• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    jeee to děsně potřebuju... btw ženy milé, otázka možná trochu mimo, ale... co používáte za NEHORMONÁLNÍ antikoncepci? díky...
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    je to z malajsie, luv ur body
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    a toto? to je dobry ulet!

    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TAPINA: jak moc velkej, smim-li se zeptat?
    Po prvnim porodu jsem poridila ladycup, ze zacatku prvni dva dny ms mirne protykal, ale pak se to srovnalo..ovsem po druhem porodu protyka fest temer celou ms (a to ma druhe ditko uz 20 mesicu), tak uvazuju o zmene...
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MERMAIDA: Vím o ní ze zahraničních zdrojů, u nás se dosud snad neprodává (našla jsem jen na jednom eshopu pouze jednu barvu a jeden typ stopky). Co mě překvapilo, je že MeLuna nebude dodávat variantu soft do USA, odůvodňují to tím, že pro drtivou většinu klientek je ideální Classic a taky že mají dost velikostí na to, aby nemuseli změkčením kalíšku kompenzovat to, že ženu tlačí, protože je jí velký.
    Během menstruace nesportuji, ale nechci se nechat zase zmást terminologií (předtím jsem měla pocit, že Soft znamená, že Classic mě bude tlačit...). A nechci mít zase doma všechny tři varianty velikosti S :-)) :-P
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    SINSEMILLA: z Brna, obchod brána k dětem na orlí...ale maj je i ve zdravých výživách občas
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    RYBKA: Diky, mrknu na to
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    NEVENA: Aha, tak o verzi Sport jsem nevěděla.. Já si jen pamatuji že jsi jsem si pro to Sko šla že jsem si lekla že je malej, menší než jsem čekala, ale zatím je to bez problémů
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SINSEMILLA: Zkoušela jsem několik značek, nejvíc mi vyhovují Anavy.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MERMAIDA: JJ, psala jsem si s paní z kalisek.cz, bude objednávat i verzi Sport. Classic je prý i ve větších velikostech spíš měkčí, v S jsou vždycky verze ještě měkčí...
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    NEVENA: Sport? Ne Soft?
    Já šla automaticky po classik, takže v tomhle neporadím..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    A odkud latkovy mate? Taky by se mi hodily na poslednk dva dny ms
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MERMAIDA: Teď je otázka, zda Sport nebo Classic :-P Asi si to půjdu osahat a pak objednám.
    Na látkovkách běžím taky, ale kalíšek mám radši.
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    NEVENA: Ja jsme s tou MeLune S spokojená po referencích a dotazech zde, mám myslim Classic.. A věk s tím přece nehraje roli...
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    IKA: Bavlněný vložky jsou super, mám ms slabou,takže kalíšek používím jen první dva dny, a pak frčím na látkovkách:-)
    IKA
    IKA --- ---
    Kamarátka navrhuje bavlnené pracie vložky (a kapesníky), a chce začať vyrábať kalíšky. Môžete ju podporiť tu:

    Dans Ma Culotte - Ulule
    http://www.ulule.com/dansmaculotte/
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tenhle jsem si v provozovně kalisek.cz prohlížela, přijdou mně obě velikost dost podobné jako LadyCup...

    A teď si připadám trochu zvláštně, když uvažuji skoro v 31 letech o pořízení MeluNy S ve verzi Classic nebo Sport. Nedokážu vytlačit svaly soft a jednou jsem ho dokonce v sobě poskládala do jednoho skladu pro zavádění, který se mně nikdy nepovedlo opačným směrem použít :)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    jak sem psala holky, posilovani panevniho dna, skola panevniho dna! plus pokud mel nekdo nastrih, tak to musi byt taky asi zmena zejo
    u me je to jednoznacne stavem svalstva, zrovna dnes mi normalne plny kalisek vypadl pri kaslani (sem dost nachlazena a slusne chrchlam), este ze sem byla doma, vesela prihoda :D

    a divam se co to je proboha mamicup, zas naka novinka

    Menstruace s kalíškem Mamicup
    http://www.mamicup.cz/menstruacni-kalisek-mamicup.html
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    RYBKA: Já jsem rodila císařem, takže bych teoreticky neměla pociťovat změnu, ale jaksi... ehm... je to individuální, no :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam