• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***

    Bližší informace (velikosti, typy, návody jak používat) najdete na nástěnce a v odkazech!

    Některé zodpovězené otázky můžete najít na nástěnce, takže čtěte, surfujte!
    Přečtěte si nástěnku, možná najdete rady jak na to! A taky se ptejte (případně filtrujte), od toho tu tento klub máme :)


    CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ KALÍŠKŮ

    Další český výrobek - kalíšek LUNO http://www.kaliskyluno.cz/

    Český výrobek LADYCUP v různých barvách (aby byla menstruace ještě zábavnější), více viz: http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/

    Český výrobek - kalíšek YUUKI http://www.yuuki.cz

    Francouzský výrobek - FLEURCUP a http://fleurcup.com/default-en.html
    německý kalíšek MeLuna http://www.meluna.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

    TABULKA, kam se můžete vepsat... Uvádějte své zkušenosti, jaký máte typ kalíšku, atd., aby to mohlo být ostatním k užitku
    rozbalit záhlaví
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LICINDA: no ja oprave v tech, co jsou trosilinku lepsi a maj cisty zachodky, nejak zajimave udelany a nemaj tam zadny letacky (ani takovej ten "Frantisek Dopil" apod.), tak tam se mi to prici....
    ale kdyz maj zasobacek na pytlicky na vlozky, tak to lepim na ne:-))))


    EL_K: :-)))
    A ted nevim, esli sem, o tom jen mluvila, nebo nalepila lepitko v Atelieru (pistacove vedi) - damske stamgastky vetsinou kalisek pouzivaji, tak by to bylo jen takovy... pripomenuti spis:-)
    EL_K
    EL_K --- ---
    tak prvni stick jsem placla u nas doma na dvere od wc...aneb v tradici hesla "zacni u sebe"... (mozna to nekomu pomuze uvedomit si tu vhodnost kam lepit a kam nelepit, hi :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    XMARGE: děkuju:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LICINDA: Letěla jsem 2x a v pohodě.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    Možná taková blbá otázka, ale zkusím i tak - letěla jste některá z vás se zavedeným kalíškem v letadle? Myslíte, že by mohl být nějaký problém? (změny tlaku)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    LICINDA: už jsem v jedný restauraci o tom uvažovala, ne že by byla nějak hoch, ale byla čisťounká. Nakonec jsem to nalepila na držák na toaleťák ze strany.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    XMARGE: ja bych to zbombila vsude
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    GIDDY: chápu, proto jsem napsala "trošičku" a se smajlem;) Viz třeba na "osvícenost" mojí gynekoložky z perfierie :) ale je fakt, že se používání kalíšku týká opravdu určitých skupin.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    osvicenost sem myslela ciste ohledne kalisku, nikoho sem se nechtela dotknout:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LICINDA: Já upřímně řečeno ne. Když už bych lepila, tak jen na místa, kde to nevadí (=kde už nějaký letáky jsou).
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    hele, lepily byste i např. v restauraci (na toaletě), kteřá patří k těm stylovějším?? (Jestli někdo zna Ajeto - sklárnu Bořka Šípka. Má hodně excentrický design a zrovna toalety vypadají docela luxusně,... )
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    MOLLY: souhlasím s tím, že to maj jen někeré typy žen.,... :) o to víc mě překvapilo, když si kalíšek pořídila kamarádka, do které bych to v životě neřekla!
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GIDDY: no, myslim, že to s tou osvíceností není tak slavný. To jsou jen nějaký vrstvy a nějaký lidi. Na to je Praha moc velká a ty nálepky si zaslouží dost... Jen ať se to taky dostane do jinejch vrstev :-).
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    GIDDY: no, teď jsi se mě trošku dotkla ;) i když nepovažuju svoje bydliště za středobod vesmíru, tak i tady jsou lidi osvícení, i mimo prahu ;)

    Já budu lepit v HK a pak u nás na severu, kde to půjde!
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    GIDDY: Le-Pičky :D no nazdar
    už mám taky zásobu, včera sem to natříhala, eště přemejšlim že je přejedu průhlednym lakem, aby to něco vysrželo a pak - hurá do města :)
    A neboj, až začne škola, chystám se na Plzeň, už se těšim na všechny ty záchody na Západočeský univerzitě ;)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    LEPENI ZDAR!!!

    za nakou dobu udelam anketu, kdo lepi
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    taky uz mam nalepky a tesim tesim jak mala:D az zacnu bombit...he
    tak sem zvedava, az v praze zacnu nachazet nalepky od jinych z vas:)) sme takovy klan le-picek :D hlavne si rikam, aby se taky co nejvic lepilo mimo prahu, ta praha uz je celkem osvicena bych rekla, tedy aspon vic nez mimo ni
    AETHER
    AETHER --- ---
    MOUNTBATTEN: mne prijde jako idealni misto ten zasobnik na toaletni papir, je to na ocich, kdyz clovek sedi na zachode a vetsinou to tam spis nechaji nez na dverich, kdyby uz to chteli sundavat;)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    já jsem od včera nalepila už několik malejch, v tramvaji, v metru na dveře a na eskalátory, na lavičku na tramvajový zastávce - koho to pohoršuje ať si radši čte reklamy na sexíčky a lesbický šou .. hehe... nebo se kochá hoperama....
    a záchody jsou jasný, tam určitě budu lepit - chystám se, že ty velký dám na záchody do školy.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    Juhůůů, samolepky dorazily, a jde se lepit!!! :-D chichichi :)

    Btw, Mount, dorazily kačky??
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    GIDDY: ja mam s tim trosku problem, nejsem uz punker, co dela bordel, takze kdyz sem v podniku, kde jsou na zdi/dverich samolepky, tak nemam obavy.
    Jinak to nelepim na dvere, ale primarne na misu (k splachovadlu), v umvyrne treba na vysousec rukou.
    A obcas na zed, kdyz mi prijde, ze tim nic neznicim.

    Chci zkusit v metru na dvere, musim prekonat moralni barieru:-), v tramvaji sem to asi trikrat nalepila na zadek sedacky pred sebou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam