• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    nevite nekdo jak resit casovac pro casosber idealne s co nejvetsim rozsahem a na vystupu s dratenou spousti
    HA2K
    HA2K --- ---
    FISHEYE_100: mel jsem ve zline pred par lety pujcene prumyslove televize na staveni tv zdi od jednoho cloveka, co jich mel plnou stodolu.
    pak jsme je meli v galerii12 a ted je ma snad slozene nekde hucot nebo vasek ondrousek.
    RCA nemaj. myslim, ze tam byl SCART a D-sub na distributor/screenspliter.
    delal jsem z nich toto> http://ha2k.com/resonance_02.jpg
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---


    Točíte filmy?

    Rádi byste promítli svůj krátký film? Máte možnost na pravidelném večeru Kraťasy/short films v MeetFactory. Březnový termín 15.3. je stále otevřený všem, kteří mají zájem. Svoje snímky můžete přihlásit na adrese lukas@meetfactory.cz nebo tady na nyxu až do neděle 13.3.

    těšíme se

    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Když jsem teda u toho, potřeboval bych půjčí 10 starčích televizí s RCA vstupem na výstavu v dubnu, cca na 4 týdny. Někdo by neměl?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    A nebo TV od popelnice se SCARTEM :)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    LADINEK: tojo, pak stojí jen za zvážení, jestli je levnější nový modulátor, nebo nějaké staré video z bazaru
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ale ten "modulator" ti nahradi VHS, DVD, nebo cokoliv jinyho co ma ant. vystup a scart vstup....
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    LADINEK: redukce scart abténa neexistuje - teda "existuje", ale jmenuje se to modulátor
    Signal RF Video modulator | VideoTech.cz
    http://www.videotech.cz/zpracovani-a-odbaveni-signalu/signal-rf-video-modulator
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Jestli VHS, DVD nebo Setobox je podle me jedno, dulezitej je ten AV vstup coz je i scart, bezne se prodava redukce SCART/cinch (2x Audio, 1x Video) a antena vystup coz uz muze bejt horsi, ale verim, ze i takovy pristroje existujou...

    tou redukci je mysleno toto:

    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    LITTLES: souhlas s FISHEYE_100: sezen VHS recorder s A/V vstupem, vetsinou meli antenni vstup - vystup, pripoj pocitac do VHS a vystup z VHS do televize
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    LADINEK: Stačí PC->RCA->VHS->anténa->TV.
    Jestli není lepší najít starou televizi s RCA vstupem?
    HROBO
    HROBO --- ---
    LADINEK: nie su tie scarty len ako vystupy?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    A nestacilo by to vrazit po scartu treba do dvd, setoboxu nebo podobny kraviny a z nej pres antenu do TV ?
    JCK
    JCK --- ---
    LITTLES: muj strejda tvrdi, ze staci krabicka vga/composite a pak sikovna vec od staryho Atarka, ma composite vstup a antenni vystup... treba tvuj stryc taky poradi (jestli se taky jmenuje google)
    HROBO
    HROBO --- ---
    LITTLES: potom by si to mohol postnut aj sem, zaujimalo by ma ci to ide. podla mna to je nemozne :)
    LITTLES
    LITTLES --- ---
    Asi trochu OT,ale neví někdo jak se dá promítat obraz z PC do staré černobílě TV, kde jediný vstup je VHF/UHF vstup? kdyžtak do pošty dix
    ZERO
    ZERO --- ---
    HYPNOGEN: to ti presne nejsem schopnej ted rict. pokusim se to zjistit. osbne mi ty kamery nepatrej.
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    ZERO: je to docela romantická gay depka, líbí se mi to. číms točil?
    ZERO
    ZERO --- ---
    cau, dokoncil jsem jeden kratkej klip z lonskyho podzimu, snad vas ted v zime zahreje
    YouTube - No Pavarotti - I'm Never Gonna Surf Again
    http://www.youtube.com/watch?v=2kRfR6fPqCs
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: zeptam se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam