• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    OGLOKOOG: Jak rika M1C4A1 - michas jablka a hrusky.
    FEDAJKIN: No hele, nikde tam nejsou odkryty bradavky a kdyz uz by byly, kdo by to nahlasoval? :))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    hele, není to náhodou na puritánksém FB zakázané?

    http://www.facebook.com/pages/Prsa/232348714674?v=wall
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    OGLOKOOG: Nadávání na stát a daně není trestným činem, hanobení rasy, národa, přesvědčení je.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    M1C4A1: Dneska zrušení skupiny proti cikánům, zítra zrušení skupiny proti vysokým daním, za měsíc celostátní zákaz facebooku, aby jsme si moc nevyskakovali. Já bych to s těmi většími pravomocemi nepřeháněl.
    GEG
    GEG --- ---
    LEON_CHAMEAU: thats it. dik .)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    GEG: Jj, uplne dole, vedla odkazu na starsie prispevky su moznosti.
    GEG
    GEG --- ---
    tuší někdo kde se upravuje nastavení pro zobrazování novinek/příspěvků od přátel? Příklad: u někoho jsem nahodil "skrýt" a ted bych to rád dal zpět
    KLA
    KLA --- ---
    M1C4A1: alespoň něco...
    no snad to bude lepší
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    KLA: tuto stranku som uz reportoval asi pred dvoma tyzdnami. Myslim ze to dava odpoved na Tvoju otazku...kazdopadne to treba riesit, ma to cenu.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    KLA: Už se tím prý povedlo zrušit tyto skupiny:
    "Cikáni zpět do jejich vlasti"
    "Mrtvy cigan - Dobry Cigan"
    "Za 1 fanouška... o 1 cikána méně! Pojďme vyčistit ČR!"
    "Pokud nejsi cikán, přidej se..hned xD !! Pro ty co nejsou černý, nesmrděj a neserou ostatní lidi"

    Chce to vydržet, nahlašovat a doufat, že Policie získá větší pravomoci a bude moct ty lidi, co tam píšou, "kontaktovat".
    KLA
    KLA --- ---
    máte někdo zkušenost s reportováním stránek? Má to vůbec cenu? zrušili někdy nějakou?

    Každým přidaným zemře 1 cigán.Tak se přidej a vyčarujeme si BÍLÉ Vánoce!

    a podobné
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    _ALBETH_: bohužel nejde, jedině přestat fandit.
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, prosím, jak se dá zrušit účet? dík
    HOCH
    HOCH --- ---
    DHA: njn, tak ale zase jesteze jsem si vytvoril navyk takovyhle vecy zakazovat a ignorovat... No a po case se takovyhle hovadiny vyskytujou cim dal tim min :)
    DHA
    DHA --- ---
    CRUSHEER: teď zase bude miliarda opačnejch skupin, už mi přišlo asi deset různých, naposledy : Zjisti kdo honí u Tvého profilu. MASTURB CATCHER.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    ๑۩۞۩๑ TLAČÍTKO ►NELÍBÍ SE MI◄ - NÁVOD TADY!!! ๑۩۞۩๑
    http://www.facebook.com/group.php?gid=251435517106&ref=nf#/pages/-TLACITKO-NELIBI-SE-MI-NAVOD-TADY-/218833951294?ref=nf

    Je v tom jista podoba :-D
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Myslim, ze to vse docela vystizne shrnuje toto :))
    http://www.facebook.com/group.php?gid=251435517106&ref=nf
    HOCH
    HOCH --- ---
    M1C4A1: nejhorsi na tom ale je, ze tem mene bystrym z nas marne vysvetlujes, ze ti pozvanky nemaji posilat a ze to je uplne zbytecny...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Koukám, že po profláknutým Stalker Catcherovi vznikla úplně stejná aplikace "Velký Bratr - zjistěte, kdo si prohlíží Tvůj profil" a stádo se do něj opět hromadně přihlašuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam