potom to muze byt neresitelnej problem. ve srovnani s tim mi slabika navic prijde jako smesne nedulezita. muj nazor, nic vic.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Vrtat ano, jen ale do rozumně recent... Tak řekněme max. týden.
    ANDY
    ANDY --- ---
    ahoj, book :-)

    chtel jsem se zeptat, jestli hodlas jeste po priadne diskuzi vrtat do uz prelozenyho materialu, nebo to uz proste nechas.
    AETHER
    AETHER --- ---
    //jsem to zapomnela dat na nastenku, nez jsem predala klub, tak alespon takhle;)
    AETHER
    AETHER --- ---

    Komix o komixu Order of the Stick a jeho překladu


    Nejnovější přeložený díl


     

    Seznam epizod v originále

    Český web

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam