• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNGymnázium na Zatlance
    SALIX
    SALIX --- ---
    AAHHWISEGUY: Já myslim, že Kohoušek neni zas tak hroznej... Na Bechyho rozhodně nemá...
    MAART: hele, odpad, to teda nejsme... jsme ledacos, ale odpad ještě ne... :)
    MAART
    MAART --- ---
    SALIX: treba ste vopravdu vodpad :P
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    SALIX: jakej dojem asi museji mit rodice po setkani s kohixem...
    kdyz sme tak u tech kontroverznich ucitelu... dena byla fyzikarka, takova desne prisna, jak se menovala... 4 roky sem nesnasel fyziku... vlastne ji nesnasim dodneska..
    SALIX
    SALIX --- ---
    PLOPEZ: Já nevim, ale myslím, že Bechyně byl pořád takovej...prej už na střední... u nás se teda neosvědčil (2.B) - fakt nás nesnáší a bere nás jako odpad, co už někdo zkazil v prváku, takže je na něm aby nás protáhl druhákem... je z toho moc nadšenej... a rodiče z něj maj taky dost prapodivný dojmy, když se s ním tváří v tvář setkali na třídních schůzkách... :o)
    MAART
    MAART --- ---
    heh
    MARTJA
    MARTJA --- ---
    MAART: jaky furie?? moh bejt jedine rad.. treba heinovi se to libilo azaz..
    AAHHWISEGUY: zel fotodokumentace z teto bajecne akce asi neexistuje :(
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    PAPADA: ta dredata ;)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MARTJA: COZE? o.O
    MELIBRION: jo ja, byly sme posledni rocnik co ho mel...

    No Bechyneho teda nejak moc primo neznam a prilis si ho nedokazu perdstavit v nejaky jiny poze nez jako prisnyho kantora.... kontrola prezouvani na chodbe, to je vec, kterou nezapomenu (zvlaste ve chvili, kdy mi skola nebyla schopna dat skrinku, kam bych si ty kramy daval a na Bechyne takovyhle vysvetleni chapal jako vymluvu....)
    PEWNAS
    PEWNAS --- ---
    MELIBRION: dam ti poznamku, ani nemrknu ;-)
    MELIBRION
    MELIBRION --- ---
    No Bechyneho si predstavit nedokazu v jakekoliv bezne scene ze zivota :-) Ale je fakt, ze sem mel stesti a nanic jsem ho nemel. Nam stacili uz ty pohledy nanej pri suplovani jak sedi rovne a nebylo nam moc dobre :)))))
    Ale taky uz je to par let, ted je zatlanka co se tyce kantoru dost jina (ikdyz treba Ketnerova bude asi vecna :).

    ... mel jste nekdo jeste Homolku na TV?
    SEDLLAK
    SEDLLAK --- ---
    PLOPEZ: Já se ničemu nedivim, jen blahopřeji k zážitkům.
    MAART: A Kohix je kokot, wtz. Asi před čtvrt rokem jsem ho potkal v Knoflíku. Byl tam s nějakym bejvalym studentem.
    MAART
    MAART --- ---
    jj zvlast mistr kohousek bo kolousek bo jak se jmenoval obklopen deseti eckovejma furiema ktery se mu smali ale on to nechapal...
    MARTJA
    MARTJA --- ---
    BUDKIN: zatlanka byla plná překvapení.. kdo by si tady asi tak dokázal představit polovinu učitelskýho sboru v podniku jako (byl) boiler??
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    SEDLLAK:
    SALIX:
    PLOPEZ: tak to si nedokážu představit ani já a to jsem z vás služebně nejstarší :-)
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    SEDLLAK:
    SALIX: jo, byli jsme jeho třída. měl nás rád. bydlí na "statku", otevřeli jsme sud piva a do rána s ním slavili. nevim, co je na tom neuvěřitelnýho...možná se časy změnily?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    FLAIRE: a ktera jsi na tom videu?
    SALIX
    SALIX --- ---
    PLOPEZ: Bechyně vás vzal k sobě domů!? Tak to si vážně nedokážu představit...
    SEDLLAK
    SEDLLAK --- ---
    PLOPEZ: To jako nejen, že si byl v televisi, ale i u Bechyněho doma? Takových zážitků!
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    TOBIAS: tehdy mě taky natočili, měl jsem už odmaturováno naštěstí. potloukal jsem se po škole a zastavili mě s kamerou, říkal jsem si, že si tam bohatý rodiče nějakýho synka točí home video na památku. ptali se mě na Bechyněho, jakej je...byl to muj třídní a jak jsem byl ve víru oslav, tak jsem se rozpovídal, jak ho zkoušení vzrušuje, že při něm poskakuje na židli celej rudej...a pak jsem na to zapomněl.

    no a pak jsme měli maturitní večírek u Bechyněho doma v Řeporyjích a nadšenej Bechyně vběhl do jeho dílny, kde jsme popíjeli, že Zatlanka bude ve zprávách, že to nahrává a pak se na to všichni společně podíváme. to mi to eště nedocvaklo. Pak mi ale volal strejda, že sem slavnej a došlo mi to.

    No bylo to trochu trapný, Nova to tam dala skoro celý a Bechyně sice dělala jako by nic, no...stejně jsem ho měl rád, nebyl to nějakej nenávistnej štěk...navíc to byl spot, ve kterým se Nova rozhodla použít Bechyněho jako demonstraci českého učitele, který s nasazením a za minimální prachy s osobním nasazením a zápalem vychovává a vzdělává budoucí generace...oslava malýho člověka...takže byl nakonec asi i rád...:)

    to byla moje zábavná historka z natáčení....
    MELIBRION
    MELIBRION --- ---
    První díly ještě byly ok, ale na tohle se už ani nedá koukat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam