• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    XMARGE: užší a delší - to splňuje i moje milovaná Meluna M (střední)
    OTOME:
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    OTOME: Po porodu jsem měla prvních asi tři menstruace tak silný, že mi tampon normal (ob) vydržel tak 2 hodinym pak protekl. Pak jsem koupila Lunette ten větší a při stejný intenzitě MS mi kalíšek vydržel asi 4 hodiny, pak jsem ho pro jistotu vyndavala, byl plný.
    Takže kup užší, ale delší kalíšek - což podle tabulky na nástěnce vypadá na Diva cup vel. 1. Já mám zkušenost jen s Mooncupem B (ten jsem nosila před porodem, po porodu mi vyjíždí, mám ochablé svalstvo) a Lunette vel. 2. (ze začátku vyjížděl, ale postupně se mi zpevňuje svalstvo a při poslední MS jsem ho v mezičase ani nemusela už zatlačovat zpět).
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BEBEBE: včera už mi dorazil k našim, až si ho vyzvednu, tak poreferuju. objednávala jsem velikost S, předtím jsem měla esko ladycup, kterej je ještě menší a stačil.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Já bych ho taky chtěla už konečně zkusit a líbí se mi ta cenová nabídka od Luno. Objednávala jsi ho už? Vybírala jsi nějakou velikost? Protože v tom docela tápu...měla bych tendence si vybrat nejmenší (nerodila jsem), ale zas se bojím protékání...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    Luno kalisek vypada skoro jak Lunette, i ten design krabicky je dost napadne podobny :)
    značek je jak máku, tak jen kdy už to bude k dostání normálně v drogerii...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    NIGHTFURY: chm, inzerujou tam nějakej kalíšek jménem jasmine, na obrázku maj ladycup a na jejich stránkách neni žádnej. to je nějaký divný :)

    ale našla jsem ještě jednu slevu na to Luno. koukám, že v tabulce ho nikdo nemá napsanej, ale asi to prubnu. http://www.nakupvakci.cz/cs/menstruacni-kalisek-luno/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: http://nebeslev.cz/?ProductId=4357 Ale s touhle značkou nemám zkušenost (mám yuuki).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: http://nebeslev.cz/?ProductId=4357 Ale s touhle značkou nemám zkušenost (mám yuuki).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: to nevím, já mám yuuki ještě z doby, kdy nebyl soft. Tedy mám asi classic. A přijde mi měkký tak akorát, ani moc, ani málo.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    CAMELLA: to vypadá hodně v pohodě. a nevíš jakej je rozdíl mezi soft a classic? doteď jsem měla ladycup, na kterej jsem si úplně zvykla a neechci, aby to byl moc velkej rozdíl.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (350 i s poštovným a ten prodejce je "tvardel". Kdysi jsem od něj přes aukro kupovala pro sebe a asi další 4 lidi a byl velmi ochotný a i nějakou slevu nakonec dal, jeden kalich pak vyšel asi na 150 nebo tak něco..)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak na aukru se dá koupit yuuki od 350. A neboj, inzeruje to výrobce, tudíž žádné použité zboží :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    MYJKA: (tohle už je neaktivní)
    LALOBA: (tohle taky)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    doprčic, tak jsem včera zapomněla kalíšek na plotně a on mi prasknul :D nevíte, jestli ještě někde náhodou není nějaká sleva?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Menstruační kalíšek Luno – poštovné zdarma | Vykupto.cz
    http://www.vykupto.cz/praha/12351-menstruacni-kalisek-luno-postovne-zdarma
    LILY
    LILY --- ---
    GALTHEA: já už si to přesně nepamatuju, knihu jsem měla půjčenou, byť je fakt výborná. Ale praktické využití to má, třeba když si člověk povídá s tím autem nebo počítačem, je pak větší pravděpodobnost, že bude dotyčná věc dobře sloužit. Ale je to tu ot, tak kdyžtak pošta.

    Každopádně pozdravuj ode mě Lili :D
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    (Heh, já si až teď všimla tvůj nick:))
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LILY: a proč vlastně si má člověk povídat s věcmi? (já jsem si vědoma že to je off topic, ale zajímá mě to.)
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    CORIOLANUS: super, že máš osvíceného doktora :) já jsem se s tím tomu svému nesvěřovala,takže ono těch pacientek může být víc, jen on o tom nemusí vědět.
    MAKU
    MAKU --- ---
    CORIOLANUS: :-) já nakonec pořídila mooncup, jsem s ním též spokojenější, než s ladycupem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam