• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    AETHER
    AETHER --- ---
    ORIKA: treba se tomu kalichu nejak uzpusobuje telo a "dela mu misto", mozna by pomohlo posilovat svaly panevniho dna, ale to varim z vody; jinak mooncup tusim nekdo popisoval jako pevnejsi nez ladycup, nicmene sama srovnani nemam.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    AETHER: mě ten ladycup taky přijde pevnej dost, ale snažím se vypátrat, proč začal tak protýkat když ze začátku to bylo naprosto v pohodě, nezměnila jsem způsob zavádění, umístění, plnej po okraj taky není, zřetelně cítím jak se rovinul i ten podtlak...tak mě už napadá jen ta pevnost :(
    AETHER
    AETHER --- ---
    ORIKA: ja mam mooncup a prijde mi pevny dost?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    tak já znovu zkusím svůj dotaz - existuje kalíšek větší než velkej ladycup? (nemyslím co do objemu pojaté tekutiny, ale opravdu co do velikosti)...protýkání se u mě dostalo na hranici únosnosti, poslední 3 cykly jsem musela mít slipku a teď už je to i s kalíškem regulérně na vložku...podotýkám, že sedí kde má, je přicuclej, průduchy jsou volný...
    nebo pokud ne kalíšek větší, tak asi pevnější co do materiálu?????
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Tak mě kalíšek poprvé po roce protekl:o( Samozřejmě ve chvíli, kdy nebyla možnost to rychle napravit:o( Fakt to nechápu, podtlak byl, průduchy měl volné, seděl tam správně... Akorát že nefungoval. Weird:o( Dneska už zase úplně bez problémů, tak by mě fakt zajímalo, čím to bylo.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    LICINDA: prave ze vevnitr...kosmetiku a praci prasky pouzivam porad stejne..asi si zajdu..kdyz ja jsem lajdak, nechodim ani na preventivni prohlidky....
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    2ADELL3: nepřišel třeba během zavádění do kontaktu s mýdlem? Např. postup: vyndám, namydlím se, umyju, opláchnu, zandám - špatně se opláchnu, kalíšek se dotknul mýdla třeba na kraji vany,... to se stalo jednou mě, od té doby na to dávám pozor. a také jestli mám ruce dobře opláchlé. Nemáš třeba parfémovanou intimku? Nebo novej prací prášek? Jestli svědí jakoby napovrchu, tak bych to s kalíškem asi moc nespojovala, ale může být,... já bych šla na gyndu pokud by se to opakovalo i další i cyklus a nic z toho, co mě napadlo, by neplatilo,...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    2ADELL3: tak kvasinky můžeš mít i v případě, že dodržuješ to co píšeš...spíš si zajdi na gyndu na vyšetření.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    LICINDA: svedi me...kdyz jsem si vzala tampon, bylo to lepsi..mam staleho partnera...v restauracich a podobne si na prkenko nesedam....je to jedine, co me napadlo
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    2ADELL3: jak by se to projevovalo?
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    je mozny, ze bych zjistila az po tretim cyklu, ze jsem na kalisek alergicka?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Tak jsem si chtěla objednat větší kalíšek lunette, a na strankach www.primisima.eu je nemají a psali že ty větší mít už ani nebudou :-( Tak jdu hledat.
    IVNA
    IVNA --- ---
    ahhh! zrovna balim. Jdu ho pribalit.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    AETHER: jo, já už teď taky:)
    AETHER
    AETHER --- ---
    GALTHEA: ja ho skladuju v cestovni v kosmeticke tasticce jako stalou proprietu
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    lidi já teď byla v Německu asi měsíc a zapoměla jsem mooncup doma. Tak to bylo peklo, odteď je to první, co zbalím do kufru...!
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    Už celkem chápu, proč má většina žen negativní vztah k menstruaci... teďka jsem byla u přítele a dostala MS o dva dny dřív, než jsem čekala, a jelikož jsem u sebe neměla kalíšek, byla jsem nucená po více než dvou letech použít tampony a vložky... Brr!! Hned po příjezdu domu jsem vyvařila a zavedla kalich a konečně nemusim na nic myslet, ach ta úleva!
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    super tip, potřebuju taky někoho.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MANIFEE:
    ORIKA:
    Díky, jasné, už jsem požádala a jsem tam.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IBERIA: jj je to privat, ale neni problem dostat vstup. Je to zavreny hlavne kvuli tomu, ze se tam resej choulostivy temata, tak aby si to nemohl precist kdekdo.
    BOUCNER: za malo. Jinak na nastence tam je seznam gynekologu a zkusenosti s nima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam