• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DHA: A co ti brání toho člověka vymazat z přátel nebo skrýt jeho posty? Já ani nevím, že někdo takovej existuje.
    IKA
    IKA --- ---
    tak to mam medzi znamymi este celkom normalnych ludi.:))
    DHA
    DHA --- ---
    Je to bohužel realita, jede k tomu ještě politickou propagandu (levičáckou). Má k tomu i blog http://svobodnekralovstvi.mujblog.centrum.cz/ a stránky http://www.svobodnekralovstvi.cz vypla bych ho, ale jsem zvědavá, kam až je schopnej zajít.
    IKA
    IKA --- ---
    DHA: a si si ista, ze to nie je recesia?
    DHA
    DHA --- ---
    SIAN: já právě normálně vůbec nemám potřebu vyjadřovat se vulgárně, nebo nějak někomu nadávat, ale každej post tohodle týpka ve mě spolehlivě vzbudí ty nejhorší pudy. Už se nedivím, že někdo drapne sekeru a zatne jí někomu do hlavy :o).
    DHA
    DHA --- ---
    Trocha té .... lásky:
    :-ú

    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Hladam ten stredoveky facelift facebooku s kralovnou Elizabeth a dalsimi historickymi osobami, kde bol pokec a menu v starej anglictine..som googlil, lenze asi s nespravynmi keywords...by som to potreboval na nieco:) Diky za nasmerovanie alebo pastnutie.
    TK_
    TK_ --- ---
    BOO: v tomhle lze souhlasit asi tak s tímhle:
    Mohammed AhmedDislike.button.now.
    6 minutes ago
    TOM
    TOM --- ---
    vidím to stejně jako on .)))
    bílá a modrá mě s**e asi nejvíc .)
    zlatý nyx s barvama
    184 185 146
    169 174 139
    135 147 123
    nastavil jsem si tak i v maximální míře XP jak doma tak i v práci .)
    TOM
    TOM --- ---
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MICHIGAN: a nekteri zas zverejnuji svuj kazdodenni jidelnicek, to taky neni normalni :)))
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...hold mozna by stalo za to napsat nejakou antropologii socialnich siti :D
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    DHA: nenarazila, ja tu tam mam minimalne dve takovy holky, clovek si az rika, ze snad nemuzou delat nic jinyho, nez brecet o_o blbe se citi obcas kazdej, ale pokud je to permanentni, tak to imho neni normalni
    DHA
    DHA --- ---
    hrozná citová vyprahlost zřejmě vládne světem, jinak si neumím vysvětlit, proč si skupina cizích lidí (pardon virtuálních přátel) večer co večer, přeje všemi možnými zdrobnělinami krásnou dobrou noc a ujišťují se donekonečna, jak se mají rádi. Ale možná jsem prostě narazila na exoty.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    M1C4A1: To je zajmava teorie. Takze nejenom, ze Internet odcizuje, ale on jeste odhaluje skutecny luzry a upozornuje na ne.
    Proste zlo:)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DHA: Nemají, ne každý má takový veselý život. :-) Jen se o nich nikdy nevědělo, to až teď s příchodem Internetu a hlavně sociálních sítí. :)
    DHA
    DHA --- ---
    Mě otravuje takové to dožadování se pozornosti ve statusech jako: nikdo mě nemá rád, nikdo mi nic nepíše, nemám kam s kým jít a pod. Mám v přítelích dospělé lidi většinou kolem 40 let, tohle je čiré zoufalsví, kolikrát si říkám, jestli ti lidé nemají skutečné přátele....
    SORRYLOOKING
    SORRYLOOKING --- ---
    ahoj, dotaz: když reaktivujete profil, obnoví se i stránky, které jste vytvořili?
    díky
    HOCH
    HOCH --- ---
    JOSEF_MASOPUST: no, tak cekal jsem hodne ale tolik rozhodne ne :DDD
    BOO: hold kluk ma hodnou a starostlivou sestru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam