• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    S vrstvama dělám leta, ale jak rozvrstvit původní zcela plochej gif je / byl problém
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: takze radsi nemam zminovat praci s vrstvami? :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jo a nechcete si někdo i zapřekládat?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jeste takova vesela poznamka... Dosavadnich 119 dilu jsem mazal text pekne stetcem, bublinku po bublince... A ted prisel kamos a poradil mi Magic Wand (ktera vybere bublinky krom pismen) + rozsirit o 3 pixely (cimz se pisma pridaji k selekci) + zuzit o 4 pixely (cimz se dostaneme zhruba na start) a pak jen smazat vsechna pismenka v selekci. No nejsem kokot, ze me to nenapadlo, reknete...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    prach opraven, Chuck diky, Start of Darkness ("112 pages of never-seen-on-the-internet villainy") mam objednano z toho Nemecka, o tom jaka je hra me informujte.
    MCD
    MCD --- ---
    Kostlivý prach se mi taky nezdá, ale udělat z Ferrigna Chucka Norrise byl geniální nápad :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kostlivy prach => ulomky kosti, prach z kosti,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: kdyz se podivas na http://www.giantitp.com/Shop.html , najdes v popisech ceho se co tyka - text "112 pages of never-seen-on-the-internet villainy" pomerne zretelne indikuje, ktera ze ctyr knih nikdy online nebyla :)
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: co konkretne je na webu? diky za odkaz :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: Jinak hru si _nekdy_ koupim, nejspise az tam bude nekdo znamy tesne pred navratem, knizky ledatak az se tam sam prestehuju - ale jejich scanum bych se nebranil (tedy tem, co nejsou na webu), nema jeho zasilkova sluzba posilat baliky s doprovodnym kontigentem seals, uz davno tady neziji draci...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    magazin vychazi na pokracovani, nejnovejsi dve cisla nemam
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHEALA: selfrepost:

    Pocital jsem ty objednavky OOTS podle soucasnych cen - a dosel jsem k vysledku, ze hromadne obednani nema vetsiho smyslu.

    Pokud si kombo obedna sest lidi, usetri kazdy 295,- na postovnem ze Statu, ale zase vyda min. 120,- za postovne uvnitr CR (kombo vazi asi 4.5kg - takze tech 23kg nic do batuzku na privezeni do Prahy) a tech 175,- zbyvajicich korun je vzhledem k puvodni cene komba vcetne postovneho az domu 3675,- nevyznamnou castkou.

    Pod kombem myslim veskerou produkci, tedy "Dungeon of Dorukan", "Start of Darkness", "Dungeon Crawlin' Fools", "On the Origin of PC's" a "No Cure for the Paladin Blues".
    NAVARA
    NAVARA --- ---









    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NAVARA: sorry myslim obednat OOTS, v tom dragon magazine to vychazi jako na pokracovani ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NAVARA: kolik ? :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: ale ty si ten dragon's magazine muzes objednat, prijde ti sem - zatracene draho, ale prijde :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Proč to kurňa nevychází u nás :-/
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ten první s tím krabem je taky supr... A pak ti goblini... 10.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ten druhej!!! :o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Update...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam