• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LUCHUB: já našla obchod,kde je prodávaají a šla je osahat...pak podle nejlepšího dojmu zvolila
    LUCHUB
    LUCHUB --- ---
    BRUSINKA: myslíš tuto tabulku? https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Au0CHDekQEIEdFQ0Vkk2Z0djc1N3SV93TWZKcDVWS0E&hl=en#gid=0 tu jsem přečetla, spíš mě zajímala ta pravděpodobnost viz JULYZ:
    a taky zkušenosti typu kalíšek ten a ten mi nevyhovoval z toho a toho důvodu a proto jsem pořídila jiný druh..
    Jestli tu už byla podobných dotazů spousta tak se omluvám, ale nechce se mi pročítat všechny příspěvky..
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    LUCHUB: zatím jsem teda jen po jedné MS s kalíškem, ale pohoda. Myslím, že jsem zvolila dobře.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    LUCHUB: taky jsem se rozhodovala mezi Mooncupem a LadyCupem, nakonec zvolila LadyCup. Oba mi přišly dobré, i podle té tabulkyspokojenosti, kterou jsem si tu prostudovala. Přiznám se, že nakonec vyhrálo to, že je to český výrobek a že má tolik barevných kombinací. Měla jsem pocit, že víc snesu pohled na tu krev v lososovém kalíšku než v transparentním :-). Prostě my ženské se (často) rozhodujeme podle barvy :-).
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    JULYZ: pravda:)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: to jo, ale ak nejaký typ kalíšku sedí väčšiemu počtu žien, je väčšia pravdepodobnosť, že bude sedieť aj nejakej ďalšej :o)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIDDY:
    v pohodě;)to byl jenom takový nápad, že by to mohlo usnadňovat právě i to rozhodování, aby člověk měl nějakou představu a pak se ptal, nebo tak
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    BRUSINKA: ok, vydrz, ted uz du spat
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LUCHUB: to je hodně těžký, protože každá jsme jiná a tak co sedne jedné holce té druhé může vadit tak, že si rovnou pořídí nový. to by spíše byla statistika který kalíšek se strefilo nejvíc žen:) víš jak to myslím:).
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    nešel by ten odkaz na tu tabulku dát někam viditelnějc? Nebo třeba tabulka rovnou na nástěnku?
    to není nic proti
    LUCHUB: , ale takové dotazy jako "kdo kterej a jak to jde" jsou docela častý, nechci samozřejmě odrazovat od ptaní se, ale pár kolovrátků by se tím ušetřilo;)
    LUCHUB
    LUCHUB --- ---
    Ahoj, nemáte tu nějakou statistiku se spokojeností u jednotlivých druhů kalíšků?
    Jsem rozhodnuta kalíšek pořídit, ale nevím který typ a jakou velikost... U některých se uvádí podle věku a případného porodu, některý podle síly menstruace.. Podle čeho jste se právě vy rozhodovali, jak jste nakonec vybrali a jste spokojené? Zatím se mi nejvíc pozdává Mooncup a LadyCup...
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    JAMEELA: taky mam ten dojem :D
    ale vzhledem k tomu ze na tu hranu taky nedosahnu tak mi nic jinyho nezbyva nez tahat

    Mate nekdo tu MeLunu? jaka je? jak se s ni manipuluje? sedi dobre?
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    TAMARIX: musím prstem nahmátnout okraj a trochu to "odcucnout", jinak mám dojem, že bych si mohla příslušná místa obrátit naruby :-)))
    XAJA
    XAJA --- ---
    GIMEL: ale tak práve to zmačknutie podtlak zruší, nie?

    aspoň ja mám ten pocit.

    a tiež obdiv tým, čo používajú napriek bolesti. tiež ho ani necítim, nehovoriac o bolesti - to by som asi nedala a nepoužívala.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GALTHEA: Tak ho vytahuju bez zrušené podtlaku, ale občas si říkám, abych si přitom nevycucla vnitřnosti.. :-))
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    GIMEL: hm, to je zvláštní, já bych ho bez zrušení podtlaku nevytáhla... (pokus byl jenom jeden a rychle mi to došlo, že tudy cesta nevede:))
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    já ho ani necítím, natož aby mě něco bolelo. Nechápu, jak je to možné a respekt těm, co teda tohle překonávaly či stále překonávají.
    Jinak já ho vyndavám jen tím, že ho prostě popadnu, zmáčknu a začnu tahat.
    Občas spíš bolí tohle, protože vzniká podtlak, ale není to až tak nepříjemné, takže rušit ho tím, že strčím prsty podél kalíšku mi připadá zbytečné.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    me to nastesti nikdy nijak nebolelo
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jo,tak to sem rada,ze nektere taky boli, kdyz kalisek vyndavaji... mivam ho taky dost hluboko, stopku sem neodstrihla a sem rada - uvolnim-zarodim.chytnu stoopku-poposunu-zmacknu dole a uvolnim tak podtlak - vytahnu.
    No a obcas to cejtim,no.

    Jinak ja predpredloni (nebo kdy:-) )kalisek nas***ane vyhodila -stopka ufiknuta,vytahovani bolelo,bolelo ho mit v sobe a navic sem ho dvakrat lovila v sobe pinzetou (=hystericka reakce):-)))...tak sem ho vztekle vyhjodila. Ja husa:-))))
    No, na jare sem se k nemu vratila (ne, nevyhrabala sem ho z popelnice,ale koupila:-))) ), fakt lepsi, nez tampony!
    XAJA
    XAJA --- ---
    GIDDY: :D a to ja som si kúpila rovno dva - nevedela som sa totiž rozhodnúť, akú veľkosť potrebujem, tak som si zobrala obidva:) ale teraz som rada, mám rezervu. a čo sa veľkosti mooncupu týka, aspoň som zistila, že mi sedí aj väčší aj menší - fakt v tom rozdiel nevidím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam