• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    ANNNA: já mám také zkušenost s většími bolestmi s kalíškem. Nevím, čím to je, ani jestli se s tím dá něco dělat.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Zdravím, máte tady někdo zkušenost s iCare? Koupila jsem v akci na vyzkoušení vel. 1, průměr 43 mm. Zatím jsem ho zkoušela jen několikrát, ale mám dojem, že částečně protéká.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    LANTHAL: Taky sem v Brightonu děkovala vynálezci, zrovna jsem to dostala, a šly jsme se nazí koupat k moři, nic mi nikde nelezlo, nečouhalo....
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    Holky, lituju vás s těma problémama. Já teď byla na dovolený u moře a za kalíšek každé ráno zase děkovala bohu (teda spíš vynálezci/výrobci/prodejci/nyxu,...). Ráno nasadím a večer si mám problém vzpomenout, že bych ho měla vylít ... při představě šaškování s tampónama u moře a v bazénech se o mě pokoušejí mrákoty :)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    BEBEBE: První den jedu na tamponech :/ Krom obtékání mi taky první den kalíšek podstatně zhoršuje křeče (už jsem to teda pár let netestovala :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    LAURA: Hm, zvlastni. Proste prvni den nevychazet z domu, druhej uz se to zlepsi a pak v pohode...No divny. Kazdopadne diky za odpoved. Ted koukam, ze jsem tam napsala dvakrat, ze me to depta :)) To me to asi depta vic, nez jsem mela v umyslu vyjadrit :D
    LAURA
    LAURA --- ---
    BEBEBE: zkusenost nemam, ale zni to jako vysoky podil hlenu, ktery zacpava dirky.. s tim asi nic nepujde udelat :( jedine vyzkouset dalsi druhy kalichu, ale jestli je fakt problem v zacpavani direk tak si asi nepomuzes.. pripadne muzes hodne casto vyndavat a dirky vymyvat? ze te to depta chapu. ja jsem taky jednu chvili nemohla yuuki pouzivat a bylo to pro me taky strasne neprijemny. problem se nastesti vyresil ladycupem.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    Od ty doby, co jsem prestala pouzivat hormonalni antikoncepci, mi kalisek (oba, mam luno a jeste nejakej jinej) prvni den menstruace proste obtykaj. V kalisku nic neni a kolem bordel. Nechapu to a dost me to depta, nemate s tim nektera zkusenost? Pritom se normalne rozvine a prilne (snad). Dost me to depta.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    GIDDY: nucena? pouzivas tu houbu porad, se stejne velkym nadsenim? premejslim, ze bych na ni presla..
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HANUSCHA: dokonce imho není ani potřeba vyvařovat, stačí nechat na vzduchu oschnout.

    a díky za připomenutí, taky se na superčištění dneska vrhnu :)
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    LAURA: dik:-)
    LAURA
    LAURA --- ---
    HANUSCHA: nemusis mit strach, na tvem postupu neni nic zavadneho.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    čau holky, hledala jsem tu použití sava na čištění kalichu, našla jsem pár zpráv, že to lze. tož jsem ho včera namočila do roztoku dle popisu ,který jsem tu našla,je po letech krásnej jako novej,nakonec jsem ho ještě vyvařila ve vodě. jinak používám pouze vyvaření,nikdy jsem nepoužila tablety.jen se chci ujistit zda to tedy opravdu lze a je to nezávadný. někde píšou, že do sava v žádnym případě.nevim proč, když na savu je i napsáno k desinfekci hraček a pak opláchnout.tak myslim, že po následnym vyvaření se nemůže nic stát.jen se chci ujistit. dík za info.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SELENE_: Já měla yuuki, melunu a ladycup a ladycup z nich byl nejměkčí, yuuki nejtužší
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    PSYCHOPATICK: Já osobně mám soft, vybírala jsem podle popisů na webu kalisek.cz (jsem po porodu).

    Jinak ač je teda soft a nemám srovnání s jinými, tak se mi zdá na omak i na zmáčknutí tvrdý.

    Každopádně jinak za mě spokojenost s tímto, brala jsem hlavně kvůli ceně, kdyby nevyhovoval, stopku jsem ušmikla celou.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    PETRUSKA: Poprvé se mi dělo to samý, ale nakonec se ukázalo, že je to právě tím, že ho zasouvám moc hluboko. Správně je až překvapivě blízko okraje.
    LAURA
    LAURA --- ---
    TAMARIX: díky za tip, objednala jsem, tak jsem zvědavá, jestli bude mezi ladycupem a yuuki nějaký výraznější rozdíl...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    BLATO: Řekla bych, že záleží hlavně na tom, jestli se na to cítíš :-) Já jsem si po porodu dokoupila k malému moonu velký, většinou mám první dny ten větší a pak malý, čistě kvůli kapacitě, neprotéká mi ani jeden.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam