• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDStudiová praxe - NOVÁ ANKETA!
    BABB
    BABB --- ---
    Zdravím, potřebuju nějak rozumně nabrat hi-hat a jsem chudý. Předpokládám, že lepší bude kondenzátor.
    Koukal jsem na tuhle shurku, nicméně nejsem schopný z toho vykoukat jestli se na to hodí.

    http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=78947

    Můžete mi prosím něco doporučit ?
    Klidně do pošty ať tu nejsem OT.
    Jde o nahrávání pracovních verzí ve zkušebně.

    Díky
    KULY
    KULY --- ---
    JUGI: jo :-)
    tady se to nejak nehejbe :-D
    JUGI
    JUGI --- ---
    KULY: To si míchal ty? Se mi to dostalo teď nějak do beden.. Ještě sem to ale neslyšel celé..
    KULY
    KULY --- ---
    slyseli jste nekdo CD discoballs (discovery channel)? jaky mate nazor na zvuk?
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    Achjo.. no stejne bys na to prisel kdyz by sis ty krabice vyzvedaval, puvodni kastle nedelam, coz by ti dalo moznost od nejaky domluvy odstoupit kdyby ses citil podveden, ale uz me to docela nebavi, neprisel jsem sem nikoho "podvadet", jen o tech vecech proste premejslim jinak.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Jak řikám, pokud bych věděl, že si půjšuju kopii, v pohodě. Pokud bych to nevěděl, je to podvod.
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    No ale stejne je to blbost, pokud bych to prodaval tak tam ten rozdil vidim jasne, chces si zachovat nejakou resale value nebo tak nejak, ale pokud ti neco jen na dva dny pujcim tak je ten rozdil o dost mensi, za predpokladu ze to odvede tu praci co ma.
    Toz dobrou..
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    Principielne mas pravdu, mne uz ani neprijde neco divnyho na tom ze jsem to delal ja, tak jsem to opomnel zminit - je to pro me proste jen obvod/topologie/kombinace soucastek, tak jsem to nazvat podle toho podle ceho je to delany.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    O to nejde, jestli někdo pozná rozdíl. Jde o princip. Lidi platí za to, co prezentuješ a ty ten gear prezentuješ jako originály resp. neuvádíš, že jde o kopie, což rozhodně neni fér.
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    Jo, tak to spis sorry ja, delal jsem to sam... poznas rozdil se zavazanyma ocima? ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    No to je ale dost velkej rozdíl, jestli se prezentuješ tim, že máš Neve, SSL atd. a nakonec z toho vylezou kopie... Pokud tomu tak není, tak se omlouvám.
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    LIQUID_SOUND: Nene, vlastnoruco postaveny to bude, takze z API jen topologie, volba traf/opampu dle chuti... :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    DAN_D: Ta 512 je dost nudná volba. Tedy oproti Nevům určitě. Za ty prachy jsou určo zajímavější věci...
    DAN_D
    DAN_D --- ---
    JUANITA: Hm.. co bys potreboval? :) Mam nejaky Neve preampy, SSL devitilitr predzesik, buss kompresor, lampovy (nikoli "toob") predzesilovac s DI, a tak podobne. Vyhledove neco ve stylu osmikanalovyho API predzesiku... kdyztak do posty :)

    d.
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Spis jak pravi jine prislovi, gefell do kazde domacnosti.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ano, aneb jak praví moudré přísloví: Co nechceš mít, půjč. :)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    IMOJIMA: jestli to myslis vazne... vis, co by se mozna uzivilo? nejakej dobrej rental. jaky mas vybaveni?
    VANJA
    VANJA --- ---
    IMOJIMA: neni koho nahravat?? v dobe kdy kapely stoji frontu do studia aspon pul roku? nechce se mi verit...
    IMOJIMA
    IMOJIMA --- ---
    Mel bych plne vybaveny domaci nahravaci studio, vcetne nekterych nastroju. moznost nahrat cokoliv do cehokoliv ,,, v dost vysoke kvalite. ale sranda je ze neni koho nahravat,,,, :)
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    K ty ankete teda, "know-how si každej brání" .. bhzel na to narazim docela casto (nejcasteji u "radoby profesionalu", u amateru a opravdovych profesionalu mene casto) a obcas si nekdo brani i know-how co nekomu nekdo nakukal spatne .. tak bych asi spise anketu nastavil "Sem ochotny se rozdelit o svuj know-how?" A vysledek ankety by mozna mohl byti odpovedi na anketu stavajici ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam