• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    mám možnost koupit 8mm kameru od canonu 518 SV autozoom na super8 film.
    http://super8wiki.com/index.php/Canon_518_SV_Autozoom
    chtěl bych do toho proniknout ale nevím, odkud začít. máte nějaký odkaz?jak kde vyvolat, jak dostat následně do pc, kde sehnat film. vím, že to není nic o promítačkách ale bližší téma jsem na nyu nenašel. díky
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    nevite nekdo jak je propojenej sitovej kabel k meoclubu 16??

    btw.>a netusite esi nekdo neproda starou dobrou OP16??:)
    diiik
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    nakoupim lampy 500/750w na 120v pro OP16. v neomezenem poctu. HELP!
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MARTASTAIN: regulerní lepicku bys moh jeste snad vydyndat z meopty a nebo od p. Haskvce (viz záhlaví) jinak pazdera civek se urcite vsude vali hromada ale budou se tezko schanet takze totez plus zkus vybrabcit naky satrsi kino trebas uz zruseny driv to jel kazdej a dnesk s tim dekorujou zachodky. Nedavno sem narazil na sesnactkovou striznu profi i s prosvetlovackou ale nevzal sem to pac je to velky jak cirgularka a ja momentalne bez domova :)
    MARTASTAIN
    MARTASTAIN --- ---
    FUJI_ITA: A ten kabel od remosky jsem opravdu pouzil :-)
    MARTASTAIN
    MARTASTAIN --- ---
    Uz mam. A funguje. Je to obracene zapojeny trafo z doby, kdy se prechazelo na 220, takze spotrebice byly na 220, ale rozvody mnohdy jeste 120.... no ale kazdopadne to beha.

    Takze ted shanim tip na to, kde koupit lepicku na 16mm a nejaky civky.... no a libovolnemu mnozstvi jakychkoliv filmu bych se taky nebranil :-)
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MARTASTAIN: hodne stesti kdybys jich sehnal vic dej mi vedet :) myslish ten s remoskovym konektorem zejo?
    MARTASTAIN
    MARTASTAIN --- ---
    Ahoj nenasel by nekdo doma trafo z 230 -> 120? Ziskal jsem Meopta OP16 a tohle je snad posledni chybejici komponenta.
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    HOOKER: nerad bych ti kecal ja pouzivam hlavne osmicku (i kdyz posledni dobou neni moc cas) ale kdyz si zajdes do foma prodejny na Jungmanově náměstí ( http://www.foma.cz/foma/dokumenty/HomeFree2.asp ) tak ti to tam chlaipk povi uplne presne, ale bacha kolem novyho roku tam budou koncit a stehovat se jinam a uz to nebude foma prodejna ale chlapik si to bere na sebe s tim ze foma veci bude distribuovat dal
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    mate nekdo vypocteno/odskouseno na kolik prijde material, volani a scan 30 metru cb 16ky???
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    nemate nekdo kopici lamp do MeoLux 2 (osmicka/superosmicka) tzv. panacek za slusnou cenu :)
    da se koupit nova ale cena kolem osmiset je na me trochu moc
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    jo ty prvni tři jsuo z hradecky tovarny na vlakny (vertex)/ ta čtyřka pětka z festivalu Fialove Fiasko pořadaný v divadle 29 v pardubicich
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    nějaky fotky z poslednich "projekci" (vic na mutatoy.fialove.eu pod složkou "statik")



    tohle s prstem je spešl meotar (kdyby zajimalo pošlu bližší info :)

    midilidi


    s tou projekci nemam bohu zel nic spolecnýho, ale vřele doporučuju :)
    UNATTENDED
    UNATTENDED --- ---
    VOJTHA --- --- 0:55:33 16.9.2007
    loni si kamos vzpomnel ze si chce zkusit 16mm, tak si pucil bolexku od znamyho, koupil kodak matros/iso200/, kdyz pominu cenu tak ten matros uplne odpovida kvalitam kodaku. akorat zatim nejsme tak daleko abych to videl na promitacce, jen v prepisu. volal to na barrandove a udelali to luxusne, bez jedinyho problemu. a vubec, pokud znate nekoho z famu tak se daji vychytat docela slusny slevy - jak na barrandove tak na film1635.cz
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    MISERY:
    DARKY:
    Diky!
    MISERY
    MISERY --- ---
    Da se to udelat fikane, ale musi mit clovek stesti (nebo mozna znamy). Nechat se zamestnat jako promitac v multiplexu a firma ten kurz zaplati :-D
    DARKY
    DARKY --- ---
    MUTATOY: Co já vim a pod kým jsem dělal promítačský zkoušky je firma Kinotechnika. Kontakt:
    Školící centrum promítačů
    Marcela Tomešová
    vedoucí oddělení vzdělávání
    tel:(+420) 246 005 113
    e-mail: kinotom@kinotechnika.
    Myslim, že dělaj ty kurzy dvakrát do roka. No a řekl bych, že cena bude okolo 7-10 tisíc za celej kurz. Přesně nevim. Já to dělal v rámci školy, protože studuju obraz a zvuk na Panský, takže mě to stálo směšný peníze. Zkontaktuj se a uvidíš.
    VANESA
    VANESA --- ---
    zajima me co nejlepsi kvalita kopie.. takze spis skenovani filmu, kdo to dela, jak a za kolik MATE nekdo zkusenost?
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    FIN: udělam to pro tebe moc rad a kdybys je už pak nepotřeboval tak je od tebe aj odkoupim :)
    FIN
    FIN --- ---
    totiž 8 mm filmy samozřejmě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam