• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MAKU
    MAKU --- ---
    CORIOLANUS: :-) já nakonec pořídila mooncup, jsem s ním též spokojenější, než s ladycupem.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    MAKU: jednoznacne lunette ;) taky jsem mela ladycup.. a neda se to srovnat :)
    ANABEL_LEE: muj doktor je tomu naklonen.. kdyz jsem se ho ptala, nez jsem zacala pouzivat tak rikal, ze s tim zkusenosti nema, ze to pouzivaji, co on vi, jen asi 2 jeho pacientky, ale ze nevidi duvod, proc ne a at mu dam vedet, aby to pripadne mohl sirit dal :)
    LILY
    LILY --- ---
    GALTHEA: však jo, píšou o tom i v knize Městský šaman, že si člověk má povídat i s věcmi a říkat jim svým jménem, jen na to lidi holt nejsou běžně zvyklí. Takže by málokoho bez vysvětlení napadlo, že když jsi jela na dovolenou s Lili, tak jsi vlastně jela sama (co se počtu lidí týče).
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    hele, já normálně píšu i říkám "byli jsme s Lili na dovolené"= jela jsem autem (auto=Lili), chlapa mám taky vymyšlenýho a co se mých dvou koček týče, tak to je běžně označováno jako mé dvě děti. Takže myslím že kalíšek v plurálu je docela ok:).
    LILY
    LILY --- ---
    TABO: já to jako prudu nevnímám, spíš mě to dost pobavilo.
    Představa scénky "já a můj kotel" mě opět rozesmála, když jsem sem znovu vlezla. :))
    TABO
    TABO --- ---
    To je zase zbytečný prudy takhle při úterku...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    QUORRA: myslim ze reagujes malinko hystericky, i tim smazanim, no ale treba se mi to jen zda diky nedokonalosti tohoto media...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    QUORRA: to, ze kalisek je nezivotny? tak jako chapu, ja uz jsem dlouho sama a povidam si i s elektrickym kotlem, ale asi na jare nebudu nikde rikat, tak jsme tu zimu zvladli, ja a muj kotel... chapes?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    QUORRA: mazat to nemusis, to je tvoje sebeprezentace, spis me to trochu zarazilo a hodne pobavilo, jeste chapu ze novopeceny maminky maji tenhle plural, ale u menses jsem se s tim fakt nesetkala :D
    LILY
    LILY --- ---
    ANABEL_LEE: :D :D :D (Taky jsem si říkala, že krámy jsou spíš záležitostí samotné menstruující osoby...)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    QUORRA: to jako ty a tvoje kramy nebo proc je tam ten plural? :)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    Fakt mě ten efekt mil překvapil, takže se kdyžtak hlaste v poště...
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    NIGHTFURY: pokud by bylo víc zájemců tak to můžu objednat a rozdělit třeba po 200 g. V práci to mám, ale nechci okrádat zaměstnavatele... možná vzoreček by se našel.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NENUPHAR: Dá se toho někde koupit míň než kilo a půl? :))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    Objevila jsem desinfekci která velmi dobře kalíšek zbavuje zabarvení i případné zatuchlosti, po naložení v tomto je dva roky používaný kalíšek jako nový...
    http://www.fokus-medical.hr/components/com_virtuemart/shop_image/product/Sekusept_Aktiv_4c1a285f2b9d0.jpg
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VRBAJIVA: Ale obchod s juuki v Brne osobni odber mel :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    vrbajiva: zkus obchod brána k dětem na josefský poblíž nádra... měli tam všecko možný
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    Ahoj, nevite nekdo jestli se da v Brne sehnat nekde meluna?? Nikde sem nenasla obchod, kde by byl osobni odber v Brne a trochu to chvata :/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SELENE_: Jistě, že můžeš :) To je právě výhoda kalíšku, tampon by při hodně slabém krvácení zbytečně vysušoval, kalíšek to zvládne úplně v pohodě a bez následků :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    jsem tedka v USA a tak jsem obhlizela drugstores, jestli treba neprodavaji kalichy, ale jedine co jsem objevila, jsou ty jednorazove Softcups. takova pokrocila zeme ts ts ts ...:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam