• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    LADINEK: Stačí PC->RCA->VHS->anténa->TV.
    Jestli není lepší najít starou televizi s RCA vstupem?
    HROBO
    HROBO --- ---
    LADINEK: nie su tie scarty len ako vystupy?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    A nestacilo by to vrazit po scartu treba do dvd, setoboxu nebo podobny kraviny a z nej pres antenu do TV ?
    JCK
    JCK --- ---
    LITTLES: muj strejda tvrdi, ze staci krabicka vga/composite a pak sikovna vec od staryho Atarka, ma composite vstup a antenni vystup... treba tvuj stryc taky poradi (jestli se taky jmenuje google)
    HROBO
    HROBO --- ---
    LITTLES: potom by si to mohol postnut aj sem, zaujimalo by ma ci to ide. podla mna to je nemozne :)
    LITTLES
    LITTLES --- ---
    Asi trochu OT,ale neví někdo jak se dá promítat obraz z PC do staré černobílě TV, kde jediný vstup je VHF/UHF vstup? kdyžtak do pošty dix
    ZERO
    ZERO --- ---
    HYPNOGEN: to ti presne nejsem schopnej ted rict. pokusim se to zjistit. osbne mi ty kamery nepatrej.
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    ZERO: je to docela romantická gay depka, líbí se mi to. číms točil?
    ZERO
    ZERO --- ---
    cau, dokoncil jsem jeden kratkej klip z lonskyho podzimu, snad vas ted v zime zahreje
    YouTube - No Pavarotti - I'm Never Gonna Surf Again
    http://www.youtube.com/watch?v=2kRfR6fPqCs
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: zeptam se
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    LADINEK: schanim berevnej vyvolavaci agent CD-3, co se pouziva pri vyvolavani kinematografickýho filmu, je to proces ECN-2. na barandově jsem to kdysi od někoho kupoval, pokud to maj v CT a mohl by mi nekdo zajistit odkup třeba 1kg za lidský peníze, budu výsostně nadšen :)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: musi to bejt barrandov ? Mozna bych nekoho mohl zkusit. Ale nestaclili by ti laborky v CT ?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    neznáte někdo někoho na barandově ve filmových laboratořích prosím Vás?
    LONELY_FIRE
    LONELY_FIRE --- ---
    dneska v Crossu Příchozí z temnot - projekce ze 16tek s živým soundtrackem

    [ Tembryo: Příchozí z temnot (ČSR, 1921) - živý soun / koncertconcert / 21.11.2010 / CR - Praha - Cross Club ]
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MISERY: respekt, uz flamujem delam si srandu chapu kam miris ty vis o cem mluvim ja vsechno je v popradku malej princ je furt malej a jan Tleskac davno mrtvej, asi bych ukoncil rozhovor smerijci ke komentovani obecnych fakt jako ze kdyz neco delas mas to delat poradne a ne adekvatne tvymu platu a pod. diky
    MISERY
    MISERY --- ---
    FUJI_ITA: myslela jsem to tak, že je potřeba k tomu mít dobrý vztah - k mašinám, k filmům... tohle se prostě pro peníze dělat nedá :-)
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    FISHEYE_100: jo ty se hodej, taky ledviny vzhledem k častejn nedostupnosti zachodku pro promitace, :)
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    FUJI_ITA: játra?
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MISERY: obecne s tebou souhlasim akorat to delat to srdcem mi neprijde jako uplne vhodny oznaceni myslim z k promitani potrebujes pouzivat jiny organy a charakterovy rysy nez mit dobry srdicku to se ti hodi kdyz chces malovat obrazky jako od Ivusky Hüttnerový :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    FUJI_ITA: Stejně si myslím, že jde víc o to, dělat to srdcem, než nějak to dělat. A dohadovat se s venkovskejma burákama, ač s plnohodnotným promítačským průkazem, že vydrápat přes celý okýnko velkej kříž, je fakt zhovadilost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam