• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARGARITKA: Dá se to objednat někde v ČR nebo jen dovoz?
    KETHAMINA: Látkový slipovky běžně používám, na ms ovšem jedině kalíšek ;-)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    SINSEMILLA: Odporucam cvicenie Mohendzodaro... to ma vyrazne posilnenie panvoveho dna ako vedlajsi efekt ;-))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LILY: nejsi, já první 2-3 dny taky protýkám, dnes odpo jsem taktak stačila doběhnout na wc..další dny už je to v poho
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LEPEK: já jsem si teď koupila re-build vaginální kuličky z DM, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna s kalíškem.. až se nějak vyhrabeme s finančního průšvihu, tak si chci koupit asi zase lady cup, vyhovoval mi víc, než lunette, co mám teď, protýkal míň...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    k te menstruaci po porodu... kamoska zacala menstruovat po 23 mesicich po porodu... koji trosku porad...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LILY: me se to take deje... mozna zkusim, jestli neni nejaky vetsi na trhu amozna by pomohla i vetsi pruznostmaterialu, jak to sleduju, prijdemi, ze se tento prostenejak posune v leze hloubs ci trochu ke strane nezli by mel byt anezli je, kdyz sedim,stojim.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TAPINA: Já do vany lezu ve většině případů, nechce se mi riskovat, když stejně vylévám ráno a večer, když jsem ve sprše.. :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TAPINA: jj cista prace, u tamponu nemuzes regulovat kde to vylejes :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně nezačal protékat ani přeplněný, maximálně se mi stalo, že mi vyšplouchlo po vyndání. Tak po té první silnější noci si s tím radši vlezu do vany :o) Je to pořád příjemnější, než řešit proteklý tampón, natož pak vložku.
    LILY
    LILY --- ---
    QUORRA: dá, ale třeba v mém případě první a druhý den, kdy mám ms nejsilnější, obvykle musím ráno ihned po přesunutí se z horizontální do vertikální polohy běžet na záchod, neboť to začne protýkat. Ale co tak sleduju tento klub, tak jsem v tom spíš výjimkou a rozhodně mě nenapadá na noc žádná lepší varianta, než kalíšek.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    QUORRA: muzes spat bez obav klidne naha a zapomenout na to ze mas sve dny!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    QUORRA: Da. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    IKA: nevadi, ozvi se pak:-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MOUNTBATTEN: já je taky chci, v poště se dohodnem :)
    IKA
    IKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Chcem! Ale až za dva týždne, nevadí?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Holky, ted stehujem kancl a ja sem nasla ...guerillovy samolepky!!:-)
    Esli pamatujete, dva roky zpet;-)
    Takze tu mam 20 archu s tema stripama a tri archy s tim vetsim obrazkem.
    Nechcete nektera lepit? Ze byste se stavily/predala bych nekde

    (mam na tom este jmena holek,co si to objednaly a nevyzvedly, pro kazdou 10 archu stripu, Ika a Camella, tak kdyby je tyto chtely, maj prednost. Ani tech 24,-kc za to chtit nebudu:-)) )
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NENUPHAR: Taky už se mi to stalo, i když jsem ho našla po kratší době :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NENUPHAR: Menstruační kalíšek - Tak pohodlný, že úplně zapomenete, že ho máte. :-))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    původně jsem to sem ani nechtěla psát, trochu se stydím, ale je to docela vtipnej error a ukázka toho jak je kalíšek pohodlný a nenápadný :)
    V průběhu čtvrtka / pátka jsem očekávala menstruaci a pořád nic, v pátek po poledni jsem měla nějaké zařizování ve městě, tak jsem si říkala že nebudu nic riskovat, co kdyby náhodou... zavedla jsem si kalíšek,. Po vyřízení všech věcí příjdu domů, uplně jsem na to zapomněla...včera jsem si na to celý den ani nevzdechla, akorát mi bylo divné že teda menstruace pořád nic, dnes ráno mě lehce bolelo břicho, tak jsem si říkala že už teda asi... potom jsem se byla dnes odpoledne koupat ve vaně a stále mi to nedošlo... no před chvílí jsem byla čůrat a v průběhu toho mi protekl, takže jsem zjistila že ho mám od pátečního poledne zavedený ?! kdybych menstruaci dnes nedostala tak to tam budu mít kdoví jak dlouho, jsem fakt debil :)))
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Ja jsem prisla na kalisky diky brane k detem a pak objevila tohle auditko. Dostala jsem prvni MS v osmi mesicich syna, sam se mi odstavil v deviti mesicich. Prvni dva dny MS je to trochu opruz - kazdou druhou periodu mi kalisek dost proteka, zbytek cyklu o tom ani nevim. Taky jsem po porodu prestala brat HA a menstruaci mam fakt nebolestivou a kdyby zpocatku kalisek neprotekal, vubec mi to neprijde, ze ji mam.. Takze nosim slipovou vlozku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam