• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: měla jsem ho několik let, nevím přesně, na boku na straně jak je svár, tak bylo vždycky takové malé kolečko, asi od výroby a všimla jsem si, že se mi v tom místě nějak narušil a usazovala se tam krev, která nešla vymejt... myslela jsem že to je jen zabarvené a používala dál, až teď jsem do toho zkusila dloubnout prstem a zjistila že je v tom taková skrytá dírka a vevnitř usazený bordel...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: Co se s ním stalo? A jak dlouho si ho měla? Mám ten samý, tak by mě to zajímalo... :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Kdo tady poptával poškozené/nepoužívané kalichy?? Odešel mi Moon, tak pokud je ještě zájem, ráda ho pošlu, než ho vyhazovat do koše...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo tip kde v Praze sehnat v kamenné prodejně Yukki kalíšek? (V Kotvě v Biooo jsem byla a nemají soft, co bych chtěla).

    Díky!
    SARULI
    SARULI --- ---
    BEBEBE: No dyk to píšu, abych se tě zastala. :-))
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    aha, tak to ja mam fakt prirodni houbu z more, ne naky molitan
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    KAREN: ma se desinfikovat v octove vode, vydrzi asi rok, pro me prijemny, zachyti vse, vydrzi celkme dlouho zavedeny, nasakne dost, dle ms a velikosti houby, co je blbe, ze hleny zustanou na povrchu a jak sou vazke, dou blbe sundat padz se castecne vcucnou do tech direk, a to je krapet ekl
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    SARULI: No vzdyt pisu, ze to neni zmena barvy, ale prilnuta vrstva, a ze proto to odstranuju, kdyz to jde :)
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    MERMAIDA: já bych ho brala :-) a jsem z Prahy
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    Ahojte, mám na prodej kalíšek Luno; velikost S - Nepoužitý, pouze vyndaný z krabičky.
    Cena cca 299,- k předání v Praze - nebo cena + poštovné.
    jde o tento: http://www.kaliskyluno.cz/produkt/luno.html
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    KAREN: Je to tohle http://www.eroticcity.cz/e-shop/hygienicke-tampony-original-soft-tampons-mini-565.html
    Funguje to tak, že houbičku namočíš do vody, vymačkáš, a (pomocí lubrikáče) zavedeš cca jak tampon. Dá se použít víckrát, vždycky po použití vypereš v teplý vodě a zavedeš znova, což mi paní v sexshopu neřekla, proto jich mám 10:-(
    Já jsem ale spíš pro kalíšek, příjde mi s ním lepší manipulace, houbičku sem si pořizovala kvůli tomu, že se s přítelem málo vidíme, a byl problém, když sem dostala ms...

    A při sexu - zavedeš stejně, pak vytáhneš. Jen bych si na houbičku navázala šňůrku/provázek, šla mi děsně blbě ven
    KAREN
    KAREN --- ---
    GIDDY: ORISKOVANUTELA: muzete prosim napsat, jak to funguje, kolik to pojme, jestli je to vhodny i zkraje ms atd.? to by me zajimalo)
    SARULI
    SARULI --- ---
    BEBEBE: Myslím, že to není jen změna barvy materiálu kalíšku, to by pak nešlo odstranit žádnými nám dostupnými metodami. Připisuju to mikročástečkám krve a hlenu usazeným v mikronerovnostech povrchu kalíšku. Bakterie tam být nemusí, jen prostě živočišné zbytky z pochvy. Bílkoviny a tak.
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ORISKOVANUTELA: myslis tu houbu, co sem tu nedavno opevovala? vydrzi asi rok, tedy prumerne 12cyklu plus minus, jakou mas, jak je velka atd, mela bych zajem, todle chci doporucit treba v budoucnu dceri, hele a to prodavaji v sexshopech jakoze chcete soulozit i pri menses, kupte si houbu? :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBEBE: ja jsem ho nakonec postrikala savem a barva opet krasna zelena...asi to neni nic dobryho, ale nechala jsem to jen chvilku, tak snad to ten povrch neposkodilo, ostatne nasla jsem, ze se da cistit slabym roztokem peroxidu a ta barva je u kazdeho individualni, nekomu barvi vic nekomu min, daji se k tomu najit diskuze na ofic strankach kalisku
    TUILE
    TUILE --- ---
    ORISKOVANUTELA: slevommat ma akci na ladycup tak jednou za dva mesice.
    jinak Luna:
    mujkalisek
    http://www.menstruacevpohode.cz/?gclid=CNfn-fSKrbwCFQsCwwodsj8AiA#!menstruacni-kalisek-koupit/c161y
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ORISKOVANUTELA: A ta houbička funguje?
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    ORISKOVANUTELA: akce stále platí minimálně tady: http://www.yuuki.cz/cz/yuuki/
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Nevíte, jestli ještě je někde na netu ta akce 1 + 1 kalich zadarmo? (nebo nějakej levnej e- shop? V brně v obchodě za něj chtěj 6stovek...) šla byste některá do toho se mnou? Musím si během měsíce koupit novej (už o tom mluvím přes půl roku, a teď mi spad v hospodě do wc, tak asi už chce vyměnit:D)

    Na rady se vás ptát nebudu, (viz diskuse), bude mi 22, nerodila sem, takže menší, na značce mi ažtak nezáleží...


    A nechcete některá menstruační houbičku? (na sex při menstruaci). Dostala se jich ke mě celá krabice,a když sem se dozvěděla, že jí můžu pořádně vyprat a použít víckrát, na co mi jich bude 8:D (A zas tolikrát s přítelem při ms nespím, spíš fakt výjimečně). Normal v sex shopech stojí balení 10ks 600kč, nechala bych jí za 40kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam