• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DHA
    DHA --- ---
    už toho nechám :oP
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Mno je to sice prekrasne, ale moje mizantropicke ja to zacina iritovat uz tu na nyxe, kedze to je asi uz treti vylev:)
    HOCH
    HOCH --- ---
    DHA: Persival 2? :D
    DHA
    DHA --- ---
    SILVERFISHH: požádal mě, měli jsme asi padesát společných přátel, tak jsem si ho přidala. Vyhodila bych ho už dávno, ale ta zvědavost je silnější než já.

    Slávek Mareš Dobré jitro přátelé. Sice venku je ještě tma, ale jistě nás čeká krásný den. Otevřeme svá srdce, rozdávejme lásku, spojme člověka s člověkem. To je budoucnost člověka. Přátelství,láska, porozumnění. Mám vás všechny rád.
    .
    .
    .asi deset postů, že ho taky mají moc rádi.
    .
    .
    Slávek MarešZlatko naděje je v nás. Podívej se na naše www.svobodnekralovstvi.cz na odstavec: Nauč se ovládat svůj život.
    Dnes v 10:35

    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    HOCH: škoda, že nemám vanu, páč tenhle by u mě frčel :-))))
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...neda mi to nedoplnit dalsi :D

    XY Každý kdo tě má rád, ať dá *líbí se mi* Aspoň zjistíš kolik lidí sou tvý přátelé a kdo se jenom přetvařuje :-). Nezapomeň, že pokud dáš *líbí se mi* dej si to na svůj profil, aby si věděl/a kolik lidí má rádo tebe :-)..to si sem musim dat taky...:D

    ...tohle me dostalo:
    XY jde do vaničky, takže jí zastihnete na mobilu, ovšem pokud se nelekne a neutopí ho.... :) tak jde cák cák... :)

    HOCH
    HOCH --- ---
    ...z dnesniho salku statusovyho silenstvi :D

    XY Jsem nasraná, protože neuvidim asi čtyry dny mého Tomáška!!....To nemůže být ani jeden týden bez potíží?!?!?!?!?!?......=o(=o(

    XY Místo,aby se o mě starali, tak čaj jsem nakonec vařil já starýmu:-/:D hledám šátek na K(k)rček bez úspěchu. Kdo mi přinese šátek a uváže( né uškrtit) dostane všechen můj bordel v pokoji a prázdný flašky od piva navrh (nová pohádka na motivy...(princeznu a půl království):D

    XY ted jsem dorazila z práce....jsem vyřízená.....asi stárnu.....:-)dřív jsem z pařby jela rovnou pracovat a byla jsem ready a ted už nezvládám ani tu práci....:-D
    (btw, to je asi 18-19ti leta holcina a pise, ze je stara :D)

    XY dneska ukázala holkám svoji kamarádku :-D taková katastrofa...

    XY jdu jako každej den zase uklízet kuchyň......aspon že dneska neluxuju už to mám za sebou:D pomoc:D njn tak když to tady dělaj jen dva a pul lidi:D (samozřejmě v počtu sme i já) :D jdus e toho chopit ať je tu pořádek čůůůůůůůs!:D

    ...no a takovouhle sortu lidi mam v pratelich :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    TK_: Ten jeden, opravdu extrémní je bývalej spolužák. Zbytek se dá nějak překonat.
    ZARA
    ZARA --- ---
    DHA: au
    TK_
    TK_ --- ---
    DHA: HOCH: SILVERFISHH: kde takovýhle lidi berete? bývalí spolužáci, nějací sousedi, známí, nebo co jsou to zač?
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    DHA: Mám podobnýho... Pokud nechceš každej den blejt, dej hide.
    HOCH
    HOCH --- ---
    DHA: je to jasny, snazi se zalozit sektu :D Kazdopadne, jestli slavka nekdy potkas, tak mu vyrid moje pozdraveni :)
    DHA
    DHA --- ---
    HOCH: protože on toho píše opravdu hodně v tomto duchu, sice si z něj občas někdo dělá srandu, jenže on je splachovací, nereaguje na to, takže mu zbyla parta věrných, se kterými si podobná moudra vyměňuje. Hlavně, že se mají všichni tak rádi :-/.

    Slávek Mareš Moji přátelé.Zase tady máme nový den, u nás mlžný, alekrásný.Všem přeji krásné ráno a vůbec celý krásný den, plný lásky,štěstí a porozumnění. Tyto naše morální city si nenechávejme pro sebe, ale rozdávejme je těm,kterým chybí. Mám vás všechny rád.
    HOCH
    HOCH --- ---
    DHA: ...obcas se takovyhle statusovy intelektualove mihnou i mym profilem a vzdycky zapomenu, ze vam to sem mam hodit :)
    ...kazdopadne je zajimavy, ze vsichni mu odpovedeli, tak jak chtel :D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    DHA: kristova noho O_o taky je mi z toho dost blivno...uf
    DHA
    DHA --- ---
    M1C4A1: zvědavost mi brání, jsem zvědavá, kam až je schopnej zajít. Dala jsem to sem pro pobavení, jací lidé se taky vyskytují, jinak tam mám normální lidi.
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    čekuj na fb skupinu ,, NAKUPUJ SKLO,, a nakup dárky za super ceny ( sorry esi spam )
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Aneb za to, jakej má člověk obsah na Facebooku, si může každej sám. :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DHA: A co ti brání toho člověka vymazat z přátel nebo skrýt jeho posty? Já ani nevím, že někdo takovej existuje.
    IKA
    IKA --- ---
    tak to mam medzi znamymi este celkom normalnych ludi.:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam