• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GRETKA: Gretko, mas uz neco z toho vyzkouseno? Prijde mi, ze uz nastal cas, abych si menstruacni kalhotky poridila, tak jestli mas nejaky updatovany reference, budu rada :) Samozrejme dotaz je i na ostatni, pokud se u nekoho menstruacni kalhotky chytly (nebo naopak po vyzkouseni nechytly). Tu diskuzi z konce leta jsem precetla, treba se za ten pulrok neco posunulo.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    PSICHE23: já na rozvinutí mírně zatáhnu za šťopku a pak si kalíšek pánevním dnem vytáhnu zase nahoru
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KAMIONG: Úplný origami... :-)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    LD_DRTH: nezdá, vidím to taky tak :D
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    KAMIONG: některé sklady se snad ani pořádně nedají držet a zavést a snad se ani dobře rozvinout, nebo se mi to jenom zdá?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    https://youtu.be/lwnK8J8fQxk

    Se holky asi hódně moc nudily...
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    KAMIONG: tak to asi budu muset zaguglit:))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KAMIONG: a to jsem si myslela, ze uz vim za ty roky o pouzivani kalisku vsechno. Ale ze se rozlisuji ruzny zpusoby zavadeni a jeste jsou k nim i video tutorialy, to ziram :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    PSICHE23: ideální jsou wc pro invalidy, kde je umyvadlo a víc místa ;). Z mojí zkušenosti je po výměně v terénu a bez sprchy lepší pojistit intimkou.
    S tím otevřením mě ještě napadá zkusit jiný sklad. Někomu vyhovuje spíš C, někomu punch down, viděla jsem na YT i návod na sklad diamond, což už je teda úplný origami :D
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    Mam ladycup.
    Tak jsem stouchala, otacela a nic, ale rozvine se mi jakmile se hybu. Dneska treba do 10min. Tak nevim, treba to casem vychytam:)
    Vyndavani jsem lehce poladila v tom drepu a je to lepsi. Ale nevim jak to budu delat treba v praci:))
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    PSICHE23: a jaký kalíšek máš? Na to rozvinutí mi zpočátku hodně pomáhalo obkroužit kalíšek prstem dokola, nebo ho trochu pootočit. Taky může pomoct trochu odtlačit poševní stěnu, aby se rozvinul. Jinak ten tlak může být individuální, ale já s vyhovujícím kalíškem necítím vůbec nic, takhle mě tlačila Merula, protože na mě byla moc velká.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PSICHE23: ano, ten tlak někdy cítím první den, tak dokud není menstruace úplně silná, tak jsem radši s vložkou.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PSICHE23: Měl by se rozvinout hned při zavedení. Nejspíš do něj potřebuješ šťouchnout, aby se “posadil”.
    Vyndávání jde s přehledem lépe když si dřepneš = v kleku, protože si přiblížíš čípek. Ze začátku se může stát, že se ti v dřepu kalíšek vyleje, proto je dobrý si to trénovat ve vaně nebo sprše.
    Snad ti to, co ti píšu, helpne.
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    Tak jsem poridila a mam par dotazu..
    Se zavedenim problem nemam akorat mi prijde divne ze se mi rozvine az treba za pul hodiny.. delam neco blbe? Zatim nic neproteklo ale neni to hned
    Ale to vyndavani..tj proces. Vetsinou mi behem dne zajede vyse do pochvy a pak ho chytit tj teda sila. Poprve akce na 30min. Vzdy mi to trva min 10min nez ho vylovim. Nejake vychytavky? Polohu jsem menila, svalama si ho priblizim ale hrozne to klouze a odstranit jen tak prstem podtlak mi jde hrozne blbe.

    A jeste jedna vec, prijde mi ze v brise citim ten tlak, jako kdyz citite menzes, ja zadne bolesti nemam ale tohle citim. Trochu ale je to lehce neprijemne, nevim zda to muze byt zavedenim ci necim jinym?
    Diky za vase tipy
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    anna maresova se chysta vyrabet kalisky, juchu
    dalsi krok, kterej muze k rozsireni kalisku vyrazne prispet, nemyslite?
    Anna Marešová: I erotické pomůcky mají dlouhou historii - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...98726?fbclid=IwAR3k55iKjSdf-oowW8nJOTGH3XcbNI4HnI-M7PsthqwS1mxRrNfthUMP-84
    SAN_IN_DA_SOUL
    SAN_IN_DA_SOUL --- ---
    PSICHE23: ja to kombinuju uz víc než půl roku a problém nemám...
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    No chci ho poridit a tohle me nepotesilo, budu tedy doufat, ze to bude ok:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PSICHE23: četla jsem to taky. Jeden gynekolog řekl rovnou, že je to blbost, druhej lehce zaváhal a řekl, že si nemyslí, že by to vadilo.
    Tělísko mám čtyři roky, zatím bez problémů.
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    holky jak je to s tělískem a kalíškem? dočetla jsem se, že podtlakem může dojít k posunu tělíska..nemáte některá zkušenost? díky
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    DA_NIELA: Mě dost pomohly i bylinné koupele. Teď frčí bylinná napářka, ale stejný byliny lze uvařit odvar a v tom se koupat.

    Mě sílu menstruace hrozně moc ovlivňuje, jak celý měsíc spím a jak moc mám pohybu. Od té doby, co obojí dělam pravidelně + občas tu bylinnou koupel, mám cyklus jak hodinky a menstruaci poměrně slabší "bez cucků".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam