• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    HLOH
    HLOH --- ---
    MYYSHA: Na pátým obrázku jsi zapoměl přebarvit jílec....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: aha :) no kdybych vedel, tak uz je mam stazeny...
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: toto:

    "ale jejich scanum bych se nebranil (tedy tem, co nejsou na webu)"

    jsem pochopil tak, ze jejich se vztahuje ke kniham (aspon tak ta veta pusobila). proto jsem myslel, ze vis o nejakym scanu oots knih nekde na webu. tot vse. pochopitelne vim, ze v knihach je extra oproti serialu na oots webu.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    S vrstvama dělám leta, ale jak rozvrstvit původní zcela plochej gif je / byl problém
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: takze radsi nemam zminovat praci s vrstvami? :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jo a nechcete si někdo i zapřekládat?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jeste takova vesela poznamka... Dosavadnich 119 dilu jsem mazal text pekne stetcem, bublinku po bublince... A ted prisel kamos a poradil mi Magic Wand (ktera vybere bublinky krom pismen) + rozsirit o 3 pixely (cimz se pisma pridaji k selekci) + zuzit o 4 pixely (cimz se dostaneme zhruba na start) a pak jen smazat vsechna pismenka v selekci. No nejsem kokot, ze me to nenapadlo, reknete...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    prach opraven, Chuck diky, Start of Darkness ("112 pages of never-seen-on-the-internet villainy") mam objednano z toho Nemecka, o tom jaka je hra me informujte.
    MCD
    MCD --- ---
    Kostlivý prach se mi taky nezdá, ale udělat z Ferrigna Chucka Norrise byl geniální nápad :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kostlivy prach => ulomky kosti, prach z kosti,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANDY: kdyz se podivas na http://www.giantitp.com/Shop.html , najdes v popisech ceho se co tyka - text "112 pages of never-seen-on-the-internet villainy" pomerne zretelne indikuje, ktera ze ctyr knih nikdy online nebyla :)
    ANDY
    ANDY --- ---
    NAVARA: co konkretne je na webu? diky za odkaz :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: Jinak hru si _nekdy_ koupim, nejspise az tam bude nekdo znamy tesne pred navratem, knizky ledatak az se tam sam prestehuju - ale jejich scanum bych se nebranil (tedy tem, co nejsou na webu), nema jeho zasilkova sluzba posilat baliky s doprovodnym kontigentem seals, uz davno tady neziji draci...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    magazin vychazi na pokracovani, nejnovejsi dve cisla nemam
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHEALA: selfrepost:

    Pocital jsem ty objednavky OOTS podle soucasnych cen - a dosel jsem k vysledku, ze hromadne obednani nema vetsiho smyslu.

    Pokud si kombo obedna sest lidi, usetri kazdy 295,- na postovnem ze Statu, ale zase vyda min. 120,- za postovne uvnitr CR (kombo vazi asi 4.5kg - takze tech 23kg nic do batuzku na privezeni do Prahy) a tech 175,- zbyvajicich korun je vzhledem k puvodni cene komba vcetne postovneho az domu 3675,- nevyznamnou castkou.

    Pod kombem myslim veskerou produkci, tedy "Dungeon of Dorukan", "Start of Darkness", "Dungeon Crawlin' Fools", "On the Origin of PC's" a "No Cure for the Paladin Blues".
    NAVARA
    NAVARA --- ---









    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NAVARA: sorry myslim obednat OOTS, v tom dragon magazine to vychazi jako na pokracovani ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NAVARA: kolik ? :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA: ale ty si ten dragon's magazine muzes objednat, prijde ti sem - zatracene draho, ale prijde :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Proč to kurňa nevychází u nás :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam