• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    KRUPAN: a ja si rikala, ze ho kazdou chvili nemuzu najit... :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KRUPAN: jedine panaky krve, snad nejses takovy blato,abys z toho pil snaps, ne?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ...a taky se z toho skvěle pijou panáky :))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MOUNTBATTEN: pravda, chemická sekce mi připadá neinformovaná:) tak až budou zase samolepky, nebo se budeš zbavovat těch, cos říkala, tak já tu naší budovu klidně obšťastním. ať mají holky nad čím přemýšlet
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRUSINKA: tak to asi bude ma prace:-) Ale uklizecka mi to poctive strhava z jednech přífuckovejch zachodku:-(
    a priznavam se,este sem se nedokopala obejit celou fakultu,resp. toalety:-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    a která lepíte na přírodovědě na geologii?:) minulý týden(?) jsem tam u záchodů čekala na cvíko a slyšela jsem, jak si o tom dvě slečny povídají (brr, představ si to na tohle šahat), což mi vzhledem k tomu, že to byly takový lesany, přišlo docela vtipný.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo a k velikostem a typum...dle veku apod. bych mela mit tu vetsi velikost, mam mooncup, tu MENSI (prodejkyne se spletla,ale neresim)...a mam pocit,ze tim,ze je tuzsi,ze snad vetsi bysem do sebe nenarvala:-)) (no OK,urcite jo...)...
    ...taky musim teda rozvinuti podporit polechtanim okraje...a protekani zadny, ani v noci...teda vyjimkou je, kdyz holt se mesic nasere a mam menses totalni mnaminu, tj.sem schopna do hodiny naplnit cely kalisek,brr:-(
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Trosku odjinud:-)
    Hele, holky, vite, ze jeste nektere (konkretne 3) jstre si u mne nevyzvedly ty natisteny lepitka?
    Kdyztak se mi v prubehu pristiho tydbne ozvete, na domluvu o predani (kazda to mate za 24,-:-) )
    A kdyz ne...a jsou tu jine,co chtej polepovat nebohhe toalety touhle desnou propasgaci:-)), tak je predam dal.... je toho cca 30 kusu, cca pul na pul vzory
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    půjdu, je hrozná a yuukiho stejně objednávám:) Já si z ní moc nedělám :D
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    TRANQUILITY: ad gynekoložka - pro všechno na světě běž od ní!!! oni ji tam třeba drží jako historickou relikvii, ale to není důvod abys u takového exempláru zůstávala. jěště ti jednou doporučí v té době nevycházet z domu, protože bys mohla způsobit loupání omítky protože je to "zlo a nečisté" a co pak? Víš kolik stojí taková oprava omítky v celé ulici třeba?
    (Tak jo, promiňte, už je opravdu pozdě:))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    TRANQUILITY: fuj, to bych chtěla vidět, cpát si tam nacucanej tampón.. změň ji;)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    tyjo, holky a na co se dela rtg panve? dik
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    jo a jinak jsem musela podepisovat dvakrát že nejsem těhotná
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MANIFEE:
    JULYZ: po mně chtěl doktor taky abych tam šla až to dostanu - nebo nejdéle deset dní po začátku menzes. Každopádně mám to za sebou :-) Ale na snímcích teda kalíšek vůbec nevidím, ale já nejsem doktor :-) Zjistím to až za tři týdny až při kontrole, jestli se mě na to ortoped bude ptát :-)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    ad vyndavání a rozevírání - já mám ladycup a nemám problém. Mám menší a sedí. První den to musím často hlídat a první noc ráno utíkat rychle do koupelny, jinak vše ok.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JULYZ: to neni, ale vim ze jsem kvuli rentgenu musela cekat az to dostanu.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    MANIFEE: tak to žiadna istota nie je, že jo :o) mne síce dôvod vysvetlili ale už si to nepamätám. ničmenej mi pak už čas na rentgen pozdejšie nevyšiel a už je to nejaký ten rok čo som naň nešla...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JULYZ: po me teda naopak chteli, abych tam sla kdyz to dostanu - aby byla jistota, ze nejsem tehotna...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    BESSAYA: ja keď som mala ísť na rentgen panvy počas menštruácie, tak mi ju (rentgen) rentgenologička zakázala, že vraj mám prísť až keď mi menzes skončí.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    hm a já byla dneska na gyndě... moje gynekoložka je hrozná ježibaba (fakt si musím najít někoho jiného)...nicméně jsem jí docela vyprudila... samozřejmě si neodpustila hloupý kecy na můj piercing, ale na to už jsem si zvykla... když jsem se ptala na nějakou prevenci proti kvasinkám a podráždění z bazénu, tak z toho vyšlo že tam asi jako nemám chodit... a když jsem se opovážila zeptat na kalíšek, tak vytřeštila oči a ať prej na to zapomenu, že je to zlo :D :D :D Pak ještě chvíli pindala něco o Ph v pochvě a nakonec dodala, že než jdu do bazénu tak si mám zavést tampon nacucanej pitnou vodou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam