• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AETHER: vyborny!
    EL_K
    EL_K --- ---
    AETHER: taky se mi to libi...a jak s barvami? na me to pusobi tak trochu nevyvazene, jak je cervena pouzita jenom jednou (zasada vyvazene plochy pravi pouzit danou barvu aspon na trech mistech) ...no napada me v tuto chvili jedine trochu pribarvit obrazky, ale to by mohlo zas pohorsovat :)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    AETHER: Už bych na tom nic neměnila, je to super. :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AETHER: je to uplne super!!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    jinak ja proste fakt na tabletu psat neumim, no:)

    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: v ps - kam Ti to mam poslat? :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: v cem jsi to delala? jestli v PS nebo Illustratoru, tak mi to posli a ja to prepisu...
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Super návrh, jsem taky pro ruční nápis :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    LIMONADA: jo, mozna to presoupu a zitra tedy i prepisu, jestli bude chvile, at to vidite. Nebo jestli se do toho nekomu chce a umi na rozdil ode me hezky psat... ;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AETHER: rucne, ale kazdy jinym stylem bych udelala....klasika treba psace, moderna tiskace a revoluce velkym jak to je...ale napis revoluce by mel byt imho spis pod kalichem mozna....takhle je to prevazeny=)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AETHER: hezky
    a pismo opravdu rucne :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    LICINDA:
    XMARGE: potvrzujete mi, to co jsem si rikala, kdyz jsem na to koukla - ze bych to mela napsat rucne... achjo, to ja ale nerad:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    AETHER: Tohle je vtipný a hravý:o) Jen najít font, který bude vypadat podobně kostrbatě, jako ty obrázky a bude to super:o)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    AETHER:

    už si připadám skoro trapně, že se mi líbí každý nový návrh, ale skutečně, s každým příspěvkem se opravdu zlepšují!!!
    Návrh od Aether se mi líbí, je jednoduchý design, přitom hravý.. možná si jen trošku pohrát s fonty, ale jinak fakt pěkné!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Jinak takhle nejak by klidne mohl vypadat ten "strip" - puvodne jsem tam dala ty vymakane obrazky od Gimel a vypadalo to divne, tohle je jen takovy rychlonacrt, treba si nejsem jista, jestli je nutne tam davat ruzna pisma do jednotlivych poli, ze to asi lidem nedojde a v te velikosti to stejne nevynikne atd.

    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: aha, tak to jo. Uz jsem se lekla :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: imho reflux v zaludku s tim nema co do cineni, ja ale driv trpivala na zanety mocovych cest, presneji receno mocove trubice, ktera byla zuzena a v ni se vytvarel reflux, kvuli kteremu se cast moci vracela do mocoveho mechyre, coz zpusobovalo ty zanety. Tenkrat mi vadilo jakekoliv mechanicke podrazdeni a i s tampony jsem musela manipulovat opatrne, z toho usuzuji, ze kalisek by v takovem pripade asi nebyl idealni.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: to by me zajimalo. Ja mam taky casty zanety mocaku a i reflux v zaludku. Znamena to, ze bych kalisek nemela pouzivat?
    AETHER
    AETHER --- ---
    IKA: imho zalezi, co je pricinou tech zanetu, jestli trpi na refluxy, mohl by kalisek mechanicky vadit, ale to je jen laicky nazor
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    IKA: Mala som problem s mocakom asi dva roky striedavo a pohoda. mozno akurat priamo pocas akutneho zapalu by som ho nezavadzala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam