• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    SIKY: Aha, tak ja to podle nakresu chapala, ze ma byt okolo nej, ze to prave zajistuje i neprotekani, hm, tak nevim, ted jsem ho ve vane zkusila umistit trochu lip, ale lepsi to neni, ja mam pocit, ze moc variant, kde tam muze byt ani neni, i takhle se tam vejde jen tak tak, obkrouzit ho prstem je uplne teda natesnotu, sotva tam ten prst procpu :-/ A navic mam jakoby porad pocit, ze se mi chce na velkou, jak kdyby mi zevnitr tlacil na konecnik, ehm, pardon za detaily, ale nevim, kde jinde se poradit :-/
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    RENFRI: já ho mám teda asi o kilometr níž, než okolo čípku, to mi přijde hrozně hluboko. Nasadím ho tak, aby byl ještě nahmatatelný při dotyku zvenku a on už se pak usadí sám
    LAURA
    LAURA --- ---
    SIKY: já ho tak nosím.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    BRUSINKA: Jak, nizko? Ma byt okolo cipku, ne? Tak zalezi, kde ho clovek ma..?
    SIKY
    SIKY --- ---
    RENFRI: Na čípku nasazený být nemá. Má být hodně dole, ale zas ne tak, aby ti půlka při určitých pohybech vylezla a dráždilo to vchod.
    LAURA
    LAURA --- ---
    RENFRI: :) máš pravdu, není to čípek, neznám anatomii pochvy tak dobře. Prostě když jsem ho měla nasazený níž, vadil mi, bylo to dost bolestivé.

    BRUSINKA: bude to asi individuální.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    RENFRI: mně se to občas stává s kroužkem a to je daleko menší než kalich.. Prostě mu vždycky zkusím nějak upravit polohu a je to zase dobrý, s kalíškem se mi to neděje, ale asi to bude podobný. Zkoušej prostě různý polohy. Máš ho dost nízko? To co píše
    LAURA: mi nedává moc smysl, kalich by měl být naopak spíš níž (i když samo je to do určitý míry individuální). Naopak čím hloubš, tím víc imo může tlačit někde, kde nemá.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    LAURA: Stopka to asi nebude, nevim, je mozny, ze je tam treba moc podtlak a to pak boli? Nebo to je blbost?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    LAURA: no tak on ma byt nasazeny na cipku, ne? Jako okolo nej, takze na cipek nic tlacit nemuze, kdyz ho okraj kalisku obemyka, nebo to chapu nejak uplne blbe? Prave, ze nevim, asi bych rekla, ze to neni nejaka specificka cast kalisku, co by nekam tlacila, jen proste me boli podbrisek, zvlast kdyz sedim predklonena...
    LAURA
    LAURA --- ---
    RENFRI: a bolí tě jaká část, stopka, vroubky? Taky jsem měla na začátku nepříjemný pocity, způsobený špatným usazením (kalich byl příliš dole a vroubky mě nepříjemně tlačily na čípek), ale když jsem se ho naučila umisťovat správně, tj. dostatečně hluboko, tenhle problém zmizel.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Hele ja nevim, co delam blbe, ale to mi asi neporadite, co? Mam poprve kalich, od vcera, odpoledne uplne v pohode, skoro jsem o nem nevedela, vecer jsem si lehla do postele a porad ho citila, nebylo to teda prijemny, ale jeste to nebolelo, pak jsem se ale nadzvedla a strasne to zabolelo, nemohla jsem najit polohu, aby to fakt nebolelo, ani kdyz jsem ho tam upravila nekolikrat. Dneska uz to teda uplne neboli setrvale, ale prijemny to neni, boli to pri kychnuti a pri urcitych polohach sezeni, napr pri rizeni, proste zaboha nemuzu najit polohu, aby to nejak slo... je to umistenim? Nemuzu najit lepsi... ted mi prijde, ze sedi presne tam, kde ma byt, ale proste to boli...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LILY: jj, diky :)) uz jm tam:)
    LILY
    LILY --- ---
    LEPEK: zde přímo odkaz: [ POROD DOMA prosím, v přátelském duchu ]
    To, že IK má zákaz činnosti, naštěstí neznamená, že ho mají i ostatní..
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    LEPEK: ja ted doma porodila, de to, nektere asistentky stale muzou asistovat, mrkni do meho auditka o porodech doma
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIDDY: ocistky samy o sobe ne, ale jakmile vyjdou z delohy, tak uz se infekcnimi stat mohou, protoze jsou zivnou pudou pro vsechny mozne brebery... a endometriozu nechces...
    LAURA
    LAURA --- ---
    LEPEK: a nebo ještě lépe do diskuze POROD DOMA :)
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    XMARGE: jejda, jsem to ale popleta...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    jak je to devcata v tuto dobu s porody doma , kdyz ivana k.ma zakaz cnnosti?
    muze se rodit jen s dulou ?
    mate nejake zkusenosti?
    diky
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    GIDDY: v nemocnicich/ porodnicich tim radi strasi,ale jak je to opravdu,nevim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam