• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    JULYZ: já si pořídila tu dvojsadu yuuki za výhodnou cenu, tak uvidím. Monstrózní mi zatím přijdou oba dva, ale chápu, že to je spíš asi nezvyk :)))
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    no já se o kalíšku bavila s mojí gynekoložkou a ona z toho úplně nadšená není, říkala, že je to cizí těleso a může způsobovat otlaky, ale zas říkala, že pokud mi to vyhovuje, tak ať si dělám co chci, že žádný vyložený argument proti nemá ... :)
    Takže s tou velikostí bych to z tohodle důvodu taky možná nepřeháněla, pokud se dá bez problému používat menší, tak bych asi šla do něj...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    MARGARITKA: jj, tiež si myslím, že radšej väčší po osobnej skúsenosti. netuším, prečo mi tehdá radili, že ak neviem, tak pre istotu menší.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    JULYZ: děkuju:)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    JULYZ: to doporucuji primo i nekteri vyrobci - pri nejistote radeji vetsi, stejne si ho pravdepodobne driv nebo pozdeji bude muset kazda uzivatelka poridit :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    mne je 30, nerodila som, bolo mi poradené si kúpiť spíš menší kalíšok, tak som si kúpila menší LadyCup. po 4 menštruáciách, keď v tých najsilnejších dvoch dňoch bol kvôli pretekaniu prakticky nepoužiteľný, som zainvestovala do väčšieho Yuukiho a zdá sa, že už to snáď bude v pohode. takže asi radšej väčší ako menší, keď si človek nie je istý. v sebe necítim ani jeden.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    LAURA: jak uz sem nekolikrat psala, rodila sem a pouzivam mensi mooncup
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    yuuki přišly! jak tu někdo psal, že se nemůže dočkat menstruace, přišlo mi to divný, ale teď se cítím podobně :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BRUSINKA: jasne, proste to ale poznam...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    CMLKA: tak on se jakoby nemusí hned zlomit, ale začne mít takový rýhy z ohýbání imo, víš co myslím:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GRETKA: jo takhle evidentne, ja myslela, jestli to nebude nejak nerozeznatelne...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CMLKA: podle mne to poznas, stejne jako stare dudliky, ten silikon zacne byt min ohebny a jednoho dne se proste zlomi. Myslim, ze min 5 let by mel vydrzet, psali az deset let. Pro presnejsi informaci je nejlepsi napsat vyrobci.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IKA: ta je otresna, zrovna ji davali....fakt silenost

    ad Miss cup, no co by, dalsi kalisek, tenhle se pro zmenu vyrabi v Brazilu, co je ale zajimavy je, ze na tech strankach pisou, ze by se mel menit kazdy 2 - 3 roky...

    btw uz jste nektera menila? Ja uz ho mam vic jak 3 roky a tak nevim, kdy vymenit....mela jsem pocit, ze se psalo az 10 let
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LICINDA: mno, když myslíš...
    tohle jsou moje fka, abys měla představu ohledne správných velikostí:)
    [ CAMELLA @ Vše o podprsenkách ]
    (a končím OT)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: řkám to jako majitelka průmerných či spíš menších prsou, která nosí košík F :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    XMARGE: vím, jak vypadá nahá ;) vím, že je spousta typů číslování, to asi nejzaběhlejší používám, proto jsem to zmínila. Rozhodně nemá průměrný nebo menší prsa, a myslím, že bez podprsenky to poznám lépe ;) ale děkuju, až budu potřebovat, jistě tam zabrousím:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LICINDA: tak, že déčka na štíhlé slečně nejsou velká prsa a pokud má tvoje sestra prsa velká, tak nejspíš nemá D. A pokud ty považuješ D za velká, tak možná sama nenosíš správnou velikost. Nicméně nechci to tu spamovat a proto tě prosím, pokud o tom chceš polemizovat, k přesunutí do oné diskuze :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LICINDA: nejspíš tak, že když zmiňuješ prsa D jako něco velkýho, tak asi nenosíte ani jedna správnou velikost podprsenky (D jsou průměrný, spíš menší prsa) a měla bys zajít do diskuze o podprsenkách.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    CAMELLA: jak jsi myslela tu diskusi? :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak jsem si objednala yuuki 1+1 (už sundali tu povinnou položku číslo účtu), zaplaceno kartou, doufám, že příští týden stihne dorazit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam