• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: tak prvni tri preskoc
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: no tak zkousim tahat 340-357, ale jde to dost pomalu :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: mam jen do 342 :D jinak by toho tu bylo vice...

    ANDY: zcela mimo pribeh
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: btw, kde to je casove vuci hlavnimu pribehu z webu?
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: no a kolik toho mas? prinejhorsim bych zkusil selektivne stahnout jenom tu cast torrentu, kterou chceme. lajnu mam tlustou, zalezi, jak pojede torrent.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: ano, jak jsi spravne naznacil, je treba stahovat ten dragon magazine, kdyby slo jen par mega casopisu, tak jsem to uz davno pres ten 20kb/s upload protlacil :)

    vychazi to od 340. dilu (ty co jsem linkoval jsou 340-342), vzdy jako posledni stranka - pokud uz to budu mit, nemam problem z tech pdf davkove vypreparovat obrazky...
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: ok, kdyz to budou jenom oots, tak by to melo jit. stahovat kvuli tomu ~6 giga komplet archiv dragon magazine a hledat, kdy to vychazelo, to se mi fakt nechce :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: kdyz to pak nekam nahrajes (ftp/rapid idealne), tak se po nem podivam :)
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: a byl by prosim link na ten torrent? diky :-)
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: no, to je spatny. snad mozna to jenom prevest na jinou slovni hricku v cestine podobneho typu. nic me ted ale nenapada.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: oficialni byt muze, ale presto mi nemusi sedet (a to i kdyz nebudu mit sam lepsi variantu) :)

    podle popisu mi to pripada spise nejakou formu otocky...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    NAVARA: Mrkni na ten odkaz pod greate cleave, to je oficiální slovník překladatelů AD&D...
    Imho to vím téže, ale už jsem se na to dal :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: velke/mohutne rozseknuti - ale imho. se toho spousta prelozit neda, je lepsi kdyz se ctenari nauci anglicky...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Kdo mi tady chtěl radit s překladem? :)


    (great cleave = mocné roztínání,
    cleavage = výstřih, boobies = kozičky)

    JCIO
    JCIO --- ---
    Haha, no já to tady čtu místo toho abych šel do práce..
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    reply MYYSHA|16756230}: Jasne jasne, diky..vim ze neco takoveho je a par kamosu do toho jeden cas ficelo...ten komix je skvely, jaxi z toho utahuje..dobry humor.. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: pouze casak... z nej to lamu tak rychle, jak se mi to pres zablokovany torrent stahuje... (tedy, velmi pomalu :\)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    NO_ON: Advanced Dungeons & Dragons, jmenovitě.
    Kolektivní stolní RPG hra, u nás má jednak podobnou českou alternativu Dračí Doupě, druhak se u nás hrává i (A)D&D.
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: hezky, nemas jich nekde vic? jestli tomu dobre rozumim, tak tyhle vysly jenom v tom casaku. nebo jsou i v tech knizkach?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam