• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    RYBKA: hehe, ja jsem zas za exota, mooncup mi protykal nejvic :-D
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    XMARGE: Já jsem si koupila jeden měkčí fialový, ale zjistila jsem, že k němu vůbec nemám důvěru, takže mi tu leží ve skříni bez užitku, ale třeba to časem překonám :-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    RYBKA: no právě - tehdy byly lunette a ladycup nějak dosažitelný, dvě velikosti. nejdřív jsem koupila jeden z nich a ten mi po prvním cyklu rozkousala kočka (byla zatížená na plasty), tak jsem pak koupila ten druhý z nějaký pověrčivosti a bylo...

    zůstanu u toho svýho, ob cyklus mi trochu protýká druhý den, ale při častějším vylévání je to v pohodě a koupila jsem si ty látkové vložky, tak to mám i jak jistit
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RYBKA: v tomhle ti davam za pravdu. Na druhou stranu tuhym mooncupem jsen si pri vyndavani nejednou pohmozdila posevni vchod a pak to tyden citila. To se mi s mekkcim lunettem jeste nestalo. Ale zase je s nim obcas trochu prace, aby se pri zavedeni rozvinul jak ma. Ale nemenila bych ho:-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OXIS: Jó, kde jsou ty časy, když se člověk rozhodoval jen mezi Mooncupem a Lunettem, a velikostí A a B ;-)
    SINSEMILLA: Mám takovou teorii, že tužší se spolehlivěji rozvine a nestane se, že by se uvnitř nějak zmáčknul a protek. Ale vycházím jen z toho, že kdo si tu kdy stěžoval na protékání, měl nějaký měkčí model, málokdy někomu protekl starý tuhý Mooncup.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Tuhle jsem byla v brane k detem a omrkla jejich hygienicky potreby a meli tam nejaky kalisek a me prekvapilo, jak je mekky oproti memu (myslim ladycup?). Ten je fakt tuhy. Ted me napada, ze by mohl lepe drzet, prilnout. Jake mate zkusenosti
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    OXIS: S menšíma velikostma nevím, já jsem už před porodem musela mít větší Ladycup, protože malej mi protékal :o) Ale možná je lepší začít menším, jestli s ním teda začínáš.
    OXIS
    OXIS --- ---
    TAPINA: mamicup je lákavě levnej, doporučila bys teda menší velikost i po porodu, jestliže je hodně velkej?

    To je teda fakt věda nějakej si vybrat! A nejvíc mě trápí, že se kalíšek dává jen kamsi dolů, ne nahoru jako tampon, je mi jasný, že nikomu nepřekáží, to by nebyly tak oblíbený, ale zatím si to nedovedu představit.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    LEJIMADA: FemCup, vřele doporučuju!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GIDDY: Tohle fakt ne, su zapšklej evropan!
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Znáte tady někdo MeLunu Sport?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TAPINA: rozsoupla jsem se a objednala k nemu i sterilizacni vejce, at to furt nevyvarim v hrnci :-D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    LEJIMADA: v tom klubu o antikoncepci jsem taky o femcupu psala, tak tam mrkni... spontannost styku je v pohode, pokud dokazes odhadnout, ze zrovna tento vecer (rano/za par hodin) neco bude a zavest femcup predtim ;) v navodu pisou, ze se nema zavadet tesne pred stykem, ponevadz pochva je jiz vlhka vzrusenim a to muze komplikovat zavedeni,
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ORIKA: Je větší, než Ladycup L, co jsem měla předtím, a neprotéká ani kapkou :o) Zkus ho, je i dost měkký, já jsem z něj nadšená.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    děkuju děvčata... pharmatex a přerušovanou soulož všetně nevaginálních metod styku používáme taky :) Ten femcup máte už někdo vyzkoušený? A spontánnost styku (heh krásná fráze, díky) je jím míň narušena než při použití pharmatexu či kondomu například? Už se nad ním delší dobu taky zamýšlím a nějak se nemohu dokopat...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    Holky, uz jsem to zminovala, ale zkusim znovu pac to hori - mam vetsi LadyCup a velkou cast ms mi protyka a to jakoze hodne..rozhodne to neni tim, ze by byl plnej a "pretekl", nejspis uz poradne neprilne nebo nevim..
    predpokladam, ze nejspis potrebuju vetsi kalisek (ani ne tak objemove jako spis rozmerove)..muzete mi poradit jaky jiny kalich poridit? pokud mozno ne moc tvrdy (po mooncapu jsem byla odrena)..diky moc
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LEJIMADA: Kondomy a taky dost casto nevaginalni metody styku:)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    LEJIMADA: Pharmatex nebo kondomy, oboje většinou s přerušovanou souloží. A chci pořídit femcup, kvůli většímu pohodlí a nenarušení spontánnosti, ale taky plánuju kombinovat s přerušováním. Přítel má z otěhotnění docela strach :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam