• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    když tu tak čtu tuhle debatu - zkoušely jste soft cup? Dá se s ním dělat ale úúúplně všechno :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FANAE: jj tohle je poznatek,který mě zaráží u žen používajících tampony :-( je to prakticky stejný případ...udržuju u obou stejný hygienický postupy(teda minulý čas...od doby,co mám kalich jsem nepoužila nic jiného)...ale podle mě je u nich problém v nepřijmutí svého těla...ženská,která bere svojí menstruaci jako něco "totálně nechutnýho" má radši zavřený oči a splachuje všechno do záchoda se holt babrat s kalíškem nedokáže...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FANAE: no, mně to nevysvětluj;)
    FANAE
    FANAE --- ---
    BRUSINKA: Me prijde vtipny, ze nekomu se hnusi na to sahat a pritom se cely dny pari ve vlozkach, brrr.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    GIDDY: rentgen pánve mi dělali protože mám něco s plotýnkama nebo s kyčlema a snaží se přijít na to, co. Takže ta pánev tam je jenom že tam je :-)
    MARESMON
    MARESMON --- ---
    Jen tak pro informovanost :) ...oblepila jsem filozofickou a pedagogickou a právnickou fakultu v Plzni a již cca měsíc tam zůstávají nestrhané :))
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    KRUPAN: a ja si rikala, ze ho kazdou chvili nemuzu najit... :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KRUPAN: jedine panaky krve, snad nejses takovy blato,abys z toho pil snaps, ne?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ...a taky se z toho skvěle pijou panáky :))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MOUNTBATTEN: pravda, chemická sekce mi připadá neinformovaná:) tak až budou zase samolepky, nebo se budeš zbavovat těch, cos říkala, tak já tu naší budovu klidně obšťastním. ať mají holky nad čím přemýšlet
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRUSINKA: tak to asi bude ma prace:-) Ale uklizecka mi to poctive strhava z jednech přífuckovejch zachodku:-(
    a priznavam se,este sem se nedokopala obejit celou fakultu,resp. toalety:-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    a která lepíte na přírodovědě na geologii?:) minulý týden(?) jsem tam u záchodů čekala na cvíko a slyšela jsem, jak si o tom dvě slečny povídají (brr, představ si to na tohle šahat), což mi vzhledem k tomu, že to byly takový lesany, přišlo docela vtipný.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo a k velikostem a typum...dle veku apod. bych mela mit tu vetsi velikost, mam mooncup, tu MENSI (prodejkyne se spletla,ale neresim)...a mam pocit,ze tim,ze je tuzsi,ze snad vetsi bysem do sebe nenarvala:-)) (no OK,urcite jo...)...
    ...taky musim teda rozvinuti podporit polechtanim okraje...a protekani zadny, ani v noci...teda vyjimkou je, kdyz holt se mesic nasere a mam menses totalni mnaminu, tj.sem schopna do hodiny naplnit cely kalisek,brr:-(
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Trosku odjinud:-)
    Hele, holky, vite, ze jeste nektere (konkretne 3) jstre si u mne nevyzvedly ty natisteny lepitka?
    Kdyztak se mi v prubehu pristiho tydbne ozvete, na domluvu o predani (kazda to mate za 24,-:-) )
    A kdyz ne...a jsou tu jine,co chtej polepovat nebohhe toalety touhle desnou propasgaci:-)), tak je predam dal.... je toho cca 30 kusu, cca pul na pul vzory
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    půjdu, je hrozná a yuukiho stejně objednávám:) Já si z ní moc nedělám :D
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    TRANQUILITY: ad gynekoložka - pro všechno na světě běž od ní!!! oni ji tam třeba drží jako historickou relikvii, ale to není důvod abys u takového exempláru zůstávala. jěště ti jednou doporučí v té době nevycházet z domu, protože bys mohla způsobit loupání omítky protože je to "zlo a nečisté" a co pak? Víš kolik stojí taková oprava omítky v celé ulici třeba?
    (Tak jo, promiňte, už je opravdu pozdě:))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    TRANQUILITY: fuj, to bych chtěla vidět, cpát si tam nacucanej tampón.. změň ji;)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    tyjo, holky a na co se dela rtg panve? dik
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    jo a jinak jsem musela podepisovat dvakrát že nejsem těhotná
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MANIFEE:
    JULYZ: po mně chtěl doktor taky abych tam šla až to dostanu - nebo nejdéle deset dní po začátku menzes. Každopádně mám to za sebou :-) Ale na snímcích teda kalíšek vůbec nevidím, ale já nejsem doktor :-) Zjistím to až za tři týdny až při kontrole, jestli se mě na to ortoped bude ptát :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam