• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MAKU
    MAKU --- ---
    LILY: já mám Ladycup úplně zastřiženej a chytám ho za spodek zcela bez problému (s ostatními kalíšky srovnání nemám), asi je to jen o cviku...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    i meluna se dá vytahovat za spodek, já to tak dělám. jenom mi kulička přišla nejhezčí:)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    LILY: dobry vedet co nekupovat .)
    LILY
    LILY --- ---
    ANABEL_LEE: některé kalíšky se za spodek chytají dobře, třeba mooncup, ale ladycup fakt klouže. I když nakonec by ho člověk určitě vytáhl, ale s tou stopkou je to holt jednodušší.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    MARGARITKA: aha, takze spis pro oko nez uzitek
    ANABEL_LEE: mam to stejne jako ty:)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MAUTUSKA: no tak samozrejme ze clovek musi strcit prsty trochu do p... ale teda ja mam docela kratky prsty a nemyslim si ze nejak dlouhou p.... a nikdy jsem s tim problem nemela, nevim kam ho davate .)
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    ANABEL_LEE: ja na ten spodek nedosahnu, mam ho kdesi v p...:)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    vy to fakt chytate za krouzky nebo stopku? ja ho proste vezmu za ten spodek a vytahnu, akorat je treba se naucit s tim nekinklat, nebot pak je trochu reznicina .) a je teda nutne docela zabrat, aby se prerusil ten podtlak
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GIDDY: meluna s kulickou se mi vytahuje hur nez ladycup bez stopky (strihla jsem pred prvnim pouzitim, byl to boj), ta kulicka proste klouze, sestra mela poutko a hned si to urvala :) takze za mne - neni to zas takovy zazrak, radsi poradne vystouple krouzky na spodku kalichu na uchopeni...libi se mi u yuuki
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: Používám kroužek s Yuuki a jde to.. ale je pravda, že to ještě neumím dokonale, takže se někdy stane, že si kroužek a kalíšek navzájem překáží.. je potřeba to víc hlídat
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIDDY: je to super
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    jo ta kulicka me dost zajima, ta by mela byt v klidu, neskrabat a tak ne? co holky?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Já jsem u ladycupu ustřihla nejdřív dvě třetiny, pak úplně, a pak jsem si koupila melunu s kuličkou. Btw. Používá tu někdo antikoncepční kroužek? Je to v pohodě s kalíškem?
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    u moonu sem ji ustrihla hned, nebot me tlacila, a nuzkama sem to pekne zakulatila, aby me to nedrelo, krasne vytahuju bez stopky, u yuukiho sem to taky hned strihla, vyndava se taky v klidu..dle me jde jen o to, se to naucit, ze to de i bez toho..
    LILY
    LILY --- ---
    KACHNIK: u ladycupu jsme ji nechala, byť ji občas cítím (bohužel když se kousek ostřihne, tak je ten kraj ostrý a to mi vadí víc), bez ní by se to ovšem o dost hůř vytahovalo, zvlášť když má člověk zrovna ostříhané nehty. U mooncupu jsem ji ustřihla, protože jde vytáhnout snadno i bez ní.
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    Tak začnu postupně zkracovat a uvidím...Díky.
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    KACHNIK: ja ji cejtila, tak jsem hned strihala. nechala jsem si tam tak 1cm a uz ji necejtim a staci to na to aby se to dalo poradne chytit a vytahnout.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    AETHER: Ted bych to uz taky zvladla bez stopky. Ale v te seznamovaci fazi je podle mne nepostradatelna. Howgh.
    AETHER
    AETHER --- ---
    DA_NIELA: no to byl pochopitelne boj c. 2, protoze ono se to bez te stopky jaksi neslo ven - ale chce to jen trochu cviku, nastesti jsem se to tu docetla a vytrvala jsem.
    LINY
    LINY --- ---
    KACHNIK: ustřihla jsem jen částečně a postupně zkracovala.Ještě stále tam pár mm mám.Taky mám Ladycup.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam