• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    STILGAR: :)))

    MYYSHA: Větrník :P :D
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Mikoin? To zní jak nejaká aktivní látka v halucinogenních houbičkách... :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jo a Mikoin Windstriker navrhuju Větroplach... Má někdo lepší nápad?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Stilgare, ICQ mně nejede, stáhni si prosímtě ze serveru znova Roy_replace.axt, nebarví se ti až po kraj, tak je tam novější verze se širším barevným spektrem. A 144 in place.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    DARMONLOR:
    DrD neznám, moje znalosti AD&D sou čistě z Baldura a tam za zabití týpka v družině (dokonca aji týpka co by se MOHL přidat) expy nedostaneš. Howgh. :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    SHEALA: Od dvou ZkZ lupičů kteří občas přiberou nějakého toho mamlase se to dá čekat :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    DARMONLOR: takovyho si radsi pestuj , malokdio dovoli aby mel v tymu rozbroje... i kdyz znam patr kteri je chteji a stvou hrace proti sobe
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    STILGAR: Ne? A sakra, budu muset požádat svého PJ o stržení několika bodíků :D
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    MYYSHA:
    jo a kde přesně že je tam chyba? ;)
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    MYYSHA:
    máš recht, za zabíjení v teamu nésou expy (ať si skrček myslí co chce :))
    HARALD
    HARALD --- ---
    Budu dál číst s vědomím, že tato pravidla platí a pokud narazím na to, že ne, ozvu se.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    pwned
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Aha... Vykání a např. #3... No tak se tiše tvařme že o tom nevíme... Ze začátku jsem ten překlad ještě neměl tak ustálenej :(
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    HARALD: Toto které?
    Že V vyká všem? Nebo že V neprozradil(a) pohlaví?
    Tak nebo tak jsi mě velmi znepokojil...
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYYSHA: oprav mě, pokud se mýlím, ale po přečtení prvních 100 stripů mám pocit, že v nich toto pravidlo není dodržováno.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    (pssst... Jsme tým, remember?)
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    MYYSHA:
    no jo, napíšu mu nejaký poznatky ze silmarillionu a hned tady dělá machra :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ale to nemá být flame-pwn, naopak podklad k debatě, myslíte-li si, že je to špatně jak to je.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    HARALD: V vyká všem. V elfí kultuře je tykání jen u VELMI blízkých přátel (<spoiler>takže možná si časem potyká s Haley</spoiler>) nebo u úhlavních nepřátel. A svoje pohlaví V zatím neprozradil(a), dáváme si se Stilgarem dobrej pozor na to, jaký koncovky na něj/ni která postava používá... Jen Belkar se ještě nerozhodl, tak to střídá...

    Ve zkratce: Ano.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    HARALD:
    ano

    MYYSHA:
    protože dokonalost mýho překladu jim sebrala slova :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam