• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    INFLIXIMAB: dospívají nám klientky ve službě 10 - 12 let a rádi bychom jim nabídli diskuzi s někým mimo zařízení, zároveň pro nás asi lepší s trochou alternativy. místní gynekoložky kalíšky neznají a nepoužívají, čili by ho jistě holkám nedoporučily - a to my byhcom rády :D
    INFLIXIMAB
    INFLIXIMAB --- ---
    KETHAMINA: zájem úplně nemám, neb praha daleko, ale můžu se zeptat, co to je za akci?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    měl byste někdo z Prahy chuť přijít na dvě hodky povídat s dětmi o menstruaci a kalíšku? Já na místě budu, jen ždycky když přijde host je vyšší účast :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    ORISKOVANUTELA: staci namocit na chvili - zalezi na tom, jak moc to je, zejo... - a pak v ruce mejdlem s jelenem nebo cimkoli.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    XMARGE: Mě se líbí u toho slizu, že by stačil nalít do vody + přidat do praní... Mám z dm jak tuhý tak tekutý a tuhý je lepší...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ORISKOVANUTELA: já blbě pratelné skvrny drhnu tuhým žlučovým mýdlem z DM, stojí pár korun, funguje a nikde se mi žádný uvařený sliz neválí:o)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    CAMELLA:
    KAREN: Nechat namočený přes noc? Přemýšlím že si uvařím "sliz" ze žlučovýho mýdla, výjde to levnějc než to tekutý a líp se mi s tím bude pracovat, dám si to do lahve od pracího gelu....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ORISKOVANUTELA: neperu, ale na případné nehody vždy studená voda+žlučové mýdlo, trochu prodrbat a pak normálně hodit do pračky
    KAREN
    KAREN --- ---
    ORISKOVANUTELA: nefunguje ti namoceni ve studeny vode?? latkovy vlozky zatim nemam, ale funguje mi to na vsechny karamboly.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    NIKKITA: Já měla s poutkem, to se mi urvalo, tak používám bez, a budu si objednávat s takovým očkem/kuličkou, nevím teď co to je za značku, a těším se na něj.

    Používáte některá látkový vložky? V čem a jak je perete? Já sem s nima mrtě spokojená, jen praní mi dělá problémy...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    XMARGE: Uf, tak to jsi mě uklidnila, já se bála, aby to nebylo něco horšího :) ale je to jak píšeš. Pro příště stopku alespoň zkrátím.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    NIKKITA: stopku jsem ustřihla okamžitě, mám čípek dost dole a stopka koukala ven a tlačila. Ovšem to, co jsi popisovala, znám. Několikrát jsem si při vyndavání kalíšku odřela poševní vchod a cca týden to zvláštně svědilo. Přešlo to obvykle do 4-5 dnů po ukončení MS (a ukončení používání kalíšku). Prostě musím dáváat fakt pozor při vyndavání kalichu a snažit se neodřít hlavně přední stěnu pochvy, ta na to byla háklivá.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: Aa, tak to si nemím představit, jsem ráda, že tam je, zejména při vyprazdňování kalíšku, nebýt tam, tak je už dávno několikrát v míse.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: to se mi nikdy nestalo, ale stopku jsem šmikla u všech kalíšků vždycky hnedka po koupi celou...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky, jak dlouhou stopku jste si nechaly u kalíšku? Já si jí ještě nezkrátila, odkládala jsem to a nijak mi ta dlouhá při prvních několika požíváních nevadlia, ale teď naposledy jsem měla pocit, že mě to dře (ovšem nevím, jestli to nemohlo souviset s pohl. stykem ještě před menses, začalo to dít někdy v půlce), je to už několik dní, co ho zas nosím a stále to tam mám nějaké rozhozené. Může to být skutečně tou dlouhou stopkou, měla bych to zkrátit? Taky mě napadlo, jestli to nemlže být třeba tím, že jsem měla španě umyté ruce a tím, jak jsem lovila kalíšek, se tam něco nezaneslo, svědí to jen jakoby u vchodu, vevnitř nic... nestalo se vám to někdy? Díky.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: měla jsem ho několik let, nevím přesně, na boku na straně jak je svár, tak bylo vždycky takové malé kolečko, asi od výroby a všimla jsem si, že se mi v tom místě nějak narušil a usazovala se tam krev, která nešla vymejt... myslela jsem že to je jen zabarvené a používala dál, až teď jsem do toho zkusila dloubnout prstem a zjistila že je v tom taková skrytá dírka a vevnitř usazený bordel...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: Co se s ním stalo? A jak dlouho si ho měla? Mám ten samý, tak by mě to zajímalo... :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Kdo tady poptával poškozené/nepoužívané kalichy?? Odešel mi Moon, tak pokud je ještě zájem, ráda ho pošlu, než ho vyhazovat do koše...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo tip kde v Praze sehnat v kamenné prodejně Yukki kalíšek? (V Kotvě v Biooo jsem byla a nemají soft, co bych chtěla).

    Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam