• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: jj dneska jem potreboval neco nastavit na nejaky strance a precist si postu a zabralo mi to pres hodinu ... nakonec jsem postu vyresil pres m.facebook a na tu stranku musel pockat no
    FROGY
    FROGY --- ---
    no podle me to nakonec nemusi bejt tak daleko, v mych ocich se technologicka funkcnost te site hrouti kazdym dalsim dnem pouzivani... :/
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...souhlas, staci jenom, kdyz si vzpomenu, kdyz nam ho zatrhli v praci, to jste meli videt, jak vsichni byli nervozni a na nekterych byli videt tezky abstinencni priznaky... No a ted si vemte, ze by se celosvetove facebook vypnul/spadnul, tak co by to udelalo za zkazu :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    MUTHA: to jsem tu nadhodil ja neb prave pro mnoho lidi by konec fuckbooku byl koncem (minimalne jejich) sveta. a dobrej bordel by to jiste nadelalo :-)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ....tak to vypada, ze nemusime ani cekat do r 2012 :D Ono se nam to mozna rozpadne mnohem driv :)
    JENDA69
    JENDA69 --- ---
    osobní tip: pokud vám fb nejede, zkuste to přes mobilní verzi, ta je oproti normálnímu facebooku velmi stabilní

    m.facebook.com
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Mně to teď občas taky nejede, majó to pojebaný.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    HONZIK96: ja se tedka na facebook doma neprihlasim, ale pres comp v praci to jde (VNC), vazne v tom maj nakej bragjl
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    KRYZSTOFF: díky moc .. lite najede, ale při pokusu se nalogovat zahlásí:
    Account Unavailable
    Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience.

    .. aspoň neco ..
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    HONZIK96: hm, jsem to mel prees vikend.. problem imho pravdepodobne na jejich serverech, lite verze mi jela bez problemu - coz by vysvetlovalo proc ti to jede z mobilu a v gagdetu..
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    řešim teď takovou kravinu .. nejede mi facebook.com na pocitaci .. page not found .. ve trech ruznych prohlizecich .. i na druhym kompu s firefoxem stejny problem .. FB explorer(coz je takovej gadget v postrani liste) statusy a ostatni na FB vidi .. kdyz se pripojim telefonem pres wifi na ten samej router, tak FB taky funguje .. ostatni weby bezej v cajku .. nechapu ..
    HOCH
    HOCH --- ---
    THESTOUPA: proc ne :)
    FROGY: vcera se mi to zrovna stalo u jedny kamosky... Problem byl v tom, ze byla prirazena do nekolika skupin a jedna skupina to mela nejak zakazany. Odebral jsem ji z ty skupiny a pak ji to najednou slo. Ale samotny nastavovani bylo ponekud hekticky a kdyby se me nedko zeptal, jak sem to udelal, tak fakt nevim :) Facebook dle meho nazoru to ma pokazdy jinak :D
    M1C4A1: zajimave :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    BTW víte, že do jakéhokoliv profilu se mohou správci zalogovat, mají na to speciální webovou aplikaci? Donedávna bylo heslo do této aplikace "Chuck Norris". :D
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FROGY: stava se to.
    FROGY
    FROGY --- ---
    chci se zeptat, zda se nekomu stava ten bug (?), ze nevidi u usera jeho zed? mne se to u nekterych lidi stava a hlavne se to ostatnim pry stava v mem pripade. a kdyz neco okomentuju, tak treba neni videt moje profil foto a jmeno...
    konotroloval jsem nastaveni soukromi a mam to standard na urovni pratele pratel
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HOCH: 2012? :-)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ....jak jsem jiz psal, je to slepovany tak, aby to slapalo ale za timhletim relativnim klidem musi byt spousta lidi, ktery makaj od rana do vecera, protoze furt se tam neco kazi a pak to takhle dopada. Jednou nastane soudny den zuctovani, kdy facebook spadne a cela planeta se tak ocitne ve viru masoveho abstaku a to bude teprv hlina :DDD
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Mně zas hlásí už třetí den, že mezi všemi přečtenými mám jednu nepřečtenou, což mě mate každý další den při sledování toho, jestli už něco přišlo:)
    TODZO
    TODZO --- ---
    SAIL_OR: tenhle problém nás má víc... :(
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    co může být příčinou toho, že mi facebook třeba půl dne nejede, přičemž vše ostatní je v pořádku? po přeinstalování jsem sidnes instalovala pár věcí a možná jsem někde zaškrtla něco špatně.. ráno mi jel, teď se tam nedostanu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MARDUK: ;DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam