• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DHA
    DHA --- ---
    CRUSHEER: teď zase bude miliarda opačnejch skupin, už mi přišlo asi deset různých, naposledy : Zjisti kdo honí u Tvého profilu. MASTURB CATCHER.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    ๑۩۞۩๑ TLAČÍTKO ►NELÍBÍ SE MI◄ - NÁVOD TADY!!! ๑۩۞۩๑
    http://www.facebook.com/group.php?gid=251435517106&ref=nf#/pages/-TLACITKO-NELIBI-SE-MI-NAVOD-TADY-/218833951294?ref=nf

    Je v tom jista podoba :-D
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Myslim, ze to vse docela vystizne shrnuje toto :))
    http://www.facebook.com/group.php?gid=251435517106&ref=nf
    HOCH
    HOCH --- ---
    M1C4A1: nejhorsi na tom ale je, ze tem mene bystrym z nas marne vysvetlujes, ze ti pozvanky nemaji posilat a ze to je uplne zbytecny...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Koukám, že po profláknutým Stalker Catcherovi vznikla úplně stejná aplikace "Velký Bratr - zjistěte, kdo si prohlíží Tvůj profil" a stádo se do něj opět hromadně přihlašuje.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Na živě.cz se to řešilo: http://www.zive.cz/default.aspx?id_question=425723&consultanswers=1§ion=20
    a došlo se mimo jiné k tomu, že autor té aplikace dostává za návštěvy té aplikace zaplaceno. Takže to porušuje i pravidla Facebooku, jen je to česky, tak na to asi nikdo ještě neupozornil.
    DHA
    DHA --- ---
    Abychom to nějak uzavřeli -
    Často kladené otázky:

    Můžu nějak zjistit, kdo se díval na můj profil? Můžou ostatní zjistit, že jsem se díval(a) na jejich?
    Facebook neumožňuje uživatelům sledovat zobrazování svých profilů nebo...
    Facebook neumožňuje uživatelům sledovat zobrazování svých profilů nebo vidět statistiky toho jak často a kdo se na různé části profilu dívá. Avšak externí vývojači můžou některé z těchto prvků ve svých aplikacích nabízet. Proto při používání těchto aplikace pamatuj, že:


    Aplikace nemůžou sledovat zobrazení profilů od uživatelů, kteří tento profil pouze navštíví. Facebook zajistil, aby to bylo technicky nemožné.
    Aby mohla aplikace sledovat vaši činnost, musíte jí přímo odsouhlasit a poskytnout jí práva pro přístup k vašim informacím.
    Přidání této aplikace s touto funkcí je čistě dobrovolné. Pokud se nechceš zapojit, aplikaci si k účtu nepřidávej.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Z vody nevařím, mám to experimentálně ověřený. Ta aplikace pořádně nefunguje ani mezi lidma, co ji mají vzájemně nainstalovanou. :-)
    HURDA
    HURDA --- ---
    Nevařte z vody a koukněte se jestli do API nedoplnili nějakou funkci, která umožní dohledat usery, kteří prohlíželi zeď dané osoby
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    M1C4A1: díky
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    _JOAN_: Úplně dole si najdi Edit options.
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    z jakýho důvodu facebook zrušil starý nastavení co se týče možnosti přístupu na profil? Mi to přijde jako slušná sviňárna, sic si člověk může obnovit starý nastavení, ale podle všeho si toho většina lidí vůbec nevšimla, takže si teď můžem prohlížet profily kohokoliv...

    Jo a taky by mě zajímalo, jak odblokovat někoho, o kom sem usoudil, že mi jeho výlevy na zdi začali chybět ;-)
    DHA
    DHA --- ---
    MARIPOSA: ono tam je víc takových aplikací, které více či méně fungují, ale zase to zobrazí pouty ty lidi, kteří také používají tu danou aplikaci.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    TK_: Tak oni se neozývají spíš proto, že je v té skupině zakázaná diskuze :)

    Co je ale zřejmě schopné zobrazit návštěvy na profilu je aplikace Who Is Following You? Nezkoušela jsem ji, ale mým kontaktům to háže poměrně přesvědčivé výsledky :/
    TK_
    TK_ --- ---
    GEGI: ne, ale jinak to fungovat ani nemůže... a předpokládám, že kdyby to nefungovalo ani takhle, tak se někdo z těch, co to zkusili, ozve
    GEGI
    GEGI --- ---
    TK_: víš z vlastní zkušenosti?
    TK_
    TK_ --- ---
    GEGI: je to možné, pokud povolíš tu aplikaci, o které se tam zmiňuje, ovšem pouze a jen u těch lidí, co tu aplikaci taky povolili.
    DHA
    DHA --- ---
    Podle mě je to obyčejný řetězový hoax, už se milionkrát řešilo, že nejde zjistit, kdo si prohlíží tvůj profil. Akorát mě překvapuje, že je tam přes 200 000 lidí :-/
    A HOCH: žádné rady tam nenajdeš, nejde tam ani psát na zeď, je tam jenom čistě návod: klikni na poslat všem přátelům.....
    HOCH
    HOCH --- ---
    GEGI: nevim no, taky mi to chodi ale kazdopadne tim, ze tam tvrdej, ze kdyz se stanes fanouskem, ze tim neco ziskas a ze budes mit vetsi soukromi je podle myho kec, protoze kdyz se neceho stanes fanouskem, rozhodne tim neziskas zadny premiovy funkce fcbk jen tak, takze bych tomu moc neveril. Treba tam najdes dobry rady ale to bude tak asi vsechno...
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, myslíte, že může fungovat Zjisti, kdo si prohlíží tvůj profil. STALKER CATCHER?? netoužím po tom se toho účastnit, ale zajímá mě, zda je to možné..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam