• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak na tohle si budu dávat pozor:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BOUCNER: to samé - zapomněla jsem ho na konci ráno vyndat, takže jsem ho měla od večera do poledne. A tedy nevyvanul sám, pomohla až soda..
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA: malý ladycup
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LILY: ne :-D stačilo jednou,jak už ho nevnívám,tak jsem nějak končila a spíš už jenom hodně špinila a zapomněla jsem ho tam přes půl dne a když mi to došlo a šla jsem ho vylejt,tak jsem poznala co to znamená,když zasmrádne :D
    LILY
    LILY --- ---
    A propos, dá se koupit Mooncup nebo Fleurcup v nějaké kamenné prodejně? Nebo jen přes net?
    Mám Ladycup, neboť to byl jediný, který jsem si mohla objednat v práci, ale sem tam protýká, tak jsem si říkala, že bych možná zkusila jinačí.
    LILY
    LILY --- ---
    BOUCNER: Jako uvnitř? Třeba týden? :)))
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    mě zasmrádl jednou a prostě jsem ho nechala větrat a na další cyklus byl ok...
    GALTHEA: počkej až na něj jednou zapomeneš :-D
    FANAE
    FANAE --- ---
    Ja na cisteni pouzivam pripravek bez alkoholu co se normalne pouziva na vibratory, a zda se mi to docela fajn, ale nevim,jestli se to muze, snad jo:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    Z_RYBY_KOST: jak zasmrádl???
    BRUSINKA: gratulace! který máš jestli se můžu zeptat?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CHANA: savo je v podstatě to samé, co sterilizační tablety co se na kalíšky, dudlíky atd. používají. Takže bych se ho nijak nebála.
    Soda funguje, mám vyzkoušeno, ale trvá to dlouho dlouho...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    holky, slavím. odložila jsem kalíšek na pár měsíců k ledu a teď jsem mu dala zase šanci a vůbec neprotejká, tak si teď zase zvykám na tu důvěru v něj a doufám, že už to bude pořád dobrý:)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    CHANA: zkouším teď ten roztok jedlé sody, snad to zabere...
    CHANA
    CHANA --- ---
    Z_RYBY_KOST: třeba v návodu k mrazáku se proti zápachu a vůbec na mytí doporučuje ta soda nebo ocet a v žádném případě nic agresivnějšího
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Z_RYBY_KOST: savo a nebo několik dní máčet v roztoku jedlé sody :)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Achjo, zasmrádl mi kalíšek. teď jsem ho hodinu vyvářela, nic, tak ho asi zkusim namočit do sava, nebo nevim... :(
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    GIDDY: tak já nevim, já to mám jednou jo, jednou ne. třeba že jednou špiní, jednou ne - přitom pořád dělám všechno stejně...
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    jeste k tomu spineni..ja bych rozlisovala protekani - tzn. dyz kalisek selze nebo je uz plny a proste se krev dostane ven, kdezto to spineni je opravdu jen posevni sekret, ktery se prirozene tvori (nekomu vic nekomu min) a nachazi se i na sliznici pod kaliskem, tedy se muze stat, ze i vytece ven..ja sem vypozorovala, ze kdyz se osprchuju, tak uz ze me nic netece, ale kdyz se behem dne nesprchuju, pak ze me tece takovy nahnedly tekutino-sliz, ruda krev to neni, takze to neni protekani:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    QUANTI: jo tak, to nevím, jěště jsem ho neměla šanci podrobit testu - chce to tak dva týdny počkat:) pak dám vědět. ale když jsem ho dala pod vodu, tak byl docela hladký, ono ten samet je cítit jen když je úplně suchý.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GRETKA: tak já tady už nějakou dobu pozoruju a zkrátka koukám, že některé jsou měkčí, některé tvrdší, některé hladké, některé s reliéfy, které se špatně myjí, no prostě jde mi z toho hlava kolem :))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GALTHEA: tomu ne tak hladkému povrchu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam