• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    s krizkem po funuse... ale narazila jsem v Cine, hlavne v suvenyrshopech na uzasne pytlicky na kalisek. Pevny husty material, nespini se, krasne vzory, stahovani na snurky dve a 15kc cena. Vsechny jsem uz rozdala, ted si sypu popel, ze jsem jich za ty prachy nevzala vic, vypadaji krasne a stylove a za ty prachy se to ani sit nevyplati... ale kdybyste jeli nebo vedeli o nekom, kdo ma cesti, v Pekingu i v Sanghaji se daji koupit snadno...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    TEKKANNE: to je divny, me se taky v prubehu dne (a hlavne v noci) posune dost daleko, ale protece resp. pretece az kdyz je plnej

    zkus se podivat, jestli se ti treba nezanasej ty dirky po okraji, to me u myho kalichu (mam taky ladycup) dost zlobi, a v nekterejch dnech jsem musela vyndavat a cistit dirky castejc nez bych menila treba tampon, a to docela nastve :)

    ale je fakt, ze casem se to nak ustalilo, a uz se ani tohle nedeje, ale netusim proc...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    dobry vecer, damy! konecne jsem se odhodlala a zakoupila kalisek - ladycup - a mam problem s protekanim. snazila jsem se tady vyzjistit,co delam spatne a prisla jsem na to, ze ho zavadim moc hluboko...takze jsem vcera zavedla opravdu na kraj, i jsem slysela ten zvuk, kdy se udela ten podtlak, ale kalisek se mi pak samovolne posune vic dovnitr a protece.
    nektere tady pisete, ze jste s tim mely problem treba prvni 3 cykly a pak uz v pohode, ja ale fakt nevim, co bych mohla delat spatne...napada vas neco? nechce se mi hned vyhodit dlasich 600 za vetsi, kdyz mozna zbytecne...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    GIDDY: diky, budu tlumocit
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    kamaradka mela nekolik let opakovane (nekolikrat rocne) zanety mocaku (po rozchodu s pritelem a zmenou partnera), vyzkousela vsechny mozne pripravky, pak vypustila HA, zacala pouzivat kalisek, a zlepsilo se to, a ted navstivila na moji radu dobrou homeopatku, ktera ji vysvetlila, ze mocove cesty jsou problemy ve vztazich (u ni nevyresene veci s byvalym partnerem), dostala homeopatika a od te doby (pulrok) uz nemusela mit antibiotika, takze prej super..s kaliskem nema problem, pochvaluje si to
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    PROMETHEA: no jo, nepříjemné je to ale stejně:) (a alespoň se má na koho stěžovat:))) žertuju.)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    GALTHEA: diky, vyridim. u ni je to spis naka alergicka reakce na pritele
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    PROMETHEA: hlásím se. já mám chronické záněty měchýře snad odmalinka, bohužel - kalíšek už mám taky dlouho a no problem. (záněty neustopili, stačí že drobet nachladnu nebo nemám nohy v teple a je to tady, ale kalíšek nedělá problém.)
    opravdu to ničemu nevadí, jenom třeba jestli nachladne a projeví se to pálením uvnitř vagíny, tak pak třeba kalíšek vyndat - ne žeby to něčemu vadilo, ale já osobně vím že je to tak nepříjemná bolest, že jsem ráda že chodím - ne že jěště vůbec si tam něco zavádět. ale to není o kalíšku, to ať by šlo o cokoliv.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    dotaz: bavila jsem se s kamaradkou o kalisku

    nikdy o tom neslysela a zajimalo ji to...ale potrebovala by vedet, jestli mate nekdo zkusenost s castymi zanety mocovyho mechyre versus noseni kalisku

    jako ja laicky bych si myslela, ze kalisek radsi nepouzivat, na druhou stranu treba to naopak nicemu nevadi
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    IGNIS_FATUUS: no jestli to nebude jenom tou fotkou, mně v reálu opravdu tak moc růžové a pod. nepřijdou... :)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    GALTHEA: Meluna je fakt roztomilá :) Vlastně se mi ty kalíšky takhle zašlý líbí, vypadaj hned sympatičtěji než v té klinické bílé...
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    PROMETHEA: jo, to je ta nejmenší:)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    GALTHEA: teda ta meluna je teda prtava!
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    ach jo, ty popisky jsem mohla udělat větší... no nic-
    zleva: mooncup uk (stará verze) - mooncup uk (nová verze) - fleurcup - nejmenší meluna
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    Ahoj lidi,
    tak jak jsem slíbila, pastuju fotky a porovnání - více když si prolistujete album. kdyby něco, tak se ptejte.
    IKA: neskoro, ale predsa:)



    na porovnání fleur jako nový (ta barva se prostě mění, nebo já neumím fotit...)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIDDY: to je normalni, cely telo je troskui nakrivo, nikdo nejsme jak podle pravitka :)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    GRETKA: jo, este me zajima, jaktoze je ta vagina nakrivo? ja nemam prehled o anatomii, ale taky sem mela nekdy dojem, dyz sem si zavadela tampon, ze mi de nekam bokem, diky za vysvetleni
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    GRETKA: ja ji neodsuzuju, samozrejme, ze v urcitych pripadech ma sve opodstatneni a jina moznost treba ani neni, ale myslela sem to tak, ze dyby vsichni lekari znali i tu celostni medicinu mohli by nabidnout i tuto variantu, souhlasim s tim, ze ta vetsina o to nema zajem, ale co ta mensina...a jako bylo by myslim jednodussi, jit ke komukoliv, kdo by se choval lidsky a mel prehled i o alternativach, nez hledat nekde nekoho v kupce sena (v praze moznosti sou, ale co jinde, na malem meste atd)..me sere, ze clovek, co je teda v necem v mensine ma smulu a ma tezky zivot, protoze proste existuje ta vetsina a je vlastne moje blbost, dyz sem si vybrala ze chci zit trosku jinak..a to myslim ted v kazdem ohledu
    ja sem od porodu zacala premyslet jinak a zjistila sem ze sem si to zkomplikovala..pritom si myslim, ze sem dospela k nejlepsimu rozhodnuti, co sem mohla, snazit se nektere veci delat jinak, protoze to jinak de..ale moc lidi me nechapu, o tom se presvedcuju stale
    jeste sem se s tim natolik neszila, abych byla s timto faktem smirena

    sorry za OT
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    GRETKA: teda, to je pěkně vidět :-)... by mě zajímalo, jestli by všichni doktoři vůbec věděli, o co se jedná, když by ten kalíšek v těle ženy našli...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    (a pro ty co se chteji pobavit: http://radiographics.rsna.org/content/23/3/731.full
    hlavne
    :oD)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam