• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SEBIEN: me se tam krom kalisku nevejde teda vubec nic. Ani vedle ani pred. Jestli si ho nezavadis moc dozadu...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SEBIEN: mno, nekdy zaexperimentuju... jen bych mela nejak obrousit tuustrihynutou tycinku... je takova skrabaci...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    FRONEMA: ano, taky bych si to myslela, kdybych to nezažila. Vůbec nic se nestalo.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SEBIEN: hmmm to si nedokazu moc predstavit... tipovala bych ze u toho strati svoji fci a vyleje se...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    FRONEMA: penis se normálně vejde vedle kalíšku, takže může dovnitř v klidu celý. Pochva je pružná a velká dost pro oba :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    taky tak...asi jsem kratší XD
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    je tak ja si rozhodne nedokazu predstavit sex s kaliskem (mam mooncup) dyt je tam jen par centimetru mista
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SEBIEN: moje zkušenost říká, že pána to trochu dřelo (když jsem svůj ladycup zapomněla)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    SEBIEN: pak není třeba dalších experimentů :-)))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    JAMEELA: pán říká, že mu nic nepřekáží :)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    SEBIEN: softcup je vlastně jen igeliťák na umělohmotným kroužku. Takže pokud se ti podaří schovat obroučku dost hluboko, není tam jakoby nic navíc. U mooncupu bude pán vždycky vědět, že má společnost.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    co se případného sexu týče, nerozumím asi úplně tomu, jaký by v tomhle měl být rozdíl mezi softcupem a normálním mooncupem.
    (Sama jsem několikrát ověřila, že s mooncupem to jde taky)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    TAMARIX: Jo, v tomhle případě o eko nejde. Jde čistě o "provozní výhody" :-)))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAMEELA: Díky za vyčerpávající info! :-) Mi to přijde takový ne moc eko, když je to jednorázový, ale určitě je to praktický.
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    jako úúúplně. Vyjde dráž, protože je jednorázový (i když...podle mě vydenzifikovaný může posloužit několikrát), ale používám ho právě na to úúúplně :-))) Středně velký chlap mi pak tvrdil, že si ničeho nevšiml, můj nový přítel, který je hodně vybavený, tvrdí, že ho to trochu tlačí. Ale dá se to.
    Nepoužívám to ale při intenzivním krvácení - jednak stejně nemám chuť a kromě toho se bojím, že by pak přece jen mohlo dojít k nějakému karambolu :-)
    Jediná nevýhoda, aspoň podle mě, je, že i když jsem zvyklá na normální kalíšek a nedělá mi potíže ho zavést, tohle byl dost oříšek, aby byl správně a opravdu ničemu nevadil.
    Softcup, 14ks [SC 344] - 256 Kč : SLŮNĚ.eu
    http://www.slune.eu/pro-zeny-maminky/damska-hygiena/hygienicke-pomucky/softcup-14ks
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAMEELA: Jako úúúúplně všechno?? ;-) Máš nějaký odkaz nebo někdo zkušenosti?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    já lepila v dopravních prostředcích a tam to většinou mizí rychle, ale taky to tam možná vidí dost lidí
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    když tu tak čtu tuhle debatu - zkoušely jste soft cup? Dá se s ním dělat ale úúúplně všechno :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FANAE: jj tohle je poznatek,který mě zaráží u žen používajících tampony :-( je to prakticky stejný případ...udržuju u obou stejný hygienický postupy(teda minulý čas...od doby,co mám kalich jsem nepoužila nic jiného)...ale podle mě je u nich problém v nepřijmutí svého těla...ženská,která bere svojí menstruaci jako něco "totálně nechutnýho" má radši zavřený oči a splachuje všechno do záchoda se holt babrat s kalíškem nedokáže...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FANAE: no, mně to nevysvětluj;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam