• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    1) njn, když "Oh Danny Boy" u nás nikdo nezná.
    2) "Mááááj uej" a "náááš Roy" zní trošku podobně
    3) Jestli myslíš tu fansverzi z jůčůp, musím bohužel prohlásit, že ten pán, ač jest majitelem pěkného hlasu, je v první sloce, než se chytne, celkem falešně :( Na druhou stranu mě mrzí, že jsem do "Náš Roy" nikam nenacpal tu narážku na T.P.K.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BLOODRAT: + doplneni, original je na melodii songu "Buddy boy", zatimco Myysha si to strihnul na Sinatrovu "My Way". Ale coby vyslouzily rvoun punkove formace nemuzu tenhle pocin jinak nez pochvalit, kam se hrabou E+V :o))
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BLACKX: Ja nasel na foru orig. webu fansverzi a neni spatna, jen cisty hlas bez hudby, hezky znely baryton.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Umělecká licence ofkóz. Ono to potom nabízí pár dobrej vtípků navíc... A krom toho jsem něčím chtělo potěšit slovenskou část naší čtoucí komunity...
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Stejně mi to nedá, myysho, jak tě napadlo dát jí slovenštinu? V originále nemluví ani žádným dialektem...
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Lol, včera jsem popíjel v hospodě s RP hráčem slovenské nekromantky a co nevidím dnes? :D
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Xykonovstejsi nez Xykon :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    BLACKXX: Jj, je to naše specialita :)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Ja jsem original ani nenasel. Existuje vubec nejaka predloha nebo je to specialita ceske verze?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    jsem hluboce dojat!
    DATEL
    DATEL --- ---
    Jojo, nevím, jak vypadá originál, ale cz verze textu je fakt vydařená. Pohráli si s tím, šikulové :)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    no krása a ty rýmy na ROY

    *šlurkt*
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To bylo krasny :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Teda, to audio, fakt klobouk dolů, zpěv je výborný.
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    445 je hodne dobre nazpivany. A cenu za nejlepsi dabing by ode me dostal predstavitel hopgobliniho kneze :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Díky, pak sem nezapomeňte napsat, co říkáte na 445.
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Uz jsem prisel na chut tomu dvojimu cteni OOTS - aktualni v originale a starsi dily (ktere uz jsem zapomnel) v cestine... je to fakt skvele prelozene. Poklona!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    "roycovska schuzka", genialni :-)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Stilgar už si vypne chválící skript a občas na tohle fórum zajde osobně.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Výtečně. Jako ostatně se vším.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam