• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LILY: jj, diky :)) uz jm tam:)
    LILY
    LILY --- ---
    LEPEK: zde přímo odkaz: [ POROD DOMA prosím, v přátelském duchu ]
    To, že IK má zákaz činnosti, naštěstí neznamená, že ho mají i ostatní..
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    LEPEK: ja ted doma porodila, de to, nektere asistentky stale muzou asistovat, mrkni do meho auditka o porodech doma
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIDDY: ocistky samy o sobe ne, ale jakmile vyjdou z delohy, tak uz se infekcnimi stat mohou, protoze jsou zivnou pudou pro vsechny mozne brebery... a endometriozu nechces...
    LAURA
    LAURA --- ---
    LEPEK: a nebo ještě lépe do diskuze POROD DOMA :)
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    XMARGE: jejda, jsem to ale popleta...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    jak je to devcata v tuto dobu s porody doma , kdyz ivana k.ma zakaz cnnosti?
    muze se rodit jen s dulou ?
    mate nejake zkusenosti?
    diky
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    GIDDY: v nemocnicich/ porodnicich tim radi strasi,ale jak je to opravdu,nevim...
    LINY
    LINY --- ---
    Já používala kalich asi od čtvrtého týdne,protože už jsem to nemohla snést.A v pohodě,žádný problém nenastal.A seděl perfektně.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    to ste me nepotesily..no jako ja bych se taky bala, jen me to napadlo..a ocistky sou infekcni?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARGARITKA: Díky.
    GIDDY: Otázka je, jestli by i ten největší nevypadl, přecejen je to tam po porodu takový "vytahaný" :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    GIDDY: Ty jo, do toho bych nešla. Očistky jsou infekční, takže bych je uvnitř fakt nedržela dýl než je nutno... Navíc děloha a vagína po porodu je na trochu jiný úrovni než při klasický menstruaci.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIDDY: nemelo by se dokud te neprohlidne gyndar...
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    neresilo se tu nahodou pouzivani kalisku v sestinedeli? me uz ty vlozky fakt serou, ale nevim esli se to muze??
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    RYBKA: pokud vim, tak jen na jejich strankach http://www.fleurcup.com/default-en.html
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARGARITKA: Dá se to objednat někde v ČR nebo jen dovoz?
    KETHAMINA: Látkový slipovky běžně používám, na ms ovšem jedině kalíšek ;-)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    SINSEMILLA: Odporucam cvicenie Mohendzodaro... to ma vyrazne posilnenie panvoveho dna ako vedlajsi efekt ;-))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LILY: nejsi, já první 2-3 dny taky protýkám, dnes odpo jsem taktak stačila doběhnout na wc..další dny už je to v poho
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LEPEK: já jsem si teď koupila re-build vaginální kuličky z DM, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna s kalíškem.. až se nějak vyhrabeme s finančního průšvihu, tak si chci koupit asi zase lady cup, vyhovoval mi víc, než lunette, co mám teď, protýkal míň...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam