• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    FANAE
    FANAE --- ---
    BOUCNER: No asi by me to taky odradilo, rika tam, ze se nema pouzivat v noci a celkove je videt ze o tom fakt jenom slysela od pacientek..

    Jinak ja mam s vyndavanim cim dal tim mensi problemy, takze uz jsem spokojena na 100% a rozhodne bych nemenila :)
    Ted uz se mi otevira nuz v kapse, kdyz nekdo rika, ze pouziva vlozky a kalisek se mu zda "strasne nehygienickej" (rikala jsem taky jeste nedavno:D)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LIMONADA: http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/menstrua%C4%8Dn%C3%ADkal%C3%AD%C5%A1ek/tabid/361/Default.aspx


    tady to je....jak říkám,vidět tohle první,tak bych si ho nepořídila...škoda,že právě na sama doma kouká spoustu potencionálních použivatelek...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BOUCNER: prosim posli mi odkaz na to video, chci se zasmat, sem nevidela=) diky
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LAIRE: a vsechny mimoprazske, kteri ve svem meste zadny biokramek nemaji :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja bych dala nejaky obrazek,ilustrujici vyhjody apod. Vzhled apod. nevim, na to jsou tu jinsi kreativci ale nedabvala bych internetovou adresu konkretni,ale dole vyjmenovala znacky dostupne na nasem trhu (vlastne...dostupne!) a trebas k tomu napsala UTFG klidne:-)).....ne, proste nazvy znacek a kdo chce,zjisti si!
    Ale ne jednu konkretni stranku,to by byla propagace,ze
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    BOUCNER: taky fakt:D
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ale no ták,copak ste neslyšely paní doktorku z videa?stejně jsme všechny ekologické aktivistky...
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    GIMEL: tímhle zase odstrašíš "normální" ženský, který bio považují za nesmysl
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Pokud by gynekolog vůbec věděl, o čem je řeč :))
    spíš bych napsala "ptejte se ve svém biokrámku", tam je asi větší šance, že ho koupí.

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LAIRE: přesně :-D
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    KETHAMINA: jo a v lékárně jim řeknou, že to nemají, a gynekolog jim vysvětlí, že je to strašně nezdravý:) To už spíš "hledejte na internetu"
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    já bych podporovala s klasikou

    www.mensturacnikalisek.cz

    a třeba s heslem "ptejte se ve své lékárně či gynekologa".
    CHANA
    CHANA --- ---
    MARGARITKA: mně by anglické stránky odradily na sto procent
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    nejobjektivnejsi odkaz je podle mne tenhle, ale je dost dlouhy a ne kazdy je schopny si to prelozit, coz muze mit odrazujici efekt... http://menstrualcups.wordpress.com/
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Mám k dispozici grafika. Už jsem se s ním o tom bavila a na otázku, jestli by něco pro nás nechtěl spáchat, odpověděl "no klidne, kdyz nekdo da dohromady koncept a texty :)"
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    osobně věřím tomu,že by dokázala dát takovýmu letáku šmrnc,kdyby se jí chtělo ho navrhnout...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no a co třeba zkusit přemluvit Magi:-))
    IKA
    IKA --- ---
    tak este sa trochu vratim k tej pripadnej propagacii:

    obrazky boli len ilustracne, pacilo sa mi, akym sposobom autori narabaju s tabuizovanou temou - ze aj nieco take citlive sa da ukazat hravo a veselo.

    tj tieto konkretne obrazky som pouzila len na ilustraciu, akym smerom by mozno bolo dobre sa vybrat (ak najdeme autora - grafika/ilustratora, ktory by do toho siel).
    zatial som nebrala ohlad na pripadne limity produkcie.
    samozrejme, kvalitny informacny text by urcite mal byt sucastou letaku/samolepky, pretoze inak by to cele trochu stratilo zmysel.

    ale som presvedcena, ze putava vizualna stranka (mozno dokonca zlahka provokativna) dokaze k informacii pritiahnut viac zaujmu ako suchy piktogram alebo ako samotny text.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LICINDA: mě se třeba taky obrázková forma moc nelíbí,ale to bude tím,že takovýhle letáčky prostě ignoruju...musí mě zaujmout heslo...přiznejme si,že reklamu se sloganem "Neuniklo vám něco"si musí přečíst každý...máme je nalepený v divadle na záchodech a kouknu na to pokaždý:-D a přitom se mě to netýká
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    LICINDA: teda nechci tim IKu nějak urazit, to ne.. ale myslím pro tuhle akci mi připadají nevhodné..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam