• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    IKA
    IKA --- ---
    EVULKAHELE: Nemusíš to teraz nasilu skúšať, daj si kľudne pauzu, a skús znova o mesiac. Alebo ešte medzitým natrénuj vkladanie a vyberanie.

    Neboj, pôjde to, chce to fakt len cvik.:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    EVULKAHELE: fuh, 4 h je strašně moc - docela chápu ten děs. Třeba by pomohla menší velikost? S? Nebo to zase máme problém s přetékáním... Fakt neumím poradit, já nejvíc bojovala snad 10 minut a to už mi přišlo šílene moc, ale to taky jenom napoprvé. On by měl být ale docela "dosažitelný" - tím myslím ne nějak moc vysoko jako tampon, spíše nízko a měla bys na něj v pohodě dosáhnout vlastně i bez toho "zatlačení" (i když to hodně pomáhá)... nevím jestli víš co myslím.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    EVULKAHELE: to mě mrzí, fakt stačí cvik. najdi si polohu. opres nohu o umyvadlo, sed na wc nebo na bobek ve vaně.

    4 h je nářez, důležitý je uvolnění. to je jak na gynekologii
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVULKAHELE: no já ze začátku bojovala hodně, ale nakonec je to v pohodě, i když je fakt, že minule jsem měla taky "nehodu" - ke konci menstruace se jakoby převrátil, vzpříčil se a měla jsem co dělat, ale byla to záležitost tak pěti minut, ne déle, takže žádná tragédie:)

    EVULKAHELE: to chce chytit a zatlačit znovu, povyjede ještě o kus a pak se dostaneš ke kraji a zrušíš podtlak tak...
    EVULKAHELE
    EVULKAHELE --- ---
    říkám si, že to přece nemůže být tak složité, ale takhle si nedokážu představit, že bych si ho vyndávala někde na záchodě. První vytahování cca 2 h, druhé asi půl hodiny, třetí stejně, ale včera (po noci) ty 4:(
    EVULKAHELE
    EVULKAHELE --- ---
    jojo, tlačila jsem, vždycky se přiblížil, dosáhla jsem na stopku a když už jsem zvládla i dno kalíšku a zmáčkla ho, nešlo to...
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVULKAHELE: a zkusila jsi zatlačit, jako když potřebuješ na velkou?
    EVULKAHELE
    EVULKAHELE --- ---
    Ahojky, poradíte mi ,prosím, jak na vyndávání kalíšku:)Je mi 29, ještě jsem nerodila, pořídila jsem si Lady cup velikosti L, i když mám relativně slabou menstruaci.Používala jsem ho 2 dny a po včerejší příhodě zase "vložkuju".Zavadění v pohodě, nošení super, ale vyndávání děs. Včera jsem s tím bojovala 4 h ve sprše a už jsem myslela, že budu muset na pohotovost, aby mi s tím pomohli:(Vím, že to chce cvik, uvolněné svaly.Nešel mi vubec zrušit podtlak a taky mám pocit, že mi zajíždí docela vysoko, ráda bych pokračovala, ale po včerejšku nějak ztrácím odvahu.Děkuju předem za rady.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KETHAMINA: hm, tak já mám tu smůlu, že to mám přesně naopak :/
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    QUORRA: biologicky nevím, v praxi já a třeba 8 kamarádek
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    asi budu trochu offtopic ale při vzrušení se sliznice prekrvi a produkce krve se stopne, pak pořádnou sprchu s vymytim a 3-4 h po menses ani památka.

    Vhodné sice k praktikovani spíše doma v blízkosti koupelny, ale funkční řešení.
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    on taky existuje jednorázový "soft" kalíšek, což je vlastně umělohmotný kroužek s takovým "pytlíkem". Ten, pokud se dobře zavede, je natolik nenápadný, že už jsem zažila, že si ho chlap opravdu nevšiml.
    LILY
    LILY --- ---
    QUORRA: já sice patřím k lidem, kteří odjakživa oceňovali možnost vyhnout se díky menstruaci na pár dní sexu, ale kdybych na to tu chuť měla, tak bych asi kalíšek předtím vylila.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    QUORRA: jde to uplne normalne, uz se to tu parkrat probiralo, chlap to mozna trosku uciti a nebude to treba uplne plnohodnotne, ale rozhodne se netreba omezovat behem svych dni :-) (kalisek se ti posune k cipku a az po nej jsi relativne i cista, takze se da delat cokoliv...;)
    LILY
    LILY --- ---
    MORGAIN: ahá, tak já jen nerozumět jazyku jejího kmene :)
    LILY
    LILY --- ---
    QUORRA: :DDD
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MORGAIN: přesně tak :-) dá se s ním opravdu dělat všechno....
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    QUORRA: Tak pokud jsem to pochopila správně, tak celé to sdělení směřovalo k tomu, že po 2 letech užívání kalíšku s ním zkusila i souložit a potvrzuje, že to jde...
    LILY
    LILY --- ---
    QUORRA: taka jsem si říkala, jak asi vypadá dvouletý test sexu :)
    IKA
    IKA --- ---
    BLATO: Pri vyberaní ho zmačkni, keď sa ho budeš snažiť vybrať rozvinutý, zbytočne to bude bolieť.

    A pre istotu si na to vlez do vane, aby si nebola v strese, že keď ho zmačkneš, môže sa vyliať.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam