• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    JCIO
    JCIO --- ---
    Haha, no já to tady čtu místo toho abych šel do práce..
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    reply MYYSHA|16756230}: Jasne jasne, diky..vim ze neco takoveho je a par kamosu do toho jeden cas ficelo...ten komix je skvely, jaxi z toho utahuje..dobry humor.. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: pouze casak... z nej to lamu tak rychle, jak se mi to pres zablokovany torrent stahuje... (tedy, velmi pomalu :\)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    NO_ON: Advanced Dungeons & Dragons, jmenovitě.
    Kolektivní stolní RPG hra, u nás má jednak podobnou českou alternativu Dračí Doupě, druhak se u nás hrává i (A)D&D.
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: hezky, nemas jich nekde vic? jestli tomu dobre rozumim, tak tyhle vysly jenom v tom casaku. nebo jsou i v tech knizkach?
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Heh - vubec nevim wo co go, akurát sem po pár dílech pochopil, že to má něco společného s nějakou hrou..mno..to já nehraju..takže nejspíš mi asi i sem tam nějaký joke unikne...ale bavím se u toho královsky - perfektní! :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    No já nevím, mně se to objednat nepodařilo, takže kdyby byl nějaký link na pokec, tak bych se o to pokusil, 3700 není zas taková částka pro oddaného fandu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: no sada tomu rikam, jinak myslim vsecko co maji na shopu :) jak apage tak paizo k nam zasila, jen to proste znamena +50% k cene...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    NAVARA: Je v té sadě i Start of Darkness?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: cela sada vyjde asi na 3700,- :\
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    MONSIEURLOUP: To je fór nebo víš něco co já ne?


    NAVARA: Jak? Jak? Kde? Ukázat, objednám!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    btw. obchod do CR dovazi, jen je to 'revsky drahy :)
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    MYYSHA: Je rozhodně rodu středního. ;)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Btw. Co myslíte, je příšera ve stínech mužského pohlaví? Pitomý příčestí...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Taky true... :( Tak jen doufám že zrovna zelená příběhovou souvislost mít nebude. Tu 100 dílů už předělávat nehodlám :)
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: no, pokud jsi pripraven sahnout do pribehu, tak je to imho vazne chyba, protoze ten tvuj neni. opet nazor, nic vic.

    papir bohuzel taky nemam.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    ANDY: V erbu mají klacík, víc nevím. K papíru jsem se bohužel nedostal, ale kolegové z práce pojedou do Améru, snad by mi mohli pořídit Start of Darkness, já to stejně žeru jen kvůli Xykonovi. (Což z mé ikonky hádám vůbec není poznat.)

    Pokud bude mít "Green" příběhovou souvislost, bude to smutné, ale budu muset hnout i s tím příběhem. Mně Zelenojílec vážně připadá hodně mimo.

    Taky výzva pro všecky: Kdyby se kdokoli jakkoli dostal k nějakému papírovému dodatku OOTS, neváhat a psát.
    ANDY
    ANDY --- ---
    MYYSHA: jeste jedna vec - cetl jsi ty, co jsou jenom na papire? "on the origin od pcs" a pak jeste nejaky dodatky k normalnimu pribehu prej jsou. jde o to, ze udajne ten "stick" v nazvu ma nejaky velmi konkretni vyznam souvisejici nejenom s tim, jak je to nakresleny. nevim, jestli to tam nekde bylo vysvetleny a podle toho mas ten preklad, nebo jestli je to jenom nastrel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam