• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***

    Bližší informace (velikosti, typy, návody jak používat) najdete na nástěnce a v odkazech!

    Některé zodpovězené otázky můžete najít na nástěnce, takže čtěte, surfujte!
    Přečtěte si nástěnku, možná najdete rady jak na to! A taky se ptejte (případně filtrujte), od toho tu tento klub máme :)


    CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ KALÍŠKŮ

    Další český výrobek - kalíšek LUNO http://www.kaliskyluno.cz/

    Český výrobek LADYCUP v různých barvách (aby byla menstruace ještě zábavnější), více viz: http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/

    Český výrobek - kalíšek YUUKI http://www.yuuki.cz

    Francouzský výrobek - FLEURCUP a http://fleurcup.com/default-en.html
    německý kalíšek MeLuna http://www.meluna.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

    TABULKA, kam se můžete vepsat... Uvádějte své zkušenosti, jaký máte typ kalíšku, atd., aby to mohlo být ostatním k užitku
    rozbalit záhlaví
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GALTHEA: To nejde o délku vaření, ale asi o teplotu... Znám to z vyváření dudláků a odsávačky na mlíko. Stačí, aby se silikon někde doýtkal stěny kastrolku, nebo se vypařila voda ve špatně zavřeném sterilizátoru, a okamžitě se deformuje.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    PROMETHEA: a víš že ani ne? (ok, 16 hodin trošku). já v práci vlastně taky sedím kolem 5-6 hodin... hm... ale zatím pohoda. tak uvidíme.

    ale pořád mi nebere hlava jak se vám to holky (já už nevim kdo to sem psal:)) povedlo vařit tak dlouho, až se to zničilo:)))
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    GALTHEA: myslela jsem po 16 hodinach, kdy je tvoji hlavni cinnosti sezeni (normalne toho clovek v prubehu 16 hodin stihne hodne...sprcha, jidlo, cesta do prace, sport...)
    a po 4 hodinach, kdy jsem treba ani na ten zachod nesla (normalne chodim castejc), a vopravdu se nepohla ani po pokoji =)

    ale jak rikam, to byl trochu extrem
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    BOUCNER: tak to pak jo, to souhlas:)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LAIRE: tak takhle jsem to rozhodně nemyslela.-) že by to měla povolenými svali,ale jde přesně o to uklidnění,nic nedostaneš ven,když si stažená a "histerčivá"ať máš svaly jaký chceš
    MOUNTBATTEN: jen prostě jsem myslela,že zrovna ty patříš mezi ženský,co svojí holku mají v dokonalé kontrole,tak mě překvapila pinzeta;-)
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    MOUNTBATTEN: klídek, byla jsem na tom podobně (teda na pinzetu naštěstí nedošlo:D) a ještě mi tu pak některé místní dámy přidaly na seběvědomí, že mám určitě úplně povolené svaly a jestli chci někdy rodit, tak bych se nad sebou měla zamyslet:)) Stačilo to přestat řešit, najít vhodnou polohu při vytahování a za chvilku bylo po problémech.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak ono je to davno a navic, to neznate? Kdyz se clovek stresne, tak proste nezatlaci!! Musi se nejak... uvolnit!
    (a my hysterky hned berem pinzetu:-D )
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    já nevim, co blázníte, zatlačim a jedu ne? :D
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MOUNTBATTEN: hele to zní strašně s tou pinzetou, začínám litovat že jsem to ustříhla... nepomáhá ani "zatlačit" ?

    PROMETHEA: počkej, teď jsem to nepochopila, to až po 16 hodinách, nebo už po 4?
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    MANIFEE: mám lady cup, tak asi ne,.. ten je měkkej..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    BOUCNER: jojo, stalo se mi, ze jsem sedela fakt dlouho bez zvednuti...a tak po 16 hodinach sezeni, a treba po 4 hodinach kdy jsem se ani nezvedla na zachod se kalisek posunul uplne dozadu, mlasknul, preklopil se, a vytek :)

    nikdy jindy se mi to nestalo, jen po takhle extremnich sedicich casech
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MANIFEE: to je asi blbost
    imho zalezi na svalech, a ne na tuhosti kalisku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no já nevim,myslím,že když 12 hodin sedím na zadku kromě 30 minut,zajel by mi každej:-(ale když jsem doma a hejbu se najdu ho na správným místě,což je špičkou u kraje
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    neni mozny ze zajizdi jenom nejakej typ kalisku, treba kvuli tomu ze je tuzsi?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIRAFFKA: ale na záchodě byl někdy každej, ne?;)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BOUCNER: ..tak někdo třeba rodit neumí,viď..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    já když sedim celej den v práci,tak se dostane dost hluboko a pak trošičku"zarodím" a hned je u kraje....nějak prostě nerozumím té gymnastice s pinzetou :-)
    EL_K
    EL_K --- ---
    MOUNTBATTEN: no nevim :) zni to jak pribeh z hororu
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja budu mlcet,jak sem masochisticky stourala pinzetou,abysem ten konecek -nastesti jen trosku zkracenej- chytla a aspon trosku povytahla,abysem to mohla zmacknout a uvolnit:-)))

    Ale to k tomu patri,takovy zazitky,ne?:-))))
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    LICINDA: mne raz zajel tak, ze som ledva dociahla dotknut sa stopky (samozrejme cerstvo skratenej :) ), ale potiahnut som uz za nu nezvladala.. takze som si musela pockat a vybrat ho, az sa zas posunul nizsie ;)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    no ja netahám radši vůbec, to pak dost bolí, ani když ho zmáčknu to moc nejde (on mi přijde tak trochu promáčklej celkově, jako by se úplne nerozbalil), takže já musím rušit podtlak zmáčknutím u konce, jak je okraj... a stopku jsem taky ustříhla, zatím jen do půlky, je to o moc lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam