• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem

    tenhle klub by se měl snažit vzkřísit půvaby projekce filmu na kotoučích. Pomoct začátečníkům s hafem problému se starejma promítačkama spojenejch a vypátrat jestli nahodou někdo nevlatni Vinetoua na půdě. ++++++8mm + super 8 recording+++++

    Hints

    tel: 235 300 801 čislo na tipa co sežene skoro všechno. PRAHA/ Pan HAŠKOVEC
    NEW SUPR! knizka o promitani v DIGITALNI FORME
    pořízení a vyvolani filmového materialu KODAK
    super8 normal8 (eumig)
    jednoduchý ale docela obstojný návod jak ty projektory pracujou
    super8aid.net
    filmantik/
    super8aid.net
    rozbalit záhlaví
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    HYPNOGEN: bohužel smradlavej Pražák :(
    MUTATOY: Super! pokud jsi z Prahy nebo okolí :) ... zatím to nehoří
    JCK: u Pazdery číhám už dýl no ale nic, na aukru mi utek, byl snad za 2000 a já blbrc si řikal že je to moc na Ebay taky klidně za 3000,- - úděs :(
    děkuju všem!!
    JCK
    JCK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: dlouhy tejdny u pazdery a na aukru/ebay.. casem se postesti... dal se objednat novej, ted si nepamatuju kde, ale stejne to bylo drahy.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    FISHEYE_100: já vim že tydle lomácký to třeba tak maj, každopádně ho potřebuju mít doma :D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    nevíte kde sehnat 8mm tank??...máte??...pučíte??...sehnal by ho Pan HAŠKOVEC??...díky!!
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MUTATOY: ja moc nezbiram kamo presnej seznam muzu dodat ale mam tam samy osmicky a to:
    krtek a raketa, krtek a tranzistor(tusim proste radio), pan prokouk cca 2x tituly si presne nepamatuju, vzpouru hracek a jeste par dalsich pak moje toceni a neco malo po tatovy
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    uz davno jsem premejšlel o tom udělat databazi filmu uživatelu tohoto klubu...? Mam už docela obstojnou sbirku jak osmiček tak šestnactek...
    co vy na to?
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    AAHHWISEGUY: Zalezi, jestli to chces dat do dobrych rukou. Hm. Ja bych to bral za 150.- ks a budu to promitat s laskou. Ale na eBay bych to videl tak za 100 eur pro sberatele.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam na osmicce "Jen pockej zajici" :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FISHEYE_100: jelikoz nemam promitacku tak mi neslo primo o sentimentalni cenu, ale o financni :D
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    podarilo se mi zachranit nekolik kotoucu krtecka na super 8. nekolik z nich je dokonce stale v originalni folii a nikdy nepromitanych, myslite ze to ma vubec nejakou cenu?
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    hlavni hnaci prevod na meoclub, nema nekdo? zaplatim cokoliv.
    JCK
    JCK --- ---
    XL1: vantage, arri, barrandov, ct...
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    BASSGOOCH: mozna sem mimo, ale co je to ten twiter? Promitac sice sem, uz ne uplne aktivni, ale furt se za nej povazuju, ale pri pomysleni, ze me das do nekyho twitera se mi krouti streva, tak abych to hned zaujate neodmital taxe ptam proc jako a co z toho, FB znam a mam, ale nijak me to nehecuje, mam ho jenom jako event notificator
    :).
    XL1
    XL1 --- ---
    shanim na pujceni na par dnu 16 mm kameru.praha
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: a kde točíš?
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    no jo xichtbůk je fakt jed to je jasný, ale twitter o něčem jiným :)
    každopádně taky návykovka jako bejk
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: na twitteru nejsem (staci ten strasnej fejsbuk)
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    MISERY ---: Tak to máme naopak, ale papíry chystám co nejdřív. Co ten Twitter byl by??
    Promítačů je jako šafránu zdá se mi
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: Já už teda nepromítám, nicméně papíry na to mám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam